Chcica taka, że oszaleję.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez agusiaww 20 cze 2016, 18:42
Monster6, mieszka mieszka a pozniej staty rozwodowe rosna. Masa rozwodow jest wlasnie u osob zaraz po alkoholizmie i tego typu problemach ze sie pobrali w młodym wieku bo wpadka a bo wielka miłosc, bla bla a rodzice utrzymywali a pozniej szara rzeczywistosc i rozwod.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Monster6 20 cze 2016, 18:43
agusiaww, Żyj i daj żyć innym :D
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez agusiaww 20 cze 2016, 18:48
Monster6, ale daje, to moje zdanie a jak jakims rodzicom pasuje utrzymywac dwie zdrowe osoby bo poczuły chcice i zmajstrowały dziecko, a dwie lewe rece do pracy to co mi szkodzi? :mrgreen: :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mezus 20 cze 2016, 19:27
Nie że złośliwie...
Ale znów zaczyna się niepotrzebna (?) rzeźnia?
W każdym wątku musi?
Czy "tylko" w tych o seksie, pociągu lub braku napięcia?

Że też Wam się chce...

przez NN4V 21 cze 2016, 08:00
agusiaww napisał(a):Reynevan, ja to dopiero sie dziwie jak mozna planowac slub w wieku 23 lat i siedziec na garnku u rodziców. A takich co sa opryskliwi bo maja problem z prawda to niech sie udadza po pomoc. Tak tak wiem ze na forum jest czesc osob dla ktorych kariera przez lozko profesorskie jak pewna intelektualistka na forum jest norma, tak samo i slub w wieku 23 lat i ciagniecie kasy od rodzicow ale sa i inni na szczescie co potrafia sami soba cos prezentowac ...

No to fajnie pokazujesz, co sobą reprezentujesz. Tylko współczuć dzieciakowi mamusi o takich horyzontach...
Ból dupy przez zawiść.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez agusiaww 21 cze 2016, 10:42
NN4V napisał(a):
agusiaww napisał(a):Reynevan, ja to dopiero sie dziwie jak mozna planowac slub w wieku 23 lat i siedziec na garnku u rodziców. A takich co sa opryskliwi bo maja problem z prawda to niech sie udadza po pomoc. Tak tak wiem ze na forum jest czesc osob dla ktorych kariera przez lozko profesorskie jak pewna intelektualistka na forum jest norma, tak samo i slub w wieku 23 lat i ciagniecie kasy od rodzicow ale sa i inni na szczescie co potrafia sami soba cos prezentowac ...

No to fajnie pokazujesz, co sobą reprezentujesz. Tylko współczuć dzieciakowi mamusi o takich horyzontach...
Ból dupy przez zawiść.

tak faktycznie zawisc bo ktos wychował nierobow ktorzy siedza na utrzymaniu rodziców i sobie bat takimi dziecmi ukrecił? :mrgreen: To sie nazywa niewydolnosc wychowawcza i plasuje sie do rodzin minimum dysfunkcyjnych jak i nawet zahacza o patologiczne, brak samodzielnosci życiowej, niezaradnosc, roszczeniowosc, tylko rodzic co rok dzieci i brac po 500 +. Gorzej jak rodzice umra i sie skonczy kasa od rodzicow, trzeba bedzie isc do hipermarketu na 1200 na reke. W szpitalu tez byla taka panna, 20...zwiazala sie z facetem co miał 3 dzieci i zonaty bo zakochana (a facet lat 24) i mowi siedze w szpitalu bo moj narzeczony (hhahaha) na bezrobociu, trojke dzieci ma ale nigdzie nie pracuje bo z ojcem mieszka bo wszedzie biedaka wykorzystuja a zona jaka niedobra goni go do pracy (o losie hahaha). A ja tu jestem bo mieszkam z moja matka i tez nie pracuje nie stac nas na jedzenie a w szpitalu daja obiady. KURTYNA. Takie dzieci na pewno beda miały super w zyciu i to juz na starcie :D I tak kazdy zyje jak chce, ale tylko pogratulowac TUMANSTWA takim osobom bo tego łagodniej sie nie da nazwac.

przez agusiaww 21 cze 2016, 10:52
Mezus napisał(a):Nie że złośliwie...
Ale znów zaczyna się niepotrzebna (?) rzeźnia?
W każdym wątku musi?
Czy "tylko" w tych o seksie, pociągu lub braku napięcia?

Że też Wam się chce...

to nie rzeznia, tylko takie zycie, ze kazdy by chcial-poprawka lub wiekszosc, do smierci rodzicow siedziec na czterech literach i nic nie robic. Tylko dopiero pozniej spadnie na te cztery litery i szok przezyje ze trzeba bedzie zapitalac i nosic cegły/wory/itd, byc podaj przynies pozamiataj bo do innej pracy nikt nie zatrudni.

przez Ḍryāgan 21 cze 2016, 11:35
agusiaww, a tobie się wątki nie pomyliły? Tu facet pisze, że ma chcicę i jest to dla niego problemem a Ty wyjeżdżasz z małżeństwem, dziećmi i bóg wie czym. Nie na temat, piszesz tylko chyba po to, żeby swoje frustracje zwerbalizować. Autor wątku nigdzie nie pisał, że się chce żenić w wieku 23 lat i siedzieć na garnuszku rodziców. Nie wiem co Cię tak oburzyło...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez NN4V 21 cze 2016, 11:44
Ḍryāgan napisał(a):agusiaww, a tobie się wątki nie pomyliły? Tu facet pisze, że ma chcicę i jest to dla niego problemem a Ty wyjeżdżasz z małżeństwem, dziećmi i bóg wie czym. Nie na temat, piszesz tylko chyba po to, żeby swoje frustracje zwerbalizować. Autor wątku nigdzie nie pisał, że się chce żenić w wieku 23 lat i siedzieć na garnuszku rodziców. Nie wiem co Cię tak oburzyło...

Hehe... takie szczegóły... :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Reynevan 21 cze 2016, 15:46
agusiaww, powinnaś być przekupką na targu z chińskimi akcesoriami. Ze swoim prostactwem tam pasujesz idealnie.
Reynevan

przez Ragnarok 21 cze 2016, 17:03
A ja bym pannę Agusię chętnie poznał.

przez Mezus 21 cze 2016, 21:07
Ragnarok

Nie, że sobie uzurpuję stanowisko alfonsa tfu menadżera...
Ale podpowiadałem takie rozwiązanie.
Byle ani właściciel forum, ani Użytkownicy się do późniejszych wydatków nie musieli dokładać :-)

przez Monster6 21 cze 2016, 21:27
Ragnarok, Kto wybrzydza ten nie ..... :D
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez bedzielepiej 22 cze 2016, 00:26
Polecam:

Obrazek

Sortuj wg