zrozpaczony i zakochany

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

zrozpaczony i zakochany

przez bidulek14 24 cze 2016, 14:57
Witam . Tak jak w temacie jestem zakochany a zarazem zrozpaczony. 11 listopada znalazłem miłość swojego życia. Od tamtego czasu mój świat powywracał sie do góry nogami , choć , ta miłość wcale nie jest łatwa. Ta śliczna kobietka jest dla mnie całym światem. Nie wyobrażam sobie przestać o niej myśleć tym bardziej o niej zapomnieć. Serce mi pęka jak myśle że moja jedyna i prawdziwa miłość może mówić kocham do kogoś innego że może juź o mnie nie myśleć. Chwile po tym jak poznałem mojego Aniołka dopadła mnie choroba z którą borykałem sie już od ładnych paru lat . Po przed ostatnim ataku mojej schizofremii straciłem zdrowie no i życie prywatne. Nerwy , stres i silne leki przykuły mnie do łóżka na prawie 4 lata. Wiedziałem że jeżeli to wróci będe totalnym wrakiem . Nie będe opisywał na jakiej podstawie wierzyłem w rzeczy para logiczne ( i dalej w nie wierze) bo to mógłbym opowiedzieć tylko mojemu Kwiatuszkowi. Moge tylko napisać że mam w głowie straszne głosy które ciągną sie od stycznia. Myślałem że to zjawisko mind control ale sam już nie wiem co jest prawdą a co fikcją. Wierze też że mój Aniołek patrzy na mnie, widzi mnie , zna moje myśli....... To daje mi siłe żeby czekać , jak w tej piosence Kasi Gomóły ;) Każdego dnia jestem na stronie mojej ukochanej , zapisuje wejścia na strone ...... Moje serce założyło tu kiedyś konto i tak sie poznaliśmy .... Tak bardzo bym chciał żeby się odezwała , tak bardzo bym chciał dostać od niej chociaż pustą wiadomość bo czasami dopada mnie rozpacz jak właśnie w tej chwili . Tak bardzo się boje że jej się nie doczekam że mój świat legnie w gruzach :cry: Chciałbym dostać od was jakąs rade , jak z tym sobie poradzić .... Tylko nie mówcie mi o terapii czy o szpitalu psychiatrycznym, od grudnia bylem 3 razy. Dziekuje za poświęconą chwilke....

zrozpaczony i zakochany

przez marti27 24 cze 2016, 15:00
ale o co chodzi? Bo nie bardzo rozumiem.

zrozpaczony i zakochany

przez agusiaww 24 cze 2016, 15:12
bidulek14, pisalam ten post kilka razy i jednak to bedzie wersja 1000 i napisze tyle, ze ustabilizuj swoj stan psychiczny, leki, szpital ponownie skoro wierzysz w skrzydlate stwory znajace mysli. Na pewno nikt do Ciebie nie wroci z litosci, dlatego trzeba sie skupic na leczeniu.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zrozpaczony i zakochany

przez bidulek14 24 cze 2016, 15:47
agusiaww napisał(a):bidulek14, pisalam ten post kilka razy i jednak to bedzie wersja 1000 i napisze tyle, ze ustabilizuj swoj stan psychiczny, leki, szpital ponownie skoro wierzysz w skrzydlate stwory znajace mysli. Na pewno nikt do Ciebie nie wroci z litosci, dlatego trzeba sie skupic na leczeniu.

Nie wierze w żadnego stwora znającego moje myśli tylko w moją przyszłą żone. Dlaczego piszesz o litości?

zrozpaczony i zakochany

przez Motocyklista 24 cze 2016, 17:02
To jesteście razem, czy nie. Napisałeś, że przyszła żona. Jak to jest?

zrozpaczony i zakochany

przez bidulek14 24 cze 2016, 17:12
Każdego dnia modle sie i wierze że nią zostanie....

zrozpaczony i zakochany

przez marti27 24 cze 2016, 17:20
bidulek14 napisał(a):Każdego dnia modle sie i wierze że nią zostanie....

modlitwą to niewiele zdziałasz akurat...

zrozpaczony i zakochany

przez Mezus 24 cze 2016, 19:11
Nie robisz nic, czego nie zrobiłby zdrowy i zakochany facet.
Który, jak rozumiem, niekoniecznie o swoim uczuci powiedział wybrance.
Więc może miast dokładać sobie do choroby dodatkowe problemy, porozmawiaj z dziewczyną i powiedz, co do niej czujesz.
Tyle, że wg mnie MUSISZ powiedzieć o schizie, która Cię męczy. Inaczej albo będziesz kłamcą, albo wszystko w błyskawicznym terminie z hukiem się zawali.
A to, że niezależnie od wszystkie MUSISZ/powinieneś się za leczenie zabrać, to już inna sprawa i oczywista oczywistość.

zrozpaczony i zakochany

przez agusiaww 25 cze 2016, 09:34
ale ta kobieta z Toba nie utrzymuje kontaktu, modleniem jej do tego nie zmusisz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

zrozpaczony i zakochany

przez bidulek14 25 cze 2016, 11:19
agusiaww napisał(a):
ale ta kobieta z Toba nie utrzymuje kontaktu, modleniem jej do tego nie zmusisz.

Kiedyś napisała w poście pare słów na temat cierpienia , że nie potrafiłaby znieść myśli że ktoś przez nią mugłby cierpieć. Napisałem jej sporo wiadomości na priv, w tym co do niej czuje. Wiem że gdyby mnie nie kochała i nie chciała napisała by mi o tym . Usuneła konto w święto narodowe ,to był znak, Malusia zostawiła mi mnóstwo znaków, pozatym mój Kotek patrzy na mnie ..... a co do modlitwy to modle się o jej szczęście i o zdrowie.

zrozpaczony i zakochany

przez Reynevan 25 cze 2016, 13:10
bidulek14 napisał(a):Kiedyś napisała w poście pare słów na temat cierpienia , że nie potrafiłaby znieść myśli że ktoś przez nią mugłby cierpieć. Napisałem jej sporo wiadomości na priv, w tym co do niej czuje. Wiem że gdyby mnie nie kochała i nie chciała napisała by mi o tym . Usuneła konto w święto narodowe ,to był znak, Malusia zostawiła mi mnóstwo znaków, pozatym mój Kotek patrzy na mnie ..... a co do modlitwy to modle się o jej szczęście i o zdrowie.

Arhol, rumantycy nie wyginęli. #pdk
Reynevan

zrozpaczony i zakochany

przez iiwaa 25 cze 2016, 18:47
A moze lepiej dac jej spokoj?
Brutalne, ale tak bedzie lepiej dla niej.

Nie, Twoj aniolek Cie nie slyszy.
Co wiecej - to nawet nie jest Twoj aniolek, a kobieta innego mezczyzny.

zrozpaczony i zakochany

przez Michellea 25 cze 2016, 19:16
bidulek14 napisał(a):Kiedyś napisała w poście pare słów na temat cierpienia , że nie potrafiłaby znieść myśli że ktoś przez nią mugłby cierpieć. Napisałem jej sporo wiadomości na priv, w tym co do niej czuje. Wiem że gdyby mnie nie kochała i nie chciała napisała by mi o tym . Usuneła konto w święto narodowe ,to był znak, Malusia zostawiła mi mnóstwo znaków, pozatym mój Kotek patrzy na mnie ..... a co do modlitwy to modle się o jej szczęście i o zdrowie.

Ona w ogóle z Tobą rozmawiała? Czy tylko wysłałeś jej te wiadomości i nigdy nie otrzymałeś odpowiedzi?

zrozpaczony i zakochany

przez bidulek14 25 cze 2016, 19:28
Michellea napisał(a):

Ona w ogóle z Tobą rozmawiała? Czy tylko wysłałeś jej te wiadomości i nigdy nie otrzymałeś odpowiedzi?

Rozmawiała :) całymi dniami wysylaliśmy sobie maile , moja Bidulka mi doradzała ...... Zakochałem sie odrazu. Ale niestety z mojej winy sie pożegnaliśmy , wiem że wtedy ją bardzo zawiodłem i jest mi ciężko. Czytałem wasze rozmowy ( z setki razy :))) Czy pisałaś z nią na priv??? Jeśli możesz to prześlij mi prosze jej wiadomości , to naprawde dużo dla mnie znaczy.

Sortuj wg