Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez helloafrica 15 sie 2016, 14:10
iiwaa, dobra trzymamy Cię za słowo. Jeżeli wypowiesz się gdzieś w temacie dla Ciebie OSOBIŚCIE problemowym w trybie pouczającym będziemy mieć Cię na oku ;)
helloafrica

przez helloafrica 15 sie 2016, 14:17
iiwaa, a jeśli chodzi o te osobiste wycieczki w moim kierunku, myślę, że masz niezły tupet pisać o tym tak bezczelnie. Sama nie jesteś taka święta jak by mogło się wydawać. Trudno przeżyję :D
helloafrica

przez Michellea 15 sie 2016, 14:19
wiejskifilozof napisał(a):Dla mnie konserwatysta,to człowiek który,w tym temacie.Zakłada,że ludzie bezdzietni są ciut gorsi od innych.Czyli,tych co mają dzieci.

Ale wiesz, że konserwatyzm nie na tym się opiera, prawda? ;)

Może ludzie wierzący,głosujący na PIS.Konserwatywni obyczajowo,chcą mieć dzieci.A my ateusze,liberalni obyczajowo nie chcemy.

Jedni chcą, inni nie, zarówno wierzący, jak i ateusze. Katolicyzm zakłada, że jak bierzesz ślub, to powinieneś mieć dzieci. Więc wierzący zazwyczaj chcą. Ale pogląd, że ci bez dzieci są gorsi, to jakieś kompletnie pomylone wypaczenie. Natomiast co do ateistów, to pewnie różnie na to patrzą, są przecież na tym forum ateistki i ateiści, którzy mają dzieci.
Ostatnio edytowano 15 sie 2016, 14:21 przez Michellea, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iiwaa 15 sie 2016, 14:20
wiejskifilozof napisał(a):
Michellea napisał(a):Znowu gównoburza :roll:

wiejskifilozof napisał(a):Czyli jednak,to prawda dla konserwatywnej części społeczeństwa MUSZĄ być dzieci :? cóż widać,że jesteśmy 10000 lat za Europejczykami.Czuli dla ultrakonserwatystów,kobieta jest wtedy wartościowa gdy,urodzi dziecko ?

wiejskifilozof, wyciągasz wnioski na temat dość dużej grupy społecznej z jednej opinii?
A kto to jest ultrakonserwatysta? Czym się różni od konserwatysty?
Kobieta jest wartościowa z samego faktu istnienia i bycia człowiekiem. Dziecko nie dodaje ani nie ujmuje wartości danego człowieka. Co innego, że posiadanie dziecka może zmienić czyjeś życie, ktoś może dostrzec więcej sensu w życiu.

Ja odnosiłem się to tekstu przedmówcy.Dla mnie konserwatysta,to człowiek który,w tym temacie.Zakłada,że ludzie bezdzietni są ciut gorsi od innych.Czyli,tych co mają dzieci.
Może rzeczywiście jest tu coś w tym prawdziwego.Może ludzie wierzący,głosujący na PIS.Konserwatywni obyczajowo,chcą mieć dzieci.A my ateusze,liberalni obyczajowo nie chcemy.

To nie jest tak ze wszyscy liberalni obyczajowo nie chca. Czesto chca, ale nie uwazaja, ze to obowiazek.

przez helloafrica 15 sie 2016, 14:21
iiwaa, wygarnęłaś mi wszystko co tylko się dało. Brawo :brawo:

Mam nadzieję, że kiedyś ktoś też zbierze do kupy twoje osobiste problemy i będzie się nimi napawał tak jak Ty moimi...
helloafrica

przez helloafrica 15 sie 2016, 14:26
iiwaa, widzę, że przebojowa z Ciebie dziewczyna, wręcz pięknie opisujesz problemy innych, wyłapujesz wszystkie wady innych ludzi zręcznie co do joty opisując ich problemy. Może porozmawiamy o TOBIE???
helloafrica

przez iiwaa 15 sie 2016, 14:32
Slowo "konserwatyzm" czesto jest uzywane w jezyku potocznym, co w ogole nie oddaje jego poprawnego znaczenia.
Malo komu konserwatyzm kojarzy sie z ideologia polityczno-gospodarcza, wcale nie glupia.
PiS to wcale nie jest partia konserwatywna. Konserwatysci, jak na przyklad Ujazdowski, zostali zepchnieci na margines.

przez Michellea 15 sie 2016, 14:39
Prawda. A jeszcze lepsze jest to, że mało kto wie, że liberalizm to ideologia prawicowa ;)

przez helloafrica 15 sie 2016, 14:45
iiwaa, równie dobrze mógłbym wywlec tutaj Twój pierwszy post o Twoim mężu itd. tak jak ty wywlekłaś moje sprawy. Jednak nie będę tego robił (narazie).
helloafrica

przez iiwaa 15 sie 2016, 14:51
Michellea napisał(a):Prawda. A jeszcze lepsze jest to, że mało kto wie, że liberalizm to ideologia prawicowa ;)

Ludzie liberalizm myla z lewica :lol:
Konserwatysci z liberalami sie dogadaja, gorzej z wszelkimi nurtami lewicowymi, u nas dominujacymi.

Poza tym odmian liberalizmu jest tak duzo... Ja jestem konserwatywnym liberalem, dlatego tak mierzi mnie sposob prowadzenia polityki obecnie.

przez carlosbueno 15 sie 2016, 15:12
iiwaa napisał(a):
Michellea napisał(a):Prawda. A jeszcze lepsze jest to, że mało kto wie, że liberalizm to ideologia prawicowa ;)

Konserwatysci z liberalami sie dogadaja, gorzej z wszelkimi nurtami lewicowymi, u nas dominujacymi.

Poza tym odmian liberalizmu jest tak duzo... Ja jestem konserwatywnym liberalem, dlatego tak mierzi mnie sposob prowadzenia polityki obecnie.
Dzisiaj gdy większość partii politycznych ma zbliżone programy gospodarcze liczy bardziej się światopogląd i dlatego PiS uznawana jest za prawicę, podobnie jak skrajną pawicą jest lewicowa gospodarczo partia Le Pen.
Moje poglądy nie mieszczą się w żadnej skali, część mam takie jak tzw skrajna prawica, jak JKM a cześć prawie jak Ikonowicz. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez agusiaww 15 sie 2016, 15:40
Jak tak czytam te niektory posty to faktycznie niektorzy dzieci miec nie powinni, bo sami jeszcze z "psychicznych" pieluch nie wyrosli.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez NN4V 15 sie 2016, 15:41
iiwaa napisał(a):....
Skąd wiesz, że troll?
Acz historyjka z żoną - ekshibicjonistką była nader zabawna. W porządnym, prawicowym, katolickim domu takie rzeczy!!!!!!!!!! :why:

Bo to jest akuratny temat do trollingu. Wątpliwość rozwiewa kontynuacja aktywności.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez NN4V 15 sie 2016, 15:44
iiwaa napisał(a):

...

Nic nie mylą. Dla prymitywa: kto nie z nami, ten wróg (znaczy lewak). Mi już wciskali miłość do PO i różne inne swoje urojenia też.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg