"Babe, I'm gonna leave you..."

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Fjara 23 maja 2016, 13:31
bedzielepiej napisał(a):
Fjara napisał(a):bedzielepiej, przeczytałam co drugie zdanie w co drugim akapicie Twoich na siłę sarkastycznych i na siłę zabawnych komentarzy i jednak ani mnie to ziębi, ani grzeje. Shit. Jedynym Januszem (sarkazmu i humoru oraz dojebania) jesteś tutaj Ty. ;) O, jednak potrafię mieć wyjebane. Zwłaszcza na internetowych cwaniaków, którzy po napisaniu tysięcznego posta na forum srają dalej niż patrzą. Mam nadzieję, że jesteś sobą zachwycona,a długa masturbacja na myśl o tym, ile wirtualnych pochwał i oklasków dostałaś od pozostałych użytkowników forum, którzy to przeczytali sprawiła Ci niesamowitą przyjemność i przyniosła ukojenie.

https://www.youtube.com/watch?v=QMOVekJsjWw

Obrazek

przez bedzielepiej 23 maja 2016, 13:34
:lol:

przez agusiaww 23 maja 2016, 13:39
bedzielepiej napisał(a)::lol:

hahaha, no, a to niby ja uzywałam wyzwisk, leze i kwiczę -jak pisałam patologia... :nono: :mrgreen:

I dlatego tacy sa frustratami, zamkną kompa wroca do szajsu swojego a zycie im na to masz palec :why: :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez refren 23 maja 2016, 13:43
Fjara napisał(a):Zrobiłam ile mogłam, czyli ostatecznie nawet wskazałam mu dobrego specjalistę. Jeśli podejmie decyzję o wybraniu się do niego to nawet mogę mu towarzyszyć...

:great:

przez Michellea 23 maja 2016, 14:02
bedzielepiej napisał(a):
Michellea napisał(a):
NN4V napisał(a):Szambo w głowie jako imperatyw uruchomienia erystycznych zdolności celem glebienia. Domniemany cel rzeczywisty: podniesienie własnego poczucia wartości. Kto jak kto, ale autorka tych popisów powinna wykazać się większa dawka empatii ze względu na doświadczenia własne.

:brawo:

nie podrywaj mnie :twisted:

No to tłumaczymy na polski (choć będzie trudno, bo już wystarczająco po polsku to jest napisane):
NN4V porównał Twoje streszczenie do wybuchu szamba, a szambo masz w głowie, ponieważ spierasz... wróć, za trudne słowo... wbijasz szpilę i potem kłócisz się, nawet jak nie masz racji, tylko po to, żeby komuś dokopać. Stawiamy dużo hajsu na to, że chcesz połechtać swoje ego i podnieść swoją samoocenę. Na koniec kolega wypomina Ci ten wątek: moj-schemat-dlaczego-przyci-gam-m-czyzn-co-nie-chc-zwi-zk-t55431.html
Rzeczywiście świetny sposób na podryw :mrgreen:

przez Reynevan 23 maja 2016, 14:26
Ku refleksji.

Reynevan

przez elo 23 maja 2016, 14:52
kurcze niby tacy biedni zaburzeni a szpila za szpila leci w najlepsze
cos czulam ze ten wykrzyknik zainteresowania nie pojdzie na marne

Obrazek
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez bedzielepiej 23 maja 2016, 15:02
Michellea napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):
nie podrywaj mnie :twisted:

No to tłumaczymy na polski (choć będzie trudno, bo już wystarczająco po polsku to jest napisane):
NN4V porównał Twoje streszczenie do wybuchu szamba, a szambo masz w głowie, ponieważ spierasz... wróć, za trudne słowo... wbijasz szpilę i potem kłócisz się, nawet jak nie masz racji, tylko po to, żeby komuś dokopać. Stawiamy dużo hajsu na to, że chcesz połechtać swoje ego i podnieść swoją samoocenę. Na koniec kolega wypomina Ci ten wątek: moj-schemat-dlaczego-przyci-gam-m-czyzn-co-nie-chc-zwi-zk-t55431.html
Rzeczywiście świetny sposób na podryw :mrgreen:

to było do Ciebie Michelleainko, podrywasz mnie i dopraszasz się mojej uwagi, przepraszam że Cię zaniedbywałam :*

przez Lord Kapucyn 23 maja 2016, 15:35
...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Michellea 23 maja 2016, 15:46
bedzielepiej napisał(a):to było do Ciebie Michelleainko, podrywasz mnie i dopraszasz się mojej uwagi, przepraszam że Cię zaniedbywałam :*

Dopraszam się uwagi? A to nie Ty chodzisz za mną do każdego wątku, w którym piszę i złośliwie komentujesz moje posty? Ja tylko starałam się Ci uświadomić, że wbijanie szpili innym nie jest produktywne (nie pomaga nikomu), a jedynie generuje konflikty, które nie wiem czemu miałyby służyć, bo nie wsparciu osoby, która tworzy jakiś wątek. Wylewa żale? No i co z tego? Niech sobie wylewa. Jakbyśmy mieli w ogóle nie wylewać żali na tym forum, to chyba większość działów należałoby zamknąć. Fajnie jest czasem wbić szpilę komuś, kto pisze coś dziwnego, ale wypadałoby zachować umiar, bo inaczej trzeba będzie stawiać te wspomniane cybernetyczne zasieki ;)

przez Lord Kapucyn 23 maja 2016, 15:49
No to dla odmiany wbijmy szpilę :pirate: - drobiazgowość drobiazgowością ale brak formatowania tekstu (akapitów itp.) sprawia, że wymiękłem stosunkowo wcześnie przy tej lekturze na dobranoc. :D
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Michellea 23 maja 2016, 16:00
Lord Kapucyn napisał(a):No to dla odmiany wbijmy szpilę :pirate: - drobiazgowość drobiazgowością ale brak formatowania tekstu (akapitów itp.) sprawia, że wymiękłem stosunkowo wcześnie przy tej lekturze na dobranoc. :D

Może trzeba stworzyć jakiś poradnik dla użytkowników forum, jak formatować dłuższe teksty? :D

przez NN4V 23 maja 2016, 19:40
Michellea napisał(a):...Na koniec kolega wypomina Ci ten wątek: moj-schemat-dlaczego-przyci-gam-m-czyzn-co-nie-chc-zwi-zk-t55431.html...

Pokaż gdzie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez bedzielepiej 23 maja 2016, 19:41
Michellea napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):to było do Ciebie Michelleainko, podrywasz mnie i dopraszasz się mojej uwagi, przepraszam że Cię zaniedbywałam :*

Dopraszam się uwagi? A to nie Ty chodzisz za mną do każdego wątku, w którym piszę i złośliwie komentujesz moje posty? Ja tylko starałam się Ci uświadomić, że wbijanie szpili innym nie jest produktywne (nie pomaga nikomu), a jedynie generuje konflikty, które nie wiem czemu miałyby służyć, bo nie wsparciu osoby, która tworzy jakiś wątek. Wylewa żale? No i co z tego? Niech sobie wylewa. Jakbyśmy mieli w ogóle nie wylewać żali na tym forum, to chyba większość działów należałoby zamknąć. Fajnie jest czasem wbić szpilę komuś, kto pisze coś dziwnego, ale wypadałoby zachować umiar, bo inaczej trzeba będzie stawiać te wspomniane cybernetyczne zasieki ;)

Ja tylko chcę Cię lepiej zrozumieć i poznać. Dlaczego sądzisz że jestem złośliwa? :(

Sortuj wg