Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez iiwaa 15 sie 2016, 15:56
NN4V napisał(a):
iiwaa napisał(a):
Michellea napisał(a):Prawda. A jeszcze lepsze jest to, że mało kto wie, że liberalizm to ideologia prawicowa ;)

Ludzie liberalizm myla z lewica :lol:
...

Nic nie mylą. Dla prymitywa: kto nie z nami, ten wróg (znaczy lewak). Mi już wciskali miłość do PO i różne inne swoje urojenia też.

Ale jak powiesz komus, ze jestes za wolnym rynkiem, przeciwny wspomaganiu niedajacych sobie rady i w ogole caly socjal bys im ucial, to nie przyjdzie im do glowy, ze mozesz byc konserwatysta ;)

przez carlosbueno 15 sie 2016, 17:23
Ludzie liberalizm myla z lewica :lol:
...[/quote]
Nic nie mylą. Dla prymitywa: kto nie z nami, ten wróg (znaczy lewak). Mi już wciskali miłość do PO i różne inne swoje urojenia też.[/quote]

Ale jak powiesz komus, ze jestes za wolnym rynkiem, przeciwny wspomaganiu niedajacych sobie rady i w ogole caly socjal bys im ucial, to nie przyjdzie im do glowy, ze mozesz byc konserwatysta ;)[/quote] Wtedy jesteś przebrzydłym kapitalistą a nie konserwatystą. :mrgreen: Zresztą teraz wszystko się wymieszało i konserwatywny prokapitalista Ziemkiewicz wychwala 500 plus pod niebiosy a lewicowe środowiska GW wieszają psy na tym programie.
Największy Forumowy Maruda

przez NN4V 16 sie 2016, 08:27
iiwaa napisał(a):....
Ale jak powiesz komus, ze jestes za wolnym rynkiem, przeciwny wspomaganiu niedajacych sobie rady i w ogole caly socjal bys im ucial, to nie przyjdzie im do glowy, ze mozesz byc konserwatysta ;)

Prawdę mówiąc mi osobiście jest wsio rawno kto rządzi, byle rządził rozsądnie i nie demontował mechanizmów nadzoru władzy. Całkowite obcięcie wszelkich socjali nie wydaje się rozsądne, bo obniża wewnętrzne bezpieczeństwo (wzrasta przestępczość), ale rozdawnictwo również jest słabe. Natomiast kupowanie sobie dostępu do koryta, kosztem bezpieczeństwa ekonomicznego kraju, jest całkiem do d.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 16 sie 2016, 08:37
helloafrica napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Kiedyś spotkałem się z opinią ( nie na Forum),że kobiety i mężczyźni,którzy nie mają dzieci.Są gorszą częścią społeczeństwa,że obowiązkiem każdego,dorosłego człowieka jest posiadanie dzieci.
A co z ludźmi,którzy z różnych przyczyn nie mogą mieć dzieci ? Którzy ich nie chcą ? Czy tacy,ludzie są gorsi ?

Trochę tak bo prawdziwa rodzina opiera się na wartościach,.....

Czyli konkretnie na czym?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Artemizja 16 sie 2016, 08:47
Przejrzałam kilka stron tego tematu. I co niektórzy robią bajzel. Trzymajcie się wątku, bo zacznę posty nie na temat wywalać do kosza, a za jakieś dziwne wycieczki rozdawać ostrzeżenia.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez wiejskifilozof 16 sie 2016, 09:31
Michellea napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Dla mnie konserwatysta,to człowiek który,w tym temacie.Zakłada,że ludzie bezdzietni są ciut gorsi od innych.Czyli,tych co mają dzieci.

Ale wiesz, że konserwatyzm nie na tym się opiera, prawda? ;)

Może ludzie wierzący,głosujący na PIS.Konserwatywni obyczajowo,chcą mieć dzieci.A my ateusze,liberalni obyczajowo nie chcemy.

Jedni chcą, inni nie, zarówno wierzący, jak i ateusze. Katolicyzm zakłada, że jak bierzesz ślub, to powinieneś mieć dzieci. Więc wierzący zazwyczaj chcą. Ale pogląd, że ci bez dzieci są gorsi, to jakieś kompletnie pomylone wypaczenie. Natomiast co do ateistów, to pewnie różnie na to patrzą, są przecież na tym forum ateistki i ateiści, którzy mają dzieci.

Widzisz,ja w swoim życiu nie opieram się na nauce kościoła.Piszesz,że katolicyzm zakłada...,a ja nawet nie zamierzam brać ślubu.
Ateiści mają dzieci,jest tu ich cały sort.Ale,jak widać jeden kolega upiera się.Że rodziny z dziećmi są lepsze.

przez Nihil 16 sie 2016, 10:53
iiwaa napisał(a):Ja jestem konserwatywnym liberalem, dlatego tak mierzi mnie sposob prowadzenia polityki obecnie.

Korwin Król !!! :D
robaki-biedaki xD

przez Nihil 16 sie 2016, 11:15
Btw. „Nie ma lepszego konserwatysty, niż rewolucjonista, który dorwał się do władzy i pieniędzy” - mąż iiwaa'y, jak i jemu podobni, nachapali się w okresie tego stalinowskiego fartu, to teraz konserwatystów zgrywają :D Heh, nie bójcie nic - zrobim lustracje, jeszcze Was zmusim do "wymiotów" ... :P :D
robaki-biedaki xD

przez wiejskifilozof 16 sie 2016, 13:03
Nihil napisał(a):
iiwaa napisał(a):Ja jestem konserwatywnym liberalem, dlatego tak mierzi mnie sposob prowadzenia polityki obecnie.

Korwin Król !!! :D

Ja jestem liberałem i liberał socjal.Liberał w wersji obyczajowej.

przez atic 16 sie 2016, 14:28
odpowiadam na pytanie tytułowe - to zależy od punktacji.

ahahaha

tak więc pytanie jest zawieszone w powietrzu, gorsze w jakim sensie?
bo chyba nie bezwzględnie? no to właśnie.
atic

przez Artemizja 16 sie 2016, 14:52
Nihil, znowu chcesz otrzymywać miliard banów na każde kolejne konto? Czy tak trudno jest nad sobą zapanować i nie robić personalnych wycieczek do innych Użytkowników? Nie po to odblokowaliśmy Ci konto. Jak chcesz znowu wylecieć z Forum, to rób tak dalej. Niedługo będziemy Cię porównywać do największego trolla w historii tego Forum - amfce, a to już jest mega upokarzające. Normalnie gorzej jak berbeć w pieluchach. Potup jeszcze przy okazji rączkami i nóżkami, to już w ogóle będziesz nieznośny. Ja rozumem, że masz wieczną potrzebę robienia śmietnika w każdym temacie, który nie jest do tego przeznaczony, ale jak zaczynasz czepiać się innych Userów, to już przechodzi na inny poziom trollingu. Muszę Cię ochrzaniać po raz kolejny, choć wcale nie mam ochoty tego robić, bo to już jest niewyobrażalnie nudne. :roll: To, co wyprawiasz nie jest już nawet ciekawe, zabawne, czy choćby trochę mogące wprowadzić na Forum powiew przyciągającego uwagę smrodka godnego przeczytania :? To jest po prostu nużące i poniżej Twojego poziomu. Nie chcę znowu czytać, że kogoś zaczepiasz. Możesz, to zrobić, czy jesteś od tego już tak uzależniony, że nie dasz rady? :pirate: Jesteś już osławioną ikoną tego Forum, do której jeszcze póki co mieliśmy słabość. A teraz? No bez jaj - poziom poniżej przedszkola.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Nihil 16 sie 2016, 15:23
Artemizja, yyyyyyyyyyyyyyy ... "precz z komuną !!!" ? :P :D
robaki-biedaki xD

przez Artemizja 16 sie 2016, 15:34
Nihil, precz z dzidziami w pieluchomajtkach 8) To Forum dla dorosłych :P Możemy tak bez końca :blabla: Wiesz, że lubię mieć ostatnie słowo i będę je miała, czy Ci się podoba, czy nie :twisted: Chyba mnie już troszkę poznałeś. To co, łaskawie się opanujesz, czy bez ceregieli przechodzimy do kolejnej fazy - ban, nowe konto - ban, nowe konto-ban, ...?

Administrator

przez Piotrek1996 16 sie 2016, 18:19
Kolejne ataki słowne, kłótnie... że niektórym serio się chce.

Odpowiadając na pytanie. Nie są gorsze, bo niby z jakiego powodu? Posiadanie dzieci nie oznacza od razu, że ktoś jest wartościowym człowiekiem i w ogóle to jest wybór osobisty. Nikt nie powinien komuś mówić, żeby na siłę je robił skoro nawet jak się nadaje to najzwyczajniej w świecie nie chce posiadać. Poza tym gdy osoba nie potrafi zadbać o siebie, ma od cholery słabości to czemu ma krzywdzić jednocześnie młodą osobę? Nie wspominając o tym, jeśli dodatkowo posiada uzależnienie od alko/narkotyków/innego syfu, gdyż niestety od groma w Polsce, jak i ogółem na świecie takich rodzin patologicznych jest.

Osobiście nigdy nie przepadałem za dziećmi zbytnio, chociaż są pozytywne wyjątki które lubię, ale mało, zatem nie będę ich posiadał. Mam pasje prawdziwe, garstkę prawdziwych przyjaciół i znajomych itp to mi wystarczy do życia.

Sortuj wg