Czy nie pociągam swojego męża?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ladywind 19 cze 2016, 17:29
NN4V ma racje i na pewno nie ma problemow z rozumowaniem, a na pewno nie w tym przypadku.
Masz problemy z odroznianiem tres i i formy wypowiedzi.
Tresc = argumentacja wlasnie.
Forma = sposob prezentacji argumentow, zwiazany z szeroko pojeta retoryka.
Jesli mnie nie wierzysz - zajrzyj do jakiejs ksiazki, nie masz racji.
Logika jest zwiazana z trescia i sila argumentow. Z TRESCIA wlasnie. Z przekazem.

Nie bede sie tu spierac , bo nie zagłebiam sie w takie rzeczy. Byc moze masz racje.

Nie zrozumialas i go obrazilas.
Az przykro na to patrzec.

Mnie jest równiez bardzo przykro, że nie zauwazyłas jak on nazywa mnie i innych w tym watku betonem.
Naprawde mnie rowniez przykro na to patrzec

Retoryka ze sposobem ich prezentowania i wyborem figur retorycznych.
NN4V ma racje i na pewno nie ma problemow z rozumowaniem, a na pewno nie w tym przypadku.
Masz problemy z odroznianiem tres i i formy wypowiedzi.
Tresc = argumentacja wlasnie.
Forma = sposob prezentacji argumentow, zwiazany z szeroko pojeta retoryka.
Jesli mnie nie wierzysz - zajrzyj do jakiejs ksiazki, nie masz racji.
Logika jest zwiazana z trescia i sila argumentow. Z TRESCIA wlasnie. Z przekazem.
Retoryka ze sposobem ich prezentowania i wyborem figur retorycznych.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez elo 19 cze 2016, 17:42
ladywind napisał(a):hahaha serio tego nie rozumiesz?

serio nie rozumiem
ladywind napisał(a):To ja juz nic nie poradze na to, że ktos ma problemy z rozumowaniem.

:))))
ladywind napisał(a):NN4 napisal ze iwaa nas przerasta ze swoja inteligencja gdyz była mocna w swoich argumentach, ale nie zauwazyl, ze ludzie skupili sie na jej przekazie, innymi slowy na tym, co pisała

boziu czemu mi to robisz

edit: moje opoznienie niszczy wszystkie kursy pkp
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez iiwaa 19 cze 2016, 17:45
Ja pasuje. Zacytuje tylko Twoje slowa.

"To ja juz nic nie poradze na to, że ktos ma problemy z rozumowaniem.

NN4 napisal ze iwaa nas przerasta ze swoja inteligencja gdyz była mocna w swoich argumentach, ale nie zauwazyl, ze ludzie skupili sie na jej przekazie, innymi slowy na tym, co pisała"

"Ty sie skupiles na logice i sile argumentow, a ktos inny na ich tresci."

STANOWCZO COS TWIERDZISZ, PO CZYM....

"Nie bede sie tu spierac , bo nie zagłebiam sie w takie rzeczy. Byc moze masz racje"

.... ZAPRZECZASZ SAMA SOBIE.

I to nie jest jedyna rzecz, ktorej nie zrozumialas w tej rozmowie.

Nikt nie chce Cie osmieszac. Sama to robisz, bo jestes krzykliwa, a niestety nie rozumiesz wielu rzeczy, robisz szum, a potem wychodzi glupio jak powyzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kotek em 19 cze 2016, 17:47
ladywind się nie zagłębia, ona po prostu plecie, co jej ślina na jęzor przyniesie :lol:
Obrazek

przez iiwaa 19 cze 2016, 17:49
Ktos tam jeszcze mowil, ze moj maz ma zly stosunek do studentow.
Bo ma wlasnie TAKIE egzemplarze przed soba.
Mowia duzo, sensu w tym zero. Potem sie kloca: a tego nie bylo w zakresie (a bylo) , a dlaczego pan o to pyta, ale to jest niepotrzebne, a po co mi to wiedziec, a po co mi nieobowiazuja ustawa, przerost formy nad trescia.

Ja mam alergie na ludzi nadmiernie krzykliwych, zwlaszcza gdy za krzykliwoscia nie stoi...nic w glowie. Pustka.

przez ladywind 19 cze 2016, 18:02
Iwaa nie przecze sama sobie, trudno pojac tobie , elo, ze ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia, Wy zas skupiacie sie na logicznym formułowaniu zdań, gramatyce czy cholera wie czym jeszcze?

Ja wiem ze jest to forum dla zaburzonych, ale poprostu nie jestem w stanie zrozumiec waszego pojmowania swiata. Duzo tu przykładania wagi do szczegółów a mało spontanicznosci. Sztywnosc umyslowa.

Poza tym wyzywanie kogos od betonow nie swiadczy o kims dobrze, czyz nie?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez mirunia 19 cze 2016, 18:02
iiwaa napisał(a):Ktos tam jeszcze mowil, ze moj maz ma zly stosunek do studentow.
Bo ma wlasnie TAKIE egzemplarze przed soba.

iiwaa, egzemplarze??? Zlituj się już z tą Twoją ironią!

Zamknijcie już ten temat, bo się nawzajem wszyscy ranią! :hide:

Polecam Wszystkim:

DESIDERATA

Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy.
Tak dalece jak to możliwe nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi.

Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie.

Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą pracę, jakakolwiek by była skromna.
Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu. Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach - świat bowiem pełen jest oszustwa.
Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty, wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu.

Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć: nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa.
Przyjmuj pogodnie to co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie.
Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa, masz prawo być tutaj i czy jest to dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien.

Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia: w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą.
Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny. Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy.

Autor: Max Ehrmann

przez kotek em 19 cze 2016, 18:09
Chyba wprowadzę do swojego słownika wyraz "beton" :105:
Obrazek

przez elo 19 cze 2016, 18:11
ladywind napisał(a):Iwaa nie przecze sama sobie, trudno pojac tobie , elo, ze ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia, Wy zas skupiacie sie na logicznym formułowaniu zdań, gramatyce czy cholera wie czym jeszcze?
ok juz rozumiem
ladywind napisał(a):ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia

czyli to o to chodzilo :)))

kurcze ludzie to proste bestie
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez iiwaa 19 cze 2016, 18:17
kotek em napisał(a):Chyba wprowadzę do swojego słownika wyraz "beton" :105:

Mnie sie zawsze kojarzyl z polityka i "partyjnym betonem", ale teraz bedzie chyba inaczej :)

Mirunia - owszem, egzemplarz w tym kontekscie jest wyrazeniem ironicznym. Ale ciezko nazwac inaczej osobe, ktora przychodzi, wiedzac ze ktos jest zajetym czlowiekiem (to nie tajemnica ze maz ma duzo pracy i raczej wszyscy studenci o tym wiedza), umawia sie na ten przedtermin, po czym nie umie polowy. A jak wyjdzie ze nie umie, to zaczyna sie wyklocac i zrzucac wine na wszystkich (na podrecznik, na zakres, na egzaminatora), tylko nie na siebie. W dodatku jest wielce oburzony, ze te 2 zostanie wpisane, tak jak bylo zapowiedziane na pierwszym wykladzie. Albo cwaniacy, ktorzy mowia ze maja 5 z cwiczen, a maja jakies 3, a jak maz sobie to sprawdzi to zaczynaja wszczynac larum.
Naprawde okreslenie ironiczne jest tutaj czyms wyjatkowym?
Nie mowie o tym, ze ktos czegos nie wie, ale jest grzeczny. Jak ktos jest grzeczny, to maz potrafi nawet pol oceny w gore podciagnac, np. za obecnosc na wykladach.
Niestety to coraz rzadsze, a zachowania w stylu metaforycznych przekupek targowych coraz bardziej nagminne.

przez iiwaa 19 cze 2016, 18:22
elo napisał(a):
ladywind napisał(a):Iwaa nie przecze sama sobie, trudno pojac tobie , elo, ze ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia, Wy zas skupiacie sie na logicznym formułowaniu zdań, gramatyce czy cholera wie czym jeszcze?
ok juz rozumiem
ladywind napisał(a):ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia

czyli to o to chodzilo :)))

Jestem ciekawa czego te szczegoly dotyczyly i co bylo takiego denerwujacego??
Nie napisalam nic, co pozwoliloby mnie czy meza zidentyfikowac. Wydzialow prawa jest w naszym kraju... Nawet nie wiem ile. Plus uczelnie prywatne. Nawet na wsb bedzie mozna uczyc prawa (niestety, bo poziom tam jest zatrwazajacy).

Ale moze z tymi szczegolami to napisala tak o, zeby napisac?
Przeciez pisala juz o tym, ze zdenerwowalo ja to ze odpowiedizialam na liczne zaczepki agusiaww, potem o tej argumentacji, teraz to.
To co w koncu? Moze jakies bardziej koherentne stanowisko zajmiesz?

przez ladywind 19 cze 2016, 18:25
czy nie lepiej brzmi : betony :D
Mirunia po co zamykac, zabawa jest tu przednia ;)

Iwaa skoro piszesz takie szczególy z życia uczelnianego swojego meża, to moze nam napiszesz czy sika na stojaco czy na siedząco? :P

przez kotek em 19 cze 2016, 18:25
mirunia napisał(a):... No i za rączkę na spacerze nie byłoby możliwości się potrzymać. :bezradny: :why:

Znaczy tylko Ty masz prawo do ironii?
Obrazek

przez iiwaa 19 cze 2016, 18:30
PRZECZYSZ SAMA SOBIE.
Wyzej cytowalam. To jest oczywiste. Powtarzac sie nie bede, bo to i tak bezskuteczne.

Maz nie jest dziewczynka, wiec sama sie domysl.
Szczegoly z zycia uczelnianego to sa o wiele ciekawsze niz niedouczeni studenci.

Sortuj wg