Wątpliwości dotyczące natury kobiet...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 21:05
Dlaczego? Kultura wynika z biologii i rozpatrywanie tego osobno jest błędem.

przez Evia 06 paź 2015, 21:07
Mistrz Gry napisał(a):Dlaczego? Kultura wynika z biologii i rozpatrywanie tego osobno jest błędem.

Taa, i to biologia każe nam dokonywać na sobie harakiri

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 21:11
A kto mówi, że każe?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Evia 06 paź 2015, 21:12
fakty

przez Imre 06 paź 2015, 21:19
Otto Weininger, Płeć i Charakter

Przeczytaj to Mistrzu. Nie będziesz więcej gonił za fatamorganą.
Imre

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 21:26
Imre ktoś mi kiedyś to polecił, ale to bzdury bez żadnych podstaw. Szczególnie rozczulająca jest kwestia absolutu. Jako ciekawostkę na temat bzdurnych filozofii może warto to przeczytać, ale mnie takie rzeczy nie interesują.

przez Imre 06 paź 2015, 21:51
Przepraszam. Źle Ciebie oceniłem na podstawie Twoich wypowiedzi na forum. Trudno było w nich znaleźć coś sensownego, a tym bardziej "podstawnego", więc myślałem, że to lektura w sam raz dla Ciebie.
Imre

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 21:59
To pouczające jak ludzie potrafią zaszufladkować kogoś po stylu pisania i przeszłości polegającej na zaliczaniu panienek. Właśnie dlatego w rozmowach na żywo pomijam te rzeczy.

przez SrebrnaSowa 06 paź 2015, 22:17
Każda kobieta ma swoje przyzwyczajenia i osobliwe zachowania. Oprócz tego kilka cech które wiążą się z płcią .

Swój do swego ciągnie , wiesz może Ty odstraszasz te wartościowe ? Bez urazy, jeśli podrywasz w swoim mieście , a przepychasz dziury od 14 nastego roku życia , nie sądzisz że wieść o Twoim rozwiązłym życiu szybko się rozeszła.
Dodatkowo mówisz że ciuchy kupują Ci rodzice.... dla mnie - A jestem kobietą - byłby to wstyd. Mieszkasz z rodzicami?

Wiesz pracujesz nad tym by złota rybka chwyciła haczyk , a jeśli chwyci, poradzisz sobie z wyłowieniem ?

Ogólnie o kobietę powinno się dbać w ustalony do potrzeb sposób , te wartościowe zazwyczaj patrzą na zaradność faceta, myślą przyszłościowo, czy da radę wyżywić rodzinę , czy sprosta życiowym problemom, czy przebierze dziecko czy będzie się bał plam na drogich ciuszkach.... etc.

###

A tak trochę odbiegajac od tematu facet który ma nabity licznik, powinien nazywać się męska kurvą ?
Bo kobieta od razu była by tak okrzyknięta.

przez Evia 06 paź 2015, 22:33
SrebrnaSowa, to samo pisałam wcześniej, ale autor nie przyjmuje tego faktu do siebie. Oczekuje, że zbiegną się tutaj sierotki i będą go pocieszać i gładzić po główce :lol:

SrebrnaSowa napisał(a):A tak trochę odbiegajac od tematu facet który ma nabity licznik, powinien nazywać się męska kurvą ?

Eh, zaraz znów się zacznie głoszenie wybujałej teorii o facetach zaprogramowanych do zaliczania jak największej ilości kobiet :hide:

Prowadzenie jakichkolwiek dysput nie ma tu najmniejszego sensu
Kilkoma zdaniami nie wyzbędziesz się ignorancji i hipokryzji, które zapewne były budowane przez lata

przez SrebrnaSowa 06 paź 2015, 22:36
Evia chyba masz rację , ... Czasem lepiej zaszyć się w dziupli, niż rzucać grochem w drzewa ...

No to skoro pisałaś to mamy podobne zdanie =)
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez jetodik 06 paź 2015, 22:42
SrebrnaSowa,
te wartościowe zazwyczaj patrzą na zaradność faceta, myślą przyszłościowo, czy da radę wyżywić rodzinę

czy jak nie miarkuje kobiety tym, czy jest w stanie wyżywić rodzinę to znaczy, że jestem bezwartościowy?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez SrebrnaSowa 06 paź 2015, 22:49
jetodik napisał(a):SrebrnaSowa, czy jak nie miarkuje kobiety tym, czy jest w stanie wyżywić rodzinę to znaczy, że jestem bezwartościowy?

Chodziło mi o dobieranie partnerów po części przez pryzmat potrzeb to raz.
Dwa kobieta nie jest ponoć od zarabiania,nie żebym miała coś przeciwko. Ale faceci ciężko znoszą niższą wypłatę niż partnerki.

Po prostu wartościowa kobieta zna swoją wartość, wie czego potrzebuję , ma życiowe plany, wie co może od siebie Dać i wie czego może wymagać od faceta....

Kobieta sprząta gotuje i pracuje facet robi to samo, bo tak sie dogadali i dobrali. Oboje będą wartosciowi dla siebie bo spełniają potrzeby i oczekiwania drugiej osoby jednocześnie dając szczęście .

Teraz mniej więcej rozumiesz?

przez jetodik 06 paź 2015, 22:56
no tak, facet jest od zarabiania, kobieta zadba o dom podział obowiązków, męskie i damskie standardy.
ale już w kwestii zaliczania, tam znosimy te niesprawiedliwe stereotypy wg których kobieta która dużo bzyka to dziwka, a facet który dużo bzyka to ogier, bo piszesz:
A tak trochę odbiegajac od tematu facet który ma nabity licznik, powinien nazywać się męska kurvą ?

więc jak to jest, tam gdzie wygodnie tam tradycyjny podział ról, a tam gdzie nie to stosujemy gender he? :mrgreen:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg