Potrzebuję rozmowy, samotność

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Kapelusz62 12 mar 2016, 15:36
Nigdzie nie napisałem, że robię strajk głodowy, napisałem o braku apetytu. Robię sobie obiady, zakupy, wszystko. Nie mam zamiaru brać jej na litość. Tak się nie buduje związku z kimkolwiek. Tak samo jak nie mam jej do niczego zmuszać.

To że mam problem? Wiem, dlatego próbuję się leczyć. Bardziej chodzi mi o to, by poradzić sobie teraz w tej chwili. Potem będzie lepiej, mam przynajmniej taką nadzieję.

Widzę jej wady, oboje jesteśmy winni temu, co się wydarzyło, jednak mam wrażenie, że tylko ja ponoszę chore konsekwencje, więc piszę o pomoc. Jestem na nią cholernie wściekły za to co zrobiła. Wiem, że żyliśmy w czymś toksycznym. Ale piszę, by porozmawiać jak człowiek z człowiekiem. Nie jest prosto zakończyć coś w chwilę, czemu się poświęciło bardzo wiele. Ale to jest jedno, bo gdyby to było tylko to, to bym nie pisał. Bardziej chodzi mi o fakt, jak to się dalej potoczyło.

Jednak to prawda, zgłupiałem przez nią, czas się ogarnąć.

przez bedzielepiej 12 mar 2016, 15:42
Kapelusz62 napisał(a):Jestem na nią cholernie wściekły za to co zrobiła.

No i wreszcie piszesz prawidłowo, a nie że to kurna jakiś anioł pierdolony.

przez lucy1979 12 mar 2016, 15:45
Chcialam cos tu napisac, ale będzie lepiej wyraziła to już za mnie.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kapelusz62 12 mar 2016, 15:55
Gdybym był bardziej trzeźwy, to by do mnie to bardziej docierało? Jest świeżo po, dlatego czasami trudno sobie coś uświadomić. Tym bardziej, iż czuję, że dalej mi na niej mocno zależy.

Trudno jest mi trochę przedstawić tę sytuację z boku. Generalnie jestem facetem, któremu zrobione ogromne nadzieję na przyszłość, które okazały się bardzo... no nie ma ich.

Cóż, trzeba widocznie zacisnąć pięści, ale potrzebuję jeszcze trochę czasu na oprzytomnienie się z tego wszystkiego.

przez lucy1979 12 mar 2016, 16:00
Jak to bardziej trzezwy? W sensie realizmu?

przez dar 12 mar 2016, 16:02
właśnie co do podejścia to często widać przesadne idealizowanie, wysławianie partnerki/partnera. Widać to od razu po pisaniu. Opisując sytuację często ludzie piszą "...Ją" "...On " "...Ona" ...Jej" "...Jego" "...Go" - rozumiem szanowanie drugiego człowieka ale bez paranoi. Nie jestem żadnym profesorem ani nawet nie zwracam uwagi na błędy i sam popełniam ich masę. Gdy piszemy do kogoś "Ciebie" "Tobie" itd ok tak wypada pisać z dużej ale w opowiadaniu o kimś...
Taki mój off top :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez lucy1979 12 mar 2016, 16:04
Ciągle zapominam, ze tu nie ma fuckcji "lubię to" jak na fejsiku, ha ha

przez Kapelusz62 12 mar 2016, 16:06
Tak, realizmu, nie uciekam w alkohol, nie jestem aż tak głupi.

przez lucy1979 12 mar 2016, 16:09
moze wlasnie jestes, drugi czlowiek stal sie Twoim nałogiem a to jeszcze glupsze.Nie wiesz, ze ludzie to ścierwo. Parszywe i nielojalne?

przez Kalebx3 12 mar 2016, 16:10
Kapelusz62,
nie wydaje Ci się dziwne ,że tak latwo przyszło jej rozstanie z Tobą . Zupełnie jakby nic ja z Toba nie łaczyło ,,, a może poznała kogo innego i teraz tuli sie w jego ramionach ? Nie wiem , ale taka twarda to Ona nie była ,żeby teraz traktowac Cię jak powietrze .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lucy1979 12 mar 2016, 16:14
Kalebx3 napisał(a):Kapelusz62,
nie wydaje Ci się dziwne ,że tak latwo przyszło jej rozstanie z Tobą . Zupełnie jakby nic ja z Toba nie łaczyło ,,, a może poznała kogo innego i teraz tuli sie w jego ramionach ? Nie wiem , ale taka twarda to Ona nie była ,żeby teraz traktowac Cię jak powietrze .
Kalebx3 napisał(a):Kapelusz62,

No własnie...Psychopaci z taką łatwością wyrzucają innych ze swego życia.

przez Kapelusz62 12 mar 2016, 16:20
Nie, nie poznała nikogo, tego jestem pewien. Tak samo jak podczas naszego związku miałem pewność, że mnie nie zdradzi.

Jestem pewien co do jednego - ona się mnie boi.
No, do drugiego też - uczyniliśmy sobie jedno wielkie wariatkowo.

Co dalej? Podejrzewam, że w niej coś po jakimś czasie wybuchnie, zawsze zamyka w sobie emocje.
Ale ja... ja po prostu chcę wyjść z tej patologii, jaką stworzyliśmy na samym końcu naszego związku i która we mnie chyba siedzi dalej.

przez Eragon 13 mar 2016, 11:20
bedzielepiej napisał(a):No i wreszcie piszesz prawidłowo, a nie że to kurna jakiś anioł pierdolony.

Można by dużo jeszcze napisać, ale weź sobie do serca wszystkie posty bedzielepiej, bo im szybciej ogarniesz rzeczywistość tym lepiej.
W momencie, w którym zaczynasz idealizować swoją partnerkę, tak bardzo jak zrobiłeś to Ty, to po prostu nie ma szansy się udać. Nie chcę urazić Twoich uczuć, ale kiedy zacząłem czytać o "blasku księżyca", a potem o sytuacji z bezdomnym to się złapałem za głowę. Musisz iść na terapię, bo gdzieś na jakimś etapie życia otrzymałeś za mało miłości, pewności siebie czy jeszcze czego innego.

przez NN4V 13 mar 2016, 11:32
lucy1979 napisał(a):...Nie wiesz, ze ludzie to ścierwo. Parszywe i nielojalne?

Faceci to wieprze. Dziewczynki to loszki. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg