Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 18:07
Ḍryāgan, jakis Ty mundry o jo joj żebyś nie pękł z tego napuszenia gołąbku jeden

salir, ale ja zdania nie zmienie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Michellea 21 wrz 2016, 18:09

przez salir 21 wrz 2016, 18:16

Drugi link mnie rozbawił :lol:

Coś mi się przypomniało...kiedyś słyszałam w radiu, że gdzieś na basenie ratownik wyprosił matkę karmiącą piersią dziecko bo na pływali obowiązuje "zakaz wnoszenia żywności i napojów" :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kotek em 21 wrz 2016, 18:28
I bardzo dobrze. Nie każdy ma ochotę gapić się na wywalony cyc w miejscu publicznym (pewnie z wyjątkiem facetów :D)
Obrazek

przez salir 21 wrz 2016, 18:41
kotek em napisał(a):I bardzo dobrze. Nie każdy ma ochotę gapić się na wywalony cyc w miejscu publicznym (pewnie z wyjątkiem facetów :D)

E no to tylko ja mam głupie skojarzenia, że mogła cycki w domu zostawić :mrgreen: :twisted: :pirate:

przez atic 21 wrz 2016, 18:47
Owszem, jest to idem per idem. Mnie nie wierzysz, to wybierz sie na jakakolwiek uczelnie wyzsza, gdzie prowadza zajecia z logiki formalnej.

Nic nie zmienia dodanie slow"bo warto".
Jak zatem - na podstawie niniejszego sformulowania - odpowiedzielibysmy na pytanie - "dlaczego warto skupic sie na dobru dziecka?"
Odpowiedz musi - niestety - brzmiec: "bo warto".
Wartosc jest wartoscia. Nikt nie uszczegolowil, ze absolutna.

ale ja nie muszę się wybierać na uczelnie wyższą aby opanować logikę, zwłaszcza formalną, którą mam w paluszku.

to ty nie rozumiesz, o czym ja piszę.

jak piszę, że coś warto, bo warto, daje tym do zrozumienia, że to jest wartością samą w sobie, skoro samo to co w pierwszym członie, daje to co w drugim członie - jest czymś wartym, to znaczy, ze to co w pierwszym członie ma wartość samą w sobie

wytłumaczyłem ci to łopatologicznie, więc może tym razem zrozumiesz. przyznaj się do błędu, warto być uczciwym, bo warto.
atic

przez kotek em 21 wrz 2016, 18:49
salir, wystarczyłoby zrobić to w bardziej ustronnym miejscu, niż jacuzzi :roll:. Bo oczywiście sam zarzut jest bezsensowny.
Obrazek

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 18:55
salir, byłam ostatnio na krytym basenie ( park wodny z atrakcjami dla dzieci) i była młoda dziewczyna z NIEMOWLAKIEM. i ja sie pytam po co?
Godzine siedziałam w dźakuzi i ja obserwowałam i ona tylko siedziała na leżaku z tym dzieckiem no bo co wiecej mogła zrobic?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez salir 21 wrz 2016, 19:00
kotek em napisał(a):salir, wystarczyłoby zrobić to w bardziej ustronnym miejscu, niż jacuzzi :roll:. Bo oczywiście sam zarzut jest bezsensowny.

http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79353, ... znego.html

przez Ḍryāgan 21 wrz 2016, 19:03
Lusesita Dolores napisał(a):Ḍryāgan, jakis Ty mundry o jo joj żebyś nie pękł z tego napuszenia gołąbku jeden
nie jestem "mundry", po prostu czytam to co piszesz o dzieciach i jak się na ten temat wypowiadasz. Naprawdę nie wiem czemu postanowiłaś nagle urodzić dziecko, po to tylko żeby je mieć i niech inni sobie wychowują bachora (to są Twoje słowa)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Michellea 21 wrz 2016, 19:04
atic napisał(a): warto być uczciwym, bo warto.

:mrgreen:

Myślę, że się nie dogadacie.

przez salir 21 wrz 2016, 19:15
salir napisał(a):
kotek em napisał(a):salir, wystarczyłoby zrobić to w bardziej ustronnym miejscu, niż jacuzzi :roll:. Bo oczywiście sam zarzut jest bezsensowny.

http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79353, ... znego.html

http://www.pudelek.pl/artykul/96101/mar ... nie_bakow/

Ja nie mam nic przeciwko to tak jakbym zabraniała wszystkim jeść w restauracjach itp
Podajnik jest tylko inny... :D

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 19:20
Ḍryāgan napisał(a):
Lusesita Dolores napisał(a):Ḍryāgan, jakis Ty mundry o jo joj żebyś nie pękł z tego napuszenia gołąbku jeden
nie jestem "mundry", po prostu czytam to co piszesz o dzieciach i jak się na ten temat wypowiadasz. Naprawdę nie wiem czemu postanowiłaś nagle urodzić dziecko, po to tylko żeby je mieć i niech inni sobie wychowują bachora (to są Twoje słowa)

nie chce mi sie tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez kotek em 21 wrz 2016, 19:27
salir, pisząc o ustronnym miejscu nie miałam na myśli kibla :roll:. Natomiast widzę pewną różnicę pomiędzy spożywaniem posiłku podanego na talerzu i z cycka :P. Btw, do restauracji nie przychodzi się z własnym jedzeniem ;)
Obrazek

Sortuj wg