kochałam geja

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

kochałam geja

przez AnastazjaK 07 gru 2015, 22:20
Zdarzyło się Wam kiedyś obdarzyć uczuciem osobę niezainteresowaną Waszą płcią?
Zdarzyło się, że wyśmiał Was ktoś, w kim podkochiwaliście się latami? Jeśli tak, jak daliście sobie radę z odrzuceniem?
Czy to, że wybranek waszego serca woli tę samą płeć powinno wpływać na Wasze poczucie własnej wartości- skoro i tak nie macie u niego szans?
Więcej o mojej historii napisałam na blogu http://pokonaj-depresje.blogspot.com/ , wpadnijcie i przeczytajcie. Miło mi będzie jeśli podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami w tym temacie, jeśli takowe macie.....

kochałam geja

przez agusiaww 08 gru 2015, 11:46
Cytat z Twojego bloga: Chwilowo liczba wejść na mojego bloga zmalała i zmartwiło mnie to. Zaczęłam się zastanawiać, co może być tego przyczyną i jak zwykle w myślach krytykować samą siebie.

ciekawe co nastepnym razem wymyslisz, zeby podbic staty.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

kochałam geja

przez AnastazjaK 08 gru 2015, 17:13
Jeśli nie intersuje Cię moja strona to na nią nie wchodź. Nie zależy mi na statach, ale zależy żeby ktoś mnie czytał, inaczej pisałabym pamiętnik i chowała pod poduszkę. Z tłumu wchodzących moim blogiem zaintersuje się jedna czy dwie osoby i te są dla mnie cenne. Jesli chodzi o moją pomysłowość to jest ona wielka i jeśli zechcę wstawie sobie na bloga zdjęcie nago ;).
pozdrawiam
Ana

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

kochałam geja

przez Hans 09 gru 2015, 18:13
AnastazjaK napisał(a):... i jeśli zechcę wstawie sobie na bloga zdjęcie nago ;).

Daj wtedy na forum jakiś znak, bo bloga mi się nie chce stale sprawdzać. :pirate:
Feed your head
Feed your head

kochałam geja

przez AnastazjaK 09 gru 2015, 19:34
Dobrze, ogłoszę wszem i wobec wkońcu czego się nie robi, żeby podnieść staty - jakby ktoś tej wypowiedzi nie zrozumiał to ironia :P

kochałam geja

przez kotek em 09 gru 2015, 19:40
Eee tam, fota na golasa, też mi wielka pomysłowość :P.
Obrazek

kochałam geja

przez Bluepb 09 gru 2015, 19:50
Mimo twojej wypowiedzi to gdybyś zmieniła zdanie to zawsze jesteśmy w gotowości. :)
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

kochałam geja

przez Hans 09 gru 2015, 19:57
AnastazjaK napisał(a):Dobrze, ogłoszę wszem i wobec wkońcu czego się nie robi, żeby podnieść staty - jakby ktoś tej wypowiedzi nie zrozumiał to ironia :P

Miało być fajnie, miała być golizna, a Ty wyskakujesz z jakąś ironią. Do dupy takie na ramię broń. :cry:
Feed your head
Feed your head

kochałam geja

przez AnastazjaK 10 gru 2015, 14:42
Dziękuję za wsparcie, zapamiętam :)

Sortuj wg