Aseksualizm

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Aseksualizm

przez nvm 22 wrz 2016, 11:31
Marco87 napisał(a):Ale z drugiej strony jak kogoś się znajdzie to ta osoba tak chętnie nie ucieknie w zdradę jak to bywa w standardowych relacjach, że nie znasz dnia i godziny xD
Hmm...a gdybyś był w otwartym związku z lesbijką i pozwalał jej się wyszumieć z dziewczynami, to przeszkadzałoby Ci to? :P (nie, nie swatam Cię z koleżanką - pytam teoretycznie).
nvm

Aseksualizm

przez Nicky 22 wrz 2016, 11:54
przeszkadzało by

Aseksualizm

przez 0xNear 21 lis 2016, 01:47
Ja chyba stałem się osobą aseksualną. Jak byłem nastolatkiem nie miałem takiego popędu, ale lubiłem oglądać "te filmy". Aktualnie nawet to mi nie jest potrzebne i nie czuję się z tym źle.
Tylko trochę przygnębiające jest widzenie ludzi jak są razem. W sumie sam nie wiem jak to jest. No ale do "tej" czynności mnie nie ciągnie. Kiedyś tak. Teraz to nawet siebie nie widzę w takiej sytuacji.
Dobrze mi jest jak jest. Przydałoby się czasem z kimś porozmawiać bo z mame to cały czas tak nie można, a ojciec po pracy to nigdy na serio nie mówi - chyba piwo po pracy każdego dnia po kilku latach przesiąkło mu mózg. Można się jedynie pośmiać.
Eat(0xDEADBEEF);

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg