Czy nie pociągam swojego męża?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez iiwaa 09 cze 2016, 20:40
Druid napisał(a):
iiwaa napisał(a): jedna (egzaminował po 3 osoby) ze studentek miała - moim zdaniem - zbyt krótką sukienkę. Na tyle krótką, że ja, kobieta, mimowolnie gapiłam się na jej nogi, patrzył się również student, który koło niej siedział. Głupio mi, bo poczułam satysfakcję, że mąż jej nie puścił.
Przyjdzie na poprawkę w jeszcze krótszej 8) Już lepiej, gdyby zdała

To niewiele zaradzi, bo termin pierwszy i drugi to test :D (to był przedtermin, ale na prawach pierwszego terminu - w sensie że odsyła od razu na wrzesień, a nie na czerwiec).
:D
Żeby było ciekawiej - oczywiście wielokrotny wybór :D
A mąż robi testy tak wredne, że huhu :D

przez kotek em 09 cze 2016, 20:43
iiwaa, nieprofesjonalna jest nieumiejętność wysiadania z auta bez przypadkowego ukazania swoich gatek (ewentualnie ich braku) ;).
Ale ok, nie namawiam, skoro miałabyś czuć się nieswojo (żeby nie powiedzieć, że byłby to dla Ciebie hardcore):D.
Obrazek

przez iiwaa 09 cze 2016, 20:49
kotek em napisał(a):iiwaa, nieprofesjonalna jest nieumiejętność wysiadania z auta bez przypadkowego ukazania swoich gatek (ewentualnie ich braku) ;).
Ale ok, nie namawiam, skoro miałabyś czuć się nieswojo (żeby nie powiedzieć, że byłby to dla Ciebie hardcore):D.

:D
Staram się wysiadać z auta profesjonalnie ;)
Ale jak wiatr powieje, to może być gorzej :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 09 cze 2016, 20:52
kotek em napisał(a):iiwaa, nieprofesjonalna jest nieumiejętność wysiadania z auta bez przypadkowego ukazania swoich gatek (ewentualnie ich braku) ;).
.....

Hehe... no tak. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez iiwaa 09 cze 2016, 21:15
Dobra, zostawmy w spokoju moje majtki :D

Uciekam dziś, jutro pewnie zajrzę.
Dobranoc :)
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

przez Stracona100 09 cze 2016, 21:31
iiwaa napisał(a):Jeżeli to się wiąże z dzieckiem, to chyba w pełni zrozumiałe, więc czym się przejmujesz :)

Teraz już niczym, ale wtedy on się rozwijał, a ja stałam w miejscu, a nawet cofałam się. Nie umiałam się z tym pogodzić.

To akurat zrobiłam dla siebie - zanim stwierdziłam, że męża nie pociągam.

Taką postawę rozumiem :brawo:

I to jest jawna niesprawiedliwość! Chociaż mój mąż mówi, że ja się depiluję raz na 3 tygodnie, a on się goli codziennie. Ale zapomniał, że depilacja boli, a rano to ja muszę umyć głowę (po jednym dniu mam nieświeże włosy...) i makijaż zrobić.
Jeszcze teraz są te garnitury typu slim. One to już w ogóle fenomenalnie im robią wygląd. Do tego dobre buty, zegarek i nie musi się niczym przejmować cały dzień.

A w dodatku dojrzały mężczyzna może być pociągający, a kobieta...... szkoda gadać :(

Dla mnie nie jest, aczkolwiek czasami nie podoba mi się zachowanie męża wobec innych ludzi.
Potrafi być lekceważący. Ja tego nie doświadczam na własnej skórze (wręcz przeciwnie, zawsze odbiera telefon, nawet jak ma ważne spotkanie), ale - chcąc, nie chcąc - widzę... Mąż jest bardzo dobrym mężem, ale ideałem nie jest.

Mam to samo :)

Mhm, czyli przez kilka wieczorów nic i niech sobie główkuje? :D

No może nie aż tak "prostacko" :) Raczej myślałam o bardziej wysublimowanych wybiegach ;)

Jeszcze mnie do wariatkowa wsadzi :D Przepraszam, do zakładu psychiatrycznego ;) Uważa, nawet to napisał (co mu zawsze wypominam :) ), że kobieta podczas miesiączki może (nie musi) mieć w pewnym stopniu (większym lub mniejszym) ograniczoną poczytalność. Nasz współpracownik po tym, jak dowiedział się, że to czytałam, powiedział tylko: "to on jeszcze żyje?" :)

Zachowanie na poziomie mojego Pana :) A więc "podstęp wysublimowany" jak najbardziej wskazany.

"To potwierdza moje przypuszczenie, że potrzebuje wprowadzenia odrobiny "niepewności"
Pewnie masz rację.

Pewnie mam :mrgreen:

Mhm, nasz tryb życia jest szkodliwy, wiedziałam o tym od dawna, dzisiaj się o tym dotkliwie przekonałam...

Cóż, człowiek jest tylko człowiekiem. Oczywiście należy być "opanowanym" ale nie można wymagać od siebie zbyt wiele, to zwykle prowadzi do zaburzeń :mrgreen: więc może odpuść trochę, dla własnego dobra.

przez NN4V 09 cze 2016, 21:44
Stracona100 napisał(a):...
"To potwierdza moje przypuszczenie, że potrzebuje wprowadzenia odrobiny "niepewności"
Pewnie masz rację.

Raczej nie.
Ze mną by nie zadziałało lub zadziałało odwrotnie. Niejedna próbowała. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Stracona100 09 cze 2016, 21:46
NN4V napisał(a):
Stracona100 napisał(a):...
Pewnie masz rację.

Raczej nie.
Ze mną by nie zadziałało lub zadziałało odwrotnie. Niejedna próbowała. :lol:

Bo źle to robiły :lol:

przez kotek em 09 cze 2016, 21:49
Stracona100 napisał(a):A w dodatku dojrzały mężczyzna może być pociągający, a kobieta...... szkoda gadać :(

Chyba za dużo NN4V się naczytałaś :P
Obrazek

przez Stracona100 09 cze 2016, 21:53
kotek em napisał(a):
Stracona100 napisał(a):A w dodatku dojrzały mężczyzna może być pociągający, a kobieta...... szkoda gadać :(

Chyba za dużo NN4V się naczytałaś :P

Nie znam (na szczęście chyba :D ) jego poglądów na ten temat :)

przez Druid 09 cze 2016, 22:05
iiwaa napisał(a): mam do dziś spore kompleksy. Że nigdy nie dorównam mężowi, że na niego nie zasługuję, że on ma przecież wyższy stopień naukowy, że lepiej radzi sobie w pracy (choć mamy takie same stanowiska), że jest inteligentniejszy i ma większą wiedzę (kompleksy dotyczą zwłaszcza tego ostatniego). Mogłabym wyliczać bez końca.
Byłam na terapii, ale niewiele pomogła. I tak się z tym borykam dzień w dzień.
Chciałabyś rywalizować z mężem na polu zawodowym? Oczekiwał tego od Ciebie, poślubiając Cię dwie dekady temu i/lub oczekuje tego teraz?

Może kompleksy przedstaw w formie komplementów pod jego adresem. A nuż sprawisz mu przyjemność, poczuje się doceniony. Powtórzę po innych, że najlepszym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa z mężem, szczególnie odnośnie Twoich potrzeb w relacji. Wprowadzanie niepewności to ryzykowna gra, ba - toksyczna gierka.

odnoszę wrażenie, że ten wątek to trollerka, ale jestem z tych, co miewają objawy
Druid

przez kotek em 09 cze 2016, 22:11
Druid napisał(a):Może kompleksy przedstaw w formie komplementów pod jego adresem. A nuż sprawisz mu przyjemność, poczuje się doceniony.

Przecież to iiwaa ma kompleksy, a nie jej mąż :D.
Obrazek

przez Stracona100 09 cze 2016, 22:17
Druid napisał(a):
iiwaa napisał(a): Może kompleksy przedstaw w formie komplementów pod jego adresem. A nuż sprawisz mu przyjemność, poczuje się doceniony.

Sądzę, że komplementów i doceniania akurat mu nie brakuje :)

Wprowadzanie niepewności to ryzykowna gra, ba - toksyczna gierka.

Nie zgadzam się, to zależy od formy i wyczucia (delikatności).
Ostatnio edytowano 09 cze 2016, 22:25 przez Stracona100, łącznie edytowano 2 razy

przez Druid 09 cze 2016, 22:20
kotek em napisał(a):
Druid napisał(a):Może kompleksy przedstaw w formie komplementów pod jego adresem. A nuż sprawisz mu przyjemność, poczuje się doceniony.

Przecież to iiwaa ma kompleksy, a nie jej mąż :D.

i te kompleksy brzmią mniej więcej tak: mąż jest inteligentniejszy i mądrzejszy
Druid

Sortuj wg