Wątpliwości dotyczące natury kobiet...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Mistrz Gry 08 paź 2015, 16:50
dar - ja zmieniłem podejście i cały czas o tym piszę, więc nie rozumiem co miałoby przeszkadzać. Przeszłość?

Dark Velvet - widzę, że nie jestem w stanie ci wytłumaczyć, więc odsyłam do literatury. Zacznij od Davida Bussa i możemy wrócić do tej rozmowy. Zdaje się, że nie wiesz na czym polega ewolucja i odmienność motywów obu płci. Nie rozumiesz też męskich motywów, więc ci to pokrótce wytłumaczę. Jako istoty poligamiczne widząc kobietę na ulicy, w sklepie, w autobusie automatycznie oceniamy jej atrakcyjność i czy poszlibyśmy z nią do łóżka. Do seksu dochodzi kiedy kobieta jest chętna i dla mężczyzny nie jest to nic zobowiązującego i to w interesie kobiety jest znalezienie mężczyzny, który utrzyma i wychowa dziecko. Jeśli nie, to zostanie z dzieckiem sama i dlatego cnota kobiety jest tak ceniona. Mężczyzna potrzebuje mieć pewność, że dziecko jest jego i dziewczyna jest mu wierna. Męskie strategie obrony przed zdradą dopuszczają nawet zabicie konkurentów. Kobiety z natury dążyły do zatrzymania samca i jego zasobów, a w zamian dawały wierność, opiekę nad domem, seks, a w przypadku atrakcyjnych kobiet dawały potwierdzenie wysokiego statusu społecznego.

Wady mężczyzn to niestałość w uczuciach, zdrada polegająca na seksie, agresja, despotyzm. Mężczyźni nie chcą wychowywać nieswoich dzieci, a kobieta ma pewność, że dziecko jest jej i dlatego mężczyźni mniej angażują się w wychowanie. Wady kobiet to manipulacja, lenistwo, zdrada uczuciowa, potrzeba opieki silnego mężczyzny i wykorzystywanie słabszych. Dzięki kulturze łacińskiej powstał tradycyjny model rodziny, który ograniczał te wady, a dziś wszystko stanęło na głowie. Ludzie odrzucili religię wraz z zasadami moralnymi i kulturą i to powoduje upadek cywilizacji. Kobiety dzięki równouprawnieniu przestały potrzebować męskich zasobów, a dzięki antykoncepcji mężczyźni uzyskali łatwy dostęp do seksu i przez to związki miłosne i rodzina rozpadają się na wzór tego co dzieje się na zachodzie. Ludzie stali się zbyt tolerancyjni, altruistyczni, a jednocześnie skupieni na sobie i realizowaniu swoich popędów, które z winy cywilizacji i obecnej kultury nie działają jak powinny.

NN4V - nawet nie przeczytałem tego bełkotu do końca. Poszatkowałeś moje wypowiedzi żeby przekręcić ich sens, manipulujesz i obrażasz, więc nie będę się do tego odnosił. Panuj nad sobą i nad tym co piszesz do innych, bo takie ataki personalne źle o tobie świadczą.

Kalebx3 - myślę podobnie do ciebie. Kobietami rządzą emocje, więc wydaje mi się, że nie mogą być świadome swoich motywów, a ich światopogląd opiera się na racjonalizacji, zaprzeczeniu i wyparciu. Są też mężczyźni z kobiecymi mózgami, np NN4V przejawia takie cechy w rozmowie.

Polecam blog: www.samczeruno.pl gdzie autor opisuje te zachowania kobiet, psychologiczne i ewolucyjne motywy.

przez Kalebx3 08 paź 2015, 17:25
myślę,że kobiety są różne i nie
należy "wkładać je wszystkie do jednego worka";)

oczywiście ,że sa różne , ale mają jedną i tą samą NATURĘ , jak ważki , stonogi i lamparcice ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Kalebx3 08 paź 2015, 17:30
Są też mężczyźni z kobiecymi mózgami,

Mistrz Gry, a z tym to musze się zdecydowanie zgodzić .
Wielu homoseksualistów ma właśnie takie damskie odchyły . Idziesz ulicą , patrzysz na takiego i już wiesz ,że coś on taki inny , te ruchy , maniery , styl ubierania się .Niby z zewnątrz facet , ale .
Albo stoisz w kolejce do kasy , a takie zniewieściałe chłopisko niby to sie do Ciebie usmiecha , niby puszcza zaloty , ale nie wiesz o co właściwie mu chodzi - emocje , damskie emocje w męskim ciele .
Nie wszyscy homo pewnie są tacy ,ale takich najłatwiej rozpoznać z zewnątrz .
Lu i Achimo to nie było o Was ani do Was , nie gniewajcie się ;) ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SrebrnaSowa 08 paź 2015, 17:37
Wojowniku Masz rację .

Mistrzu Gry, jeśli tworzysz reguły Gry w której sam jesteś graczem, nie zastanawiaj się zbyt wiele , nie dopuść do " game over" .

A co do natury kobiet, jeśli masz wątpliwości , i.sądzisz że wszystkie kobiety są po jednych pieniądzach,zostań homosiem. Facet z facetem się dogada i zrozumie, po co się męczyć z kobietą?

Pozdr.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez Kalebx3 08 paź 2015, 17:44
i.sądzisz że wszystkie kobiety są po jednych pieniądzach,zostań homosiem.

mam nadzieję ,że to skrajna ironia . Można nie lubieć kobiet , ale na siłę( choćby się czlowiek spierdział kiszką stolcową ) nikt nie zostanie homosiem !
BO HOMOSIEM TO SIĘ CZŁOWIEK RODZI !!!

przez SrebrnaSowa 08 paź 2015, 17:52
Kaleb , skrajna ironia czy sarkazm , zawsze ma w sobie ziarenko prawdy .
Homosiem się człowiek nie rodzi, tak samo jak nie rodzi się złodziejem , mordercą , psychopatom i pedofilem.

Tak czy siak dziś jakoś nie mam ochoty zagłębiać się w to jakie są kobiety a jakie nie są , więcej w tym wątku narzekania niż porad, stąd moja sarkastyczna odpowiedź .
Jedyne co się z tego wnioskuje to że kobiety albo są puszczalskie albo mają się nadstawiać aby się rozmnożyć bo tak mówi matka natura , a i jeszcze w życiu muszą tylko rodzić i cierpieć , a ogólnie to są jak zwierzęta .

Być kobietą , być kobietą .... :yeah:
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez Mistrz Gry 08 paź 2015, 18:09
SrebrnaSowa, właśnie, że się rodzi. Psychopaci też są uwarunkowani budową mózgu. Homosexualizm to skutek zaburzeń hormonalnych matki podczas ciąży i wtedy kształtuje się kobiecy mózg w męskim ciele. Nie można zostać gejem, a skoro oni mają kobiece mózgi, to już lepiej być hetero, bo kobiety mają cycuszki :D

przez Łapa 08 paź 2015, 18:19
Mistrz Gry gdzie to wyczytałeś że psychopatia albo homoseksualizm to coś z czym się rodzi?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Mistrz Gry 08 paź 2015, 19:01
Płeć mózgu, a homosexualizm - badania naukowe i wyszło, że geje mają kobiece mózgi, a lesbijki męskie. Mało tego są mężczyźni o bardziej kobiecych mózgach i kobiety o męskich mózgach i są heterosexualni. Obecnie większość naukowców uważa, że homosexualizm rozwija się w okresie płodowym i potwierdza to fakt, że nie da się tego "leczyć". Różnice między mózgiem psychopatów, a zwykłych ludzi, hasło "mózg psychopaty" w google.

przez Druid 08 paź 2015, 19:06
Mistrz Gry, zanim dam się sprowokować, mam pytanie. Czy Twój trolling ma określony cel? Co dobrego chcesz tym zdziałać? Nie psuj reputacji forumowym trollom.

Możesz naukowo wyjaśnić, dlaczego zaczęło mnie ciągnąć do kobiet po pierwszym nieudanym związku z mężczyzną?
Druid

przez Arhol 08 paź 2015, 19:15
Wszystkie twoje relacje z kobitami...nie,to po prostu przepychanie kominów,stąd podejście do płci przeciwnej...przedmiotowe,zgeneralizowane,zawsze będzie patrzył na płeć przeciwną pod kątem jednego - dupaki,że nic innego zaoferować nie mogą,dodatkowo średniowieczne poglądy,nope,nawet jeśli byś znalazł wartościową kobiete,to ta spierdoli od ciebie w mgnieniu oka.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Mistrz Gry 08 paź 2015, 19:16
Dark Velvet - co tu niby jest trollingiem?

Czemu ciągnęło cię do kobiet nie wiem, bo są różne mechanizmy, które mogły zajść.

Arhol, nie doczytałeś, że zaliczanie to dla mnie przeszłość?

przez alone05 08 paź 2015, 19:17
ale z ciebie kretyn, wykorzystałeś te kobiety a wcale ich nie kochasz, nie masz pojęcia o prawdziwej miłości

przez Arhol 08 paź 2015, 19:19
bzz ataków personalnych (a raczej chamstwa) proszę,post administratorki nie był tu dla zabawy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg