Rozstanie, dziecko w drodze i jej były.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez agusiaww 25 maja 2016, 19:29
Niestety ale na siłę do zwiazku nikogo nie zmusisz, wkurza mnie jedno w Twoim poscie, gadanie ze dziecko bedzie miało pretensje ze z matka nie sprobowaliscie miec szczesliwej rodziny, ALE WY NIE MACIE szczesliwej rodziny bo Twoja panna kocha byłego i dziecko tego nie sklei bo to nie kropelka. Juz samo to ze jak sie panna dowiedziała o dziecku i dostała histerii ZE Z TOBA swiadczy o jej podejsciu do Ciebie, jaka to miłosc? To zadna miłosc, po prostu nawinales sie pod reke to sie uczepiła jak tonacy brzytwy. Skoro tam mniej wiecej bo na pamiec sie nie ucze postow oni w sierpniu sie rozstali a Wy zeszliscie we wrzesniu czy tam mc pozniej, to zadna milosc jej nie mineła do byłego, nawinales sie skorzystała i tyle. A co miała Ci mowic, ze robisz ze atrapę? Wg mnie powiedz jej tak, ze jej decyzja czy wroci czy nie, dziecko niech urodzi i odda Tobie pod opieke i spada do byłego, adios głupiej babie. Lepiej zeby dziecko miało jednego rodzica ktory o nie zadba i nie bedzie wypominal ze jest z niekochanym facetem z wpadki, niz siedziec na sile we dwojke bo i tak sie rozpieprzy, a dopiero wtedy dziecko sie napatrzy na nieszczesliwa mamusie,ktora sie zwiazala z tatusiem z wpadki i wiecznie łazi skwaszona i rozgoryczona. Szczerze to i tak tego nie przetrzymacie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez NN4V 25 maja 2016, 22:02
x4er00 napisał(a):...zagroziłem, że jeśli to zrobi to każdy się o tym dowie.
<<===>>
x4er00 napisał(a):...... kocham tą kobietę i zawsze byłem szczery wobec niej, nigdy nikogo nie udawałem.

Daj spokój tej ściemie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez dar 25 maja 2016, 22:24
chora sytuacja a tym gadaniem że kochasz ta kobietę sam sobie podkładasz kłody pod nogi. Niezależnie od zakończenia sytuacji radzę nie wpierda.ać się w takie bezsensowne relacje i pracować nad swoimi emocjami/uczuciami.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 28 maja 2016, 23:47
x4er00 napisał(a):spotykałem się z kobietą która była w związku

Sorry nie rozumiem takich ludzi. Człowiek w związku to świętość i nie rozumiem facetów, którzy podwalają się do czyjejś kobiety. Czy to jakaś pierwotna forma rywalizacji o samicę, samiec alfa wygrywa i ją zapładnia??

przez Monster6 29 maja 2016, 13:56
bedzielepiej napisał(a):
x4er00 napisał(a):spotykałem się z kobietą która była w związku

Sorry nie rozumiem takich ludzi. Człowiek w związku to świętość i nie rozumiem facetów, którzy podwalają się do czyjejś kobiety. Czy to jakaś pierwotna forma rywalizacji o samicę, samiec alfa wygrywa i ją zapładnia??

Nie widzę w tym nic złego.Czy jeśli kobieta jest w związku to jest niewolnicą? Nie może poznawać innych facetów? Czy jak jesteś w związku to zamykasz się tylko na swojego partnera a wszystkich innych ignorujesz? W ten sposób jak kobieta jest w związku to inni faceci mogą dać jej wybór,mogą pokazać się z lepszej strony że sa lepsi od jej partnera.Dać wybór,może zostawić partnera jeśli stwierdzi że inny jest lepszy że chce być z kimś innym.Czego nie polecam.Można podbijać do zajętej kobiety.Jednak trzeba być cierpliwym i godzić się że przez pewny czas się będzie numerem 2 a na sukces nie ma pewności.Uważam to za strate czasu zamiast skupiać się na zajętej kobiecie lepiej ten czas wykorzystać dla wolnych i szanse na powodzenie tego są dużo większe.

Sortuj wg