depresją, znów to samo. proszę o wyrozumiałość.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Eragon 27 mar 2016, 19:28
ramos22 napisał(a):Mam wrażenie że ona żałuję chyba

Mam wrażenie, że ona znowu Ciebie wyrucha, na pewno.

przez bedzielepiej 27 mar 2016, 19:46
Obawiam się że to tylko mrzonki w Twojej głowie, jesteś samotny, zraniony i zapędzony do Ciemnej jamy, zamiast iść upolować atrakcyjniejszą samicę siedzisz tam i tworzysz sobie pod swoje marzenia że a może jednak się uda. A tamta laska jak zdarta płyta powtarza, czego możesz od niej oczekiwać. Friend zone, nic więcej. I to takie friendzone nastawione na wzdychanie do niej.

Jeśli czegoś żałuje, to tego że nie chcesz się jej podporządkować. Znaj swoje miejsce! Do szeregu i bądź jej najlepszą psiapsiółą! Lajkuj jej focie z kija jak się tuli z innym!

Zobacz jak łatwo Tobą manipulować, ta Ci rzuci kawałek kiełbaski, że masz zajebisty charakter, a Ty już biegniesz jak piesek z wywieszonym ozorem.

przez ramos22 27 mar 2016, 20:17
Skoro taki zajebisty wysportowany i przystojny. I ideał. I nie chce to jej sprawa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ramos22 28 mar 2016, 10:20
Pisze do mnie znów wczoraj. Czy pojedzony jestem. Odpisuje jej że jak wrócę to zjem. A ona ze cały dzień w domu siedzi. I taka nie mrawa jest. To pisze jej ze się musi obudzić że snu zimowego . A ona ze nie ma nikogo kto by ja obudził. Kto bybja otrzasnal ze snu zimowego. I do mnie z tekstem . Czy zapuszczam włoski. No to ja ze zapuszczam. Dorastają. A ona. A krótkich nie wyglądasz tak słodko. I tekst. Jeju tesknilam za twoimi oczkami. Boże w co ona gra

przez ramos22 28 mar 2016, 17:52
I dzisiaj znow do mnie pisze.I tam gadamy. Ja na na dystans. Ze by mnie do wanny pociagla i razem byśmy wpadli. I coś tam ze by mnie rozebrala do bokserek lepiej bo mogła by być w szoku albo mogła by się zacząć potem śmiać. To ja z tekstem żeby lepiej stanika nie rozpinala. I mówi ze klate już zmacala. A ja mówię. Ze na tym poprzestaniemy. I przez bluzę to żadna przyjemność. A ona. Wiem gdzie mieszkasz nie zapominaj. Jeszcze będzie okazja. Ja mówię ze nie można mnie macac od tak. A ona. Dobrze. Ale spotkać się i pogadać można.

przez elo 28 mar 2016, 18:08
niezle cie ta nastolata urabia brzmisz sam jakbys mial 19 l
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Ragnarok 29 mar 2016, 12:26
Ten wątek zrobił się żałosny i to wyłącznie z powodu autora. ramos22 stworzyłeś temat, zadałeś pytania i otrzymałeś odpowiedzi. A teraz urządzasz jakiś stream. Czego oczekujesz? Mamy ją linczować za każdą wiadomość? Czy Ty nie jesteś przypadkiem masochistą, bo mam wrażenie, że z jednej strony ranią Ciebie jej jej wiadomości, ale z drugiej masz jakąś nieopisaną satysfakcję, że laska za Tobą się ugania. Wiesz dlaczego to przysłowiowe "chamy i dupki" tak często zaliczają? BO SIĘ ZA SIEBIE NIE OGLĄDAJĄ. Nie wyszło z jedną, to próbują dalej i dalej. Gdyby tak rozdrapywali i przeżywali każdą dziewczynę nieudaną i jej wiadomości jak TY teraz, to by nie mieli takiej opinii jaką mają. :-))

Przemyśl to sobie.

przez ramos22 29 mar 2016, 15:37
Wiem przepraszam już nie będę nic pisać. Po prsotu przykro mi i tyle.

Dostałem tylko od niej wiadomość wczoraj "Przepraszam ze wczoraj nie odpisalam. Spotkalam sie z wiktorem i zobaczyl ze piszemy i sie wściekł. "
Nic nie trzeba mówić. Jestem idiota wiem. A to dlatego że mi zależało.

Pisze jej Po co tak do mnie pisała. A ona. Taka już jestem. Żarty z kolegą. Co za.

Sortuj wg