zrozpaczony i zakochany

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

zrozpaczony i zakochany

przez Michellea 25 cze 2016, 19:38
bidulek14, nie, nie pisałam i nie znam Twojego Aniołka.
Jeśli zerwaliście kontakt i ona usunęła konto, a nie masz innego kontaktu do niej, to chyba niewiele możesz zrobić.

zrozpaczony i zakochany

przez Motocyklista 25 cze 2016, 20:14
O paaanie, bez natychmiastowej pomocy psychiatry i egzorcysty się nie obędzie . Niebezpiecznie to wszystko brzmi. Bez urazy...

zrozpaczony i zakochany

przez iiwaa 25 cze 2016, 20:34
Motocyklista napisał(a):O paaanie, bez natychmiastowej pomocy psychiatry i egzorcysty się nie obędzie . Niebezpiecznie to wszystko brzmi. Bez urazy...

Jeden jedyny prawde powiedzial ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zrozpaczony i zakochany

przez Arhol 27 cze 2016, 11:05
Reynevan napisał(a):
bidulek14 napisał(a):Kiedyś napisała w poście pare słów na temat cierpienia , że nie potrafiłaby znieść myśli że ktoś przez nią mugłby cierpieć. Napisałem jej sporo wiadomości na priv, w tym co do niej czuje. Wiem że gdyby mnie nie kochała i nie chciała napisała by mi o tym . Usuneła konto w święto narodowe ,to był znak, Malusia zostawiła mi mnóstwo znaków, pozatym mój Kotek patrzy na mnie ..... a co do modlitwy to modle się o jej szczęście i o zdrowie.

Arhol, rumantycy nie wyginęli. #pdk

Obrazek

Only this time !
Co do autora,raczej nie widze szans by yo jakoś ratowač...skup się pan na leczeniu,to powinno być priorytetem.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg