Wątpliwości dotyczące natury kobiet...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez TruchłoBoga 16 paź 2015, 22:33
jetodik napisał(a):rżnij seksowne kobiety prosto w odbyt

JEST! MAMY TO! TYLE CZEKANIA I W KOŃCU JEST!
TruchłoBoga

przez jetodik 16 paź 2015, 22:34
chyba, że chcesz założyć rodzinę, to wtedy wiadomo, ale jeśli nie chcesz zakładać rodziny, to to nie jest dobry pomysł żeby się stabilizować :D
pisałeś, że nie chcesz być dla kobiety kimś takim czyli już dokładnie nie pamiętam, zapewniającym bezpieczeństwo itp. itd., no to znaczy, że nie nadajesz się do związku, sprawa prosta, zatem pozostań przy rżnięciu śmierdzących odbytów seksownym kobietom i cześć.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez jetodik 16 paź 2015, 23:15
sex friends to najstabilniejsza forma relacji damskomęskiej jaką mógłbym Ci doradzić, zwłaszcza, że mieszkasz z rodzicami.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mistrz Gry 17 paź 2015, 00:52
Dark Passenger, nazywanie kogoś trollem bez podania uzasadnienia najzwyczajniej w świecie rozmywa meritum dyskusji. Ataki personalne nie robią na mnie wrażenia, bo najbardziej atakują osoby, które tak mówią.

jetodik, zależy mi na bliskości i połączeniu przyjaźni z pożądaniem. Nie chcę zapewniać kobiecie bezpieczeństwa, bo to by znaczyło, że mnie nie kocha, tylko bierze ode mnie to czego potrzebuje. Nadaję się do związku, a mieszkanie z rodzicami nie ma nic do rzeczy.

przez jetodik 17 paź 2015, 00:56
Mistrz Gry, a masz już jakąś na oku?

przez Mistrz Gry 17 paź 2015, 01:16
Najpierw sprawdzam czy mój cel ma podstawy i nie chcę ulegać pokusom tworzonym przez geny.

przez jetodik 17 paź 2015, 01:38
ma podstawy, są kobiety, które chcą tego samego.

przez jetodik 17 paź 2015, 02:04
niemniej samo to, że jesteś pełen wątpliwości pokazuje, że będzie Ci ciężko w związku :bezradny:

przez Mistrz Gry 17 paź 2015, 14:47
jetodik, jeśli te kobiety są wyjątkami, to i tak jest zbyt mała szansa żeby na taką trafić. Chętnie pozbyłbym się wątpliwości, ale jak?

przez Arhol 17 paź 2015, 16:00
TruchłoBoga napisał(a):
jetodik napisał(a):rżnij seksowne kobiety prosto w odbyt

JEST! MAMY TO! TYLE CZEKANIA I W KOŃCU JEST!

"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Druid 17 paź 2015, 18:36
Mistrz Gry napisał(a):Nie chcę zapewniać kobiecie bezpieczeństwa, bo to by znaczyło, że mnie nie kocha, tylko bierze ode mnie to czego potrzebuje.
To by znaczyło, że zależy ci na jej bezpieczeństwie i że się nią opiekujesz.
Druid

przez Druid 17 paź 2015, 21:11
Mistrz Gry napisał(a):jetodik, jeśli te kobiety są wyjątkami, to i tak jest zbyt mała szansa żeby na taką trafić. Chętnie pozbyłbym się wątpliwości, ale jak?

1. Pozbądź się wątpliwości z pomocą psychoterapii
2. Nie pozbywaj się ich; może same ustąpią, kiedy trafisz na tę jedną jedyną
Druid

przez Po prostu maciek 18 paź 2015, 10:07
Bardzo ciekawy temat.
Ostatnio właśnie analizuję naturę kobiet i jestem coraz bardziej zadziwiony jej złożonością szczególnie w kontekście jednej kandydatki....
Jeden krok w przód. Dwa kroki w tył. Dwa kroki w przód. Jeden w tył. 0 konkretów. Wszystko na domysł. Wiecznie tylko jakieś gierki. Nic na serio, nic w prost. Nie wiadomo co jest prawdą co kłamstwem. Raz jej zależy, raz nie.....
Masakra :why:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Druid 18 paź 2015, 11:58
Po prostu Maćku, może dziewczyna ma wątpliwości dotyczące natury mężczyzn :roll:
Druid

Sortuj wg