Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez iiwaa 21 wrz 2016, 22:25
atic napisał(a):iiwaa, ty po prostu nie rozumiesz przenośni, neologizmów itp. luźniejszych sformułowań bo masz utarte formułki nauczone na pamięć.
gorzej ze zrozumieniem, wiele osób przede mną tutaj zauważyło, że nie czytasz między wersami, nie rozumiesz żartów itp.
kiedyś pisałaś, że nie masz w sobie empatii i myślę, że tu leży przyczyna, bo emaptia to nie tylko współczucie itp., ale również potężne narzędzie służące do zrozumienia czyichś działań.

bąków nie puszczałaś na wykładzie, ale na pewno zdarzyło ci się przy mężu i wtedy byłaś cała czerwona za wstydu :P

salir, cała przyjemność po mojej stronie :))

Jezu, co ja mam się może tutaj spowiadać, kiedy do kibla chodzę? :roll:

przez kotek em 21 wrz 2016, 22:25
atic, no ale chyba nie o męskich cyckach jest mowa :lol:.
Natomiast na plaży widok babska chodzącego z gołymi cyckami jest dla mnie równie niesmaczny.
Obrazek

przez Ḍryāgan 21 wrz 2016, 22:32
kotek em, Ja bym tam nie narzekał na gołe cycuszki na plaży - pod warunkiem, że ładne, sterczące i nie obwisłe
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iiwaa 21 wrz 2016, 22:33
kotek em napisał(a):atic, no ale chyba nie o męskich cyckach jest mowa :lol:.
Natomiast na plaży widok babska chodzącego z gołymi cyckami jest dla mnie równie niesmaczny.

Przypomniało mi się, jak kiedyś poszliśmy na spacer wzdłuż plaży i weszliśmy na nieoznakowaną od tamtej strony plażę nudystów.
Straszne to było. Na początku myślałam że im gacie fale porwały :D
Swoją drogą - ja byłam w skórzanej kurtce, jakim cudem oni wytrzymywali, to nie wiem.

przez Michellea 21 wrz 2016, 22:36
iiwaa napisał(a):Jezu, co ja mam się może tutaj spowiadać, kiedy do kibla chodzę? :roll:

Haha, to jest właśnie ten problem, zbyt dużo rzeczy bierzesz na poważnie. Mogłaś odpisać coś w stylu "No pewnie, a bo to raz?" albo "Pewnie sam masz problem z bąkami, więc się mnie czepiasz, przyznaj się" albo jakoś inaczej wybrnąć. Nie możesz tak sztywnie do wszystkiego podchodzić, to tylko prowokuje do tego typu zaczepek :)

przez atic 21 wrz 2016, 22:36
iiwaa,
nie o kiblu była mowa.
tylko o bąkach, bo udajesz taką co bąki nie puszcza.

a ja trenuje jogę i tam każda pani przynajmniej raz puściła bąka (podczas wysiłku to normalne).

kotek em,

zapewniam cie, że gdyby społeczeństwo sobie wymyśliło, że faceci zakładają biusty a kobiety noszą odkryte, to po jakimś czasie, kobiece piersi by zostały oderotyzowane.
atic

przez atic 21 wrz 2016, 22:38
Michellea, tutaj akurat Iiwaa wiedziała co robi, chciała abym poczuł się jak podglądacz jak zboczeniec i specjalnie tak napisała, to był bardzo wymierzony tekst.
atic

przez kotek em 21 wrz 2016, 22:39
Ḍryāgan, domyślam się i na dodatek pewnie nie jesteś w tym odosobniony :D
Obrazek

przez Ḍryāgan 21 wrz 2016, 22:49
800px-Snake_Goddess_Crete_1600BC.jpg

kotek em, starożytna Kreta - strój kobiecy, cycuchy na wierzchu
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez iiwaa 21 wrz 2016, 23:01
Atic,
Jezu, człowieku, naucz się odmieniać rzeczowniki przez przypadki i budować poprawne zdania.
Nie wiem, jakim cudem mężczyźni mają ZAKŁADAĆ SOBIE BIUSTY. Atrapy silikonowe?

A Ty kontrolujesz co się dzieje z organizmem każdej pani? Ja nic nie twierdzę, po prostu uważam temat za śmieszny.
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

przez kotek em 21 wrz 2016, 23:05
atic, nie w tym rzecz. Jeśli poszłabym na plażę nudystów, to raczej nie w ciuchach i również u nikogo nie przeszkadzałby mi ich brak. Chodzi o właściwe zachowanie w określonych okolicznościach.
Ḍryāgan, :D
Obrazek

przez atic 21 wrz 2016, 23:08
iiwaa, ależ ja specjalnie popełniam te błędy, żeby sprawić ci przyjemność, bo wiem, że lubisz mi je wytykać.
taki już ze mnie dżentelmen :))

nie kontroluje, ale do czasu aż poszedłem na jogę myślałem, że kobiety nie puszczają bąków, to był dla mnie wstrząs psychiczny, kiedy już po kilku zajęciach prawda wyszła na jaw i to z wielkim hukiem :>
atic

przez salir 21 wrz 2016, 23:09
Tu była mowa o karmieniu piersią :P a skończyło się jak zawsze jako zabawka :lol:

przez iiwaa 21 wrz 2016, 23:11
salir napisał(a):Tu była mowa o karmieniu piersią :P a skończyło się jak zawsze jako zabawka :lol:

Bo przez większość życia do tego służą :D

Sortuj wg