depresją, znów to samo. proszę o wyrozumiałość.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez bedzielepiej 23 mar 2016, 00:36
Davin napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):Jakbyś nie wiedziała, to jest forum a Ty nie jesteś upoważniona do oceny mojej twórczości, a Twoje zdanie mnie g... obchodzi.

Ty czytasz co piszesz? :mrgreen:

Że co niby?

przez Davin 23 mar 2016, 00:42
bedzielepiej napisał(a):
Davin napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):Jakbyś nie wiedziała, to jest forum a Ty nie jesteś upoważniona do oceny mojej twórczości, a Twoje zdanie mnie g... obchodzi.

Ty czytasz co piszesz? :mrgreen:

Że co niby?

Lepiej? :D

przez Korat 23 mar 2016, 00:44
Sigrun, uuu czyżby posty bedzielepiej coś przypomniały? Nie denerwuj się, to nic złego że pomimo wszystko chcesz mieć dobre zdanie o samej sobie.

Davin, idź se zwalić koleś, bo nie jesteś sobą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 23 mar 2016, 00:49
Davin napisał(a):
Lepiej? :D

Davin, o co Ci chodzi? Nie czytam w Twoich myślach, będziesz mi łaskaw wytłumaczyć czy jesteś zdolny tylko do składania jednowyrazowych zdań? Czy chodzi Ci o to, że jeśli to jest forum, to ktoś ma prawo hejtować moją osobę i oczerniać, że niby kogoś obrażam? Poza tym wątek jest o czymś innym, a ta osoba robi offtop pisząc nie na temat. Masz coś do mnie, to miej jaja i napisz mi to osobiście, a nie psuj komuś wątku.

przez Sigrun 23 mar 2016, 00:49
Korat napisał(a):Sigrun, uuu czyżby posty bedzielepiej coś przypomniały?

tak...przypominają mi, że jestem idiotką ;)

Korat napisał(a):że pomimo wszystko chcesz mieć dobre zdanie o samej sobie.

a co Ty wiesz o mnie?

Korat napisał(a):Davin, idź se zwalić koleś, bo nie jesteś sobą.

sam se zwal bo widocznie Ci sperma na łeb bije ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Davin 23 mar 2016, 00:50
Korat napisał(a):Davin, idź se zwalić koleś, bo nie jesteś sobą.

Nie muszę tego robić więc pisz za siebie. ;)

przez Sigrun 23 mar 2016, 00:55
bedzielepiej napisał(a):że niby kogoś obrażam?

bedzielepiej napisał(a):kurvviszona
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Korat 23 mar 2016, 01:01
Sigrun, Davin Tylko z życzliwości powiem, że jakby co to wasze ataki personalne na mnie nie mają sensu, bo jesteście na mojej liście zablokowanych i nie mam jak się wkurzyć tym co prawdopodobnie piszecie.
Pozdrawiam :)
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez ramos22 23 mar 2016, 12:23
I dalej mi pisze po 3 godzinach teskst.

" brakuje mi ciebie, brakuje mi twojej osoby po prostu. dawałeś mi dużo radości. tęsknie za naszymi rozmowami"
Przeprosiła mnie za to ze mnie obraziła, powiedziała ze była wsciakła i nie były to szczere słowa.
i ja do niej z tekstem

" sama mnie odrzuciłas"
a ona "
bo nie chciałeś być tylko moim przyjacielem, a ja chce" " chciałabym żebyś wiedział ze tęsknię " " brakuje mi twojej osoby, lubie cie z charakteru i mi ciebie brakuje po prostu, tyle pisanie dzień w dzień, przywyczaiłam się"

ja zapodałem jej tekst " ze nie chciała się spotkać, nikt nie kazał nam się całować ani tulić" a ona

" ale jak mówiłes ze nie chcesz być tylko kolegą"

- sama pierwsza chciała być moją kobietą i tak pisała. " to nie chciałam ci mieszać w głowie spotkaniem. cały czas mówiłes ze chcesz byc kims więcej dlatego tak to się wszystko potoczyło "
Pytam jej. Czego Ty odemnie oczekujesz ? A ona " niczego , przepraszam chce żebyś wiedział ze tęsknię " . Tęskni jak za przyjacielem. Boże co to ma być??? Jak tak można ?

tylko ze ona pierwsza i cały czas podrywala mnie na randce.

Pisze jej ze nic nie czuję do niej. Nie zakochałem się ani nie zauroczylem. Ze nie da się w sobie kogoś rozkochac po przez wiadomości. Ze ludzie zakochuja się w sobie po przez spędzanie ze sobą czasu. Na to ona odpisała " wiem przecież , we mnie się nie da"

Ahah no tak. Nie da się ? Przecież jej były ja tak kocha. I co ?

Skoro tak wrócić do niego chciała. Dawał jej szczęście. To dlaczego szuka teraz kontaktu u mnie ze tęskni i dawałem jej dużo radości.

Co zrobił ją w konia ? Czy co

Nie da się ? Miałem napisać że przecież ją tak bardzo kocha i zrozumiał co stracił. Przecież ma ja kto kochać .

przez dar 23 mar 2016, 13:17
po ch.j to z nią piszesz?

Weź napisz jej żeby spadała i koniec albo NIC Z NIĄ NIE PISZ! bo tak to wałkujesz głupi temat tej dziewczyny i dalej będziesz sobie głowę zawracał bez najmniejszego sensu. Po co ci taka niezrównoważona kobieta która gra w gierki.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez bedzielepiej 23 mar 2016, 13:17
ramos22 napisał(a):I dalej mi pisze po 3 godzinach teskst.

" brakuje mi ciebie, brakuje mi twojej osoby po prostu. dawałeś mi dużo radości. tęsknie za naszymi rozmowami"
Przeprosiła mnie za to ze mnie obraziła, powiedziała ze była wsciakła i nie były to szczere słowa.

Albo zaplątała się we własną sieć, albo to ciąg dalszy gierki i manipulacji z jej strony.

ramos22 napisał(a): " sama mnie odrzuciłas"
a ona "
bo nie chciałeś być tylko moim przyjacielem, a ja chce" " chciałabym żebyś wiedział ze tęsknię " " brakuje mi twojej osoby, lubie cie z charakteru i mi ciebie brakuje po prostu, tyle pisanie dzień w dzień, przywyczaiłam się"

ja zapodałem jej tekst " ze nie chciała się spotkać, nikt nie kazał nam się całować ani tulić" a ona

" ale jak mówiłes ze nie chcesz być tylko kolegą"

I tu widzisz, czego ona chce. Chce żebyś był zakochanym i usychającym z tęsknoty tylko przyjacielem. Degradacja do friendzone. W ogóle nie dba o Twoje uczucia. Przekracza Twoje granice i specjalnie prowokuje macając. Chcesz mieć taką "przyjaciółkę"?

ramos22 napisał(a):- sama pierwsza chciała być moją kobietą i tak pisała. " to nie chciałam ci mieszać w głowie spotkaniem. cały czas mówiłes ze chcesz byc kims więcej dlatego tak to się wszystko potoczyło "
Pytam jej. Czego Ty odemnie oczekujesz ? A ona " niczego , przepraszam chce żebyś wiedział ze tęsknię " . Tęskni jak za przyjacielem. Boże co to ma być??? Jak tak można ?

Ona nie jest aż tak skomplikowana, żeby nie rozpracować jej planów. Jak Cię poznała, to nie miała chłopaka, więc byłeś jej potrzebny. Potem nagle się pojawił jej były, więc Ty zeszłeś na dalszy plan. Ale w sumie jest mu czego zazdrościć?

ramos22 napisał(a):Pisze jej ze nic nie czuję do niej. Nie zakochałem się ani nie zauroczylem. Ze nie da się w sobie kogoś rozkochac po przez wiadomości. Ze ludzie zakochuja się w sobie po przez spędzanie ze sobą czasu. Na to ona odpisała " wiem przecież , we mnie się nie da"

Ahah no tak. Nie da się ? Przecież jej były ja tak kocha. I co ?

Skoro tak wrócić do niego chciała. Dawał jej szczęście. To dlaczego szuka teraz kontaktu u mnie ze tęskni i dawałem jej dużo radości.

Co zrobił ją w konia ? Czy co

Typowa manipulantka, "och jestem taka biedna i nieszczęśliwa, bądź moim księciem na białym koniu i uratuj mnie" a tak naprawdę, to wyrachowana osoba. Może jej były się szybciej na niej poznał, może tak go wnerwiła, że zszedł się z nią dla zemsty. Ciekawe właściwie z jakiego powodu się rozstali.
Dawałeś jej tyle radości? serio? mówiła też ze masz autyzm. Nie daj się nabrać na jej piękne słówka. Widzisz, czym dla niej jesteś- zabezpieczeniem, chłopakiem z gorszej ligii gdyby z tym z wyższej półki jej nie wyszło.

przez Kalebx3 23 mar 2016, 13:29
ramos22, weż tą idiotkę zerżnij mna maxa w dupę na żelu ,ale tak żeby nie mogła chodzić ze trzy dni ,,, to może się odczepi .
PS .
Pamiętaj ,przed spotkaniem zażyj wiagrę
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ramos22 23 mar 2016, 14:23
Rozstali się z tego powodu . Odkochal się. Zostawił ja. Powiedz mi . Jak ktoś może dawać komuś dużo radości i szczescia. A pot- m teskni sie tylko jak za przyjacielem ? Jest tu sens ? Nie ma.

Okazywala mi wszyskie możliwe oznaki zainteresowania na randce. Potem mi pisała że jestem przystojny i o seksie. A potem nagle zimna. I nie chce mi mieszać w głowie spotkaniem. Bo chce być kimś więcej niż przyjacielem dla niej. No gdzie tu sens ? Zero logiki. Sama przecież mnie tak kokietowala. Więc myślałem ze ona chce tego samego. No ludzie. Masakra.

Zerwalem z nią kontakt. I napisałem drugiego dnia. I mnie zwyzywala. O czym pisałem. I zakończyliśmy to. A teraz sama do mnie pisze znów.

Jej były jej może dawać szczęście i tyle. A nie przyjaciel. Co to za szczęście ? Z pisania o dupie marynie. Bez spotkań. Żadne.

przez Eragon 23 mar 2016, 14:40
ramos22 napisał(a):Rozstali się z tego powodu . Odkochal się. Zostawił ja. Powiedz mi . Jak ktoś może dawać komuś dużo radości i szczescia. A pot- m teskni sie tylko jak za przyjacielem ? Jest tu sens ? Nie ma.

Okazywala mi wszyskie możliwe oznaki zainteresowania na randce. Potem mi pisała że jestem przystojny i o seksie. A potem nagle zimna. I nie chce mi mieszać w głowie spotkaniem. Bo chce być kimś więcej niż przyjacielem dla niej. No gdzie tu sens ? Zero logiki. Sama przecież mnie tak kokietowala. Więc myślałem ze ona chce tego samego. No ludzie. Masakra.

Zerwalem z nią kontakt. I napisałem drugiego dnia. I mnie zwyzywala. O czym pisałem. I zakończyliśmy to. A teraz sama do mnie pisze znów.

Jej były jej może dawać szczęście i tyle. A nie przyjaciel. Co to za szczęście ? Z pisania o dupie marynie. Bez spotkań. Żadne.

Stary. Powtarzasz się. Przeżywasz. Ta dziewczyna ma nad Tobą kompletną władzę. A boję się co by było gdyby Tobie raz dała, to byś wpadł w totalny amok. Napaliłeś się na jej cipkę. Nie obraź się, ale Twoje reakcje są bardzo dziecięce. Zadaj sobie szczere pytanie, co by Ciebie teraz zadowoliło? Gdyby przyszła i powiedziała "Tak, jestem głupią idiotką i potraktowałam Ciebie jak śmiecia. Przepraszam"? To się nie stanie.

Są takie gówniane poradniki w stylu "jak poderwać każdą dziewczynę". Są skuteczne, ale tylko w odniesieniu do pewnego rodzaju kobiet, zaprogramowanych przez gazety w stylu "Joy", "Glamour" i tak dalej. Nie ma definicji prawdziwego mężczyzny, ale każdy z nas powinien mieć umiejętność jasnego określania granic. Tego kwiatu jest pół światu, a 3/4 chu** warte. :-))

Sortuj wg