depresją, znów to samo. proszę o wyrozumiałość.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ramos22 23 mar 2016, 14:41
ramos22 napisał(a):Rozstali się z tego powodu . Odkochal się. Zostawił ja. Powiedz mi . Jak ktoś może dawać komuś dużo radości i szczescia. A pot- m teskni sie tylko jak za przyjacielem ? Jest tu sens ? Nie ma.

Okazywala mi wszyskie możliwe oznaki zainteresowania na randce. Potem mi pisała że jestem przystojny i o seksie. A potem nagle zimna. I nie chce mi mieszać w głowie spotkaniem. Bo chce być kimś więcej niż przyjacielem dla niej. No gdzie tu sens ? Zero logiki. Sama przecież mnie tak kokietowala. Więc myślałem ze ona chce tego samego. No ludzie. Masakra.

Zerwalem z nią kontakt. I napisałem drugiego dnia. I mnie zwyzywala. O czym pisałem. I zakończyliśmy to. A teraz sama do mnie pisze znów.

Jej były jej może dawać szczęście i tyle. A nie przyjaciel. Co to za szczęście ? Z pisania o dupie marynie. Bez spotkań. Żadne.

"Cały czas mowiles ze chcesz byc kims wiecej dlatego tak to wszystko sie potoczylo" hahaha i teraz to moja wina . Widzisz ? No ale skoro to do tego zmierzalo. To macanie. Głębokie długie spojrzenia w oczy. I inne zaloty

przez Kalebx3 23 mar 2016, 14:46
Eragon, dobrze prawisz .

Napaliłeś się na jej cipkę.

-mój kot , któremu obecnie ( marcowanie ) jaja napuchły do wielkości mandarynek zachowuje sie podobnie . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Eragon 23 mar 2016, 14:52
ramos22 napisał(a):"Cały czas mowiles ze chcesz byc kims wiecej dlatego tak to wszystko sie potoczylo" hahaha i teraz to moja wina . Widzisz ? No ale skoro to do tego zmierzalo. To macanie. Głębokie długie spojrzenia w oczy. I inne zaloty

Powtarzasz się. Stało się. Wykorzystała Ciebie. Póki nie odpowiesz sobie na pytanie "dlaczego tak łatwo dałem się zwieść", to sytuacja będzie się powtarzać. Ludzie tacy są, nie tylko kobiety. Ego dyktuje czasem chore zachowania. ;))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ramos22 23 mar 2016, 15:08
Potraktowała mnie jak śmiecia by się dowartosciowac

przez dar 23 mar 2016, 15:24
wyciągnij z tego jakieś wnioski i popracuj nad własnym tematem bo widzę że byle duppa przez smsy ci zawróciła w głowie tak jakbyś z nią chociażby z rok spędził
Jest też inna opcja WYLUZOWAĆ mieć dystans do smsów, śmiać się z tego, odwrócić karty i samemu ponabijać się z niej , naobiecywać jej czegoś DLA ŚMIECHU, spotkać się może wyruchać , a w pewnym momencie "kopnąć w dupę" :lol:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez ramos22 23 mar 2016, 15:37
Ona się nie chce spotkać. Tęskni za mną jak za przyjacielem. Chce ze mną tylko pisać całymi dniami. Taki internetowy przyjaciel. Gdzie ma mnie To zaprowadzić ? Na pewno nie do łóżka z nia

przez dar 23 mar 2016, 15:39
ramos22 napisał(a):Ona się nie chce spotkać. Tęskni za mną jak za przyjacielem. Chce ze mną tylko pisać całymi dniami. Taki internetowy przyjaciel. Gdzie ma mnie To zaprowadzić ? Na pewno nie do łóżka z nia

po co ci taki przyjaciel smsowy który cię męczy? Wystarczy powiedzieć żeby spadała lub delikatnie że nie chcesz pisać i nie odpisywać! To jest bardzo proste. Dziewczyna po kilku dniach lub tygodniach się znudzi.
dar

przez ramos22 23 mar 2016, 16:32
Tylko ze ja chciałem z nią coś więcej. Ona też chciała a potem coś jej się odwidzialo.

przez dar 23 mar 2016, 18:27
ramos22 napisał(a):Tylko ze ja chciałem z nią coś więcej. Ona też chciała a potem coś jej się odwidzialo.

Obrazek
dar

przez bedzielepiej 23 mar 2016, 20:26
ramos22 napisał(a):Tylko ze ja chciałem z nią coś więcej. Ona też chciała a potem coś jej się odwidzialo.

były się nawinął.

przez ramos22 23 mar 2016, 22:24
No tak wredna suka. Pytam jej po co to pisze i czego oczekuję.
A ona ze niczego i mnie przeprasza. Ale chce zebym wiedział ze teskni

przez ramos22 27 mar 2016, 12:51
Wczoraj napisała mi wesołych świąt. To jej odpisałem też. Pyta co u mnie. Mówię ze ok. A ta za chwilę " eh tęsknię cały czas za Tobą, masz taki zaj***isty charakter. Uwielbiałam z Tobą pisać "

przez bedzielepiej 27 mar 2016, 18:29
Pisać? Ale rozmawiać i spotykać się to już nie?

Musisz zapewnić sobie jakieś nowe towarzystwo albo zająć się czymś, żeby z samotności nie wpaść z powrotem w jej sidła.

przez ramos22 27 mar 2016, 18:53
No właśnie o tym samym jej mówiłem. Ale jak można za kimś tęsknić i nie chcieć się z nim przytulać i widzieć ? Dziwne. I mówię jej. A ona ze nie chciała mi mieszkać w głowie spotkaniem bo chciałem być kimś więcej. Ze się klocisimy i dlatego tonsie tak potoczyło. A klocilsimy się głównie o jej byłego. Mówiła ze dała mi do zrozumienia ze nie. A jednak coś widzisz. Jak moglem nie chciec byc kims wiecej ? Po randce takiej i po tym co pisala.

Odpisała że nie chce się kłócić.

Dla mnie to dziwne strasznie. Tęskni za mną jak za przyjacielem. To jest chore. Mówi że przyzyczaila się do naszych rozmów i mam zaj***bisty charakter. Nie kumam...

Mam zajecie spoko. I właśnie znów napisała. Co słychać.

Mam wrażenie że ona żałuję chyba

Sortuj wg