Wątpliwości dotyczące natury kobiet...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez my_name 14 paź 2015, 09:46
Mistrz Gry napisał(a):Nie ma znaczenia czy to był dobry pomysł. Równie dobrze mógłbym widzieć jak robią to rówieśnicy i miałbym te same wątpliwości. Nie ruchałem czego popadnie, tylko ładne dziewczyny i to był bardzo dobry pomysł dla mojego rozwoju, a robienie z tego zarzutu jest nieeleganckie i świadczy o agresji.
Oczywiście miałam na myśli seks bez uczuć. Przepraszam za nieeleganckie określenie.

przez ego 14 paź 2015, 09:52
Evia napisał(a):Heh, nie każdy facet to zwyrol, jednak faktycznie mimo wszystko lepiej być przy nich ostrożną.
Największe zwyrole wśród facetów, to takie, które kreują się na wielkich feministów. Dlaczego? Bo po szowiniście wiadomo czego można się spodziewać, natomiast feministą żaden facet nie jest, więc albo oszukuje siebie albo kobiety... Faceci w przeciwieństwie do kobiet, umieją bronić swojego męskiego interesu( kobietom idzie to niestety znacznie gorzej) i współpracować z innymi samcami( co jak sama zauważyłaś, historia społecznego szowinizmu pokazała dość wyraźnie) i żaden myślący facet, świadomie nie zrobi niczego, co by było sprzeczne z interesem męskiego rodu, a zatem taktyka na feministę, to tylko korzystanie z pewnej niszy, żeby zaruchać, najczęściej nawiedzoną, otwartą feministkę, które to brania wśród szowinistów i tak nie mają.

Miałam na myśli niechęć do zjednoczenia się z własną płcią, powtarzanie szufladkujących przekonań, które pogrążają niektóre osoby w jeszcze gorszym marazmie, które mogą demotywować itd
Niechęć do zjednoczenia z własną płcią, to wykazywały przykładowo moje koleżanki z czasów szkolnych, które gdy tylko facet pojawił się w ich życiu, olewały mnie i inne koleżanki i leciały za tym samcem jak głupie, wracały potem jako wykorzystane i zostawione, ale jak się tylko pojawił kolejny samiec, to te idiotki dalej za nim leciały...Kompletna bezrefleksyjność. :(

A wiesz Evia jaka jest różnica w przyjaźni damskiej i męskiej?
O taka:
Żona nie wróciła do domu na noc powiedziała, ze była u koleżanki. Następnego dnia mąż zadzwonił do 10 jej koleżanek - żadna nie potwierdziła, ze tamta nocowała u niej.
Mąż nie wrócił na noc do domu, następnego dnia żona zadzwoniła do 10 jego kolegów.
8 powiedziało, że spał u nich, 2 powiedziało, że nadal u nich jest ...

Mistrz Gry napisał(a):Nie praktykowałem, bo nie jestem kobietą, a płeć różnicuje zachowania, więc nie można tego porównywać.
Przecież kilka osób Ci wyjaśniło, że w czasach prehistorycznych, nie było niczym dziwnym, że kobieta kopulowała z wieloma samcami, więc z czym masz do kurrwy nędzy jeszcze problem?

...żeby wybrać najlepszego na stałego partnera, który ma silne geny, wysoki status, dużo zasobów, wychowa dziecko, będzie wierny i zdolny do partnerstwa.
No i widzisz, to jednak nie masz się czym martwić, bo Ciebie to i tak nie dotyczy, :twisted: .. więc ...
Nie ruchałem czego popadnie, tylko ładne dziewczyny i to był bardzo dobry pomysł dla mojego rozwoju,
Możesz rozwijać się dalej. ..

Truchło Boga napisał(a):Kobieta chce być żołnierzem? Spoko.
A Ty na pewno nie chciałbyś być żołnierzem? Postrzelać można... :mhm: ;)
ego

przez Mistrz Gry 14 paź 2015, 10:35
ego, grzeczniej...

Wyjaśnione to było, że kobieta selekcjonowała partnerów przez większość czasu.

Na atak personalny nie odpowiadam. Skąd w tobie tyle agresji? Poza tym myślisz jak typowy facet, ale w wieku gimnazjalnym, albo Korwin. Macie dokładnie ten sam rodzaj szufladkowania i powoływania się na stereotypy tworząc dwukolorową wizję świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Inga_beta 14 paź 2015, 11:24
Mistrz Gry,
Szukasz wartościowej kobiety.
A powiedz co ty ofiarujesz z siebie takiej wartościowej kobiecie? Czym chcesz ją do siebie przyciągnąć, jakie wartości ty prezentujesz sobą?
Macierzyństwo odpada. Więc z jakiego innego powodu kobieta miałaby chcieć byc z tobą?

przez TruchłoBoga 14 paź 2015, 13:08
ego napisał(a): A Ty na pewno nie chciałbyś być żołnierzem? Postrzelać można... :mhm: ;)

Żołnierze to skończeni kretyni: albo 'patrioci', albo pazerne na hajs sługusy, których marzeniem jest wykonywanie rozkazów i zabijanie takich samych po drugiej stronie barykady. Gdybym chciał postrzelać, to zostałbym terrorystą.

Kompletny OT, ale bez wniku, swoje już na temat napisałem.
TruchłoBoga

przez Mistrz Gry 14 paź 2015, 14:18
Inga_beta, co ma do tego dziecko? Nie potrzebuję egoistki, która chce mnie wykorzystać. Dziecko ma być owocem miłości, albo może go nie być wcale.

Po co pytasz o mnie? O to się nie martwię.

przez ego 14 paź 2015, 14:42
Mistrz Gry, to nie atak personalny w przeciwieństwie do Twojego, tylko stwierdzenie faktu. Masz wysoki status? masz zasoby? jesteś wierny? no które z tych warunków spełniasz?

ego, grzeczniej...
Ja jestem bardzo grzeczna, niegrzecznej to Ty mnie jeszcze widziałeś.:]

Na atak personalny nie odpowiadam.
A jednak odpowiedziałeś - widać nie było ataku.:]
Ty odpowiadasz na posty, które pasują twoich teorii, o gdy dostrzegasz coś co nie pasuje do Twoich założeń, to albo to przemilczasz, albo stwierdzasz rzekomy atak personalny, jak typowy troll.

Wyjaśnione to było, że kobieta selekcjonowała partnerów przez większość czasu.
No i widocznie sypiała z tymi co jej pasowali, co w żaden sposób nie podważa, że mogło pasować jej wielu.
ego

przez bittersweet 14 paź 2015, 15:13
Jeszcze nie upadłam na mózg, żeby latać za potencjalnym gwałcicielem i zniewolicielem. [.....] samiec to wróg i się tego trzymać, a będzie dobrze. :)
:hide: Boziu, @ego, czy Ty masz dobre zdanie wgl o kimkolwiek ? Baby wg Ciebie to głupie zniewolone kury, a faceci to zboki bez poczucia przyzwoitości :bezradny:
Twój tok myslenia jest nawet nie czarno-biały tylko czarny, posługujesz się schematami i sloganami, pod które można podpiac wszystko. To ogólniki, które nic nie znacza, tak jak hasełka w stylu "życie jest piękne / zycie jest podłe" ; "szklanka jest do połowy pusta / do połowy pełna" itd. Kazde z tych stwierdzen jest prawda, i żadne nie jest, można to sobie udowadniać w nieskończoność . Wiec posługiwanie się w mysleniu takimi uproszczeniami nie ma za wiele sensu, chyba ze potrafisz je obrócić na swoja korzyść. Niestety nie potrafisz, jesteś więźniem takich hasełek /np. samiec to wróg/ , których się kurczowo trzymasz. Skutecznie Cie ograniczają, tak samo jak @miszczunia przeświadczenie o podłej naturze kobiet. Rozumiem, że każdy jest przekonany ze ma jedynie słuszna racje, ale czasami obstawanie za wszelka cene przy swojej opcji kosztuje zbyt dużo... tylko krowa nie zmienia poglądów, jak to się kolokwialnie mówi.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ego 14 paź 2015, 15:41
bittersweet,
Boziu, @ego, czy Ty masz dobre zdanie wgl o kimkolwiek ?Baby wg Ciebie to głupie zniewolone kury, a faceci to zboki bez poczucia przyzwoitości

Mam, o ludziach żyjących nie w taki sposób jak wyżej wymieniony, wzorcowy przykład to osoby żyjące w dobrowolnym celibacie. ;)

Rozumiem, że każdy jest przekonany ze ma jedynie słuszna racje, ale czasami obstawanie za wszelka cene przy swojej opcji kosztuje zbyt dużo...
Ale ja nie ponoszę żadnych strat z racji mojego światopoglądu i w niczym mnie on nie ogranicza, przynajmniej jestem konsekwentna. Natomiast kompletnie nie nadążam za kobietami, w ogóle za ludźmi , którzy z jednej strony psioczą na przeciwną płeć , a z drugiej życia sobie bez niej nie wyobrażają. :bezradny:
ego

przez na_leśnik 14 paź 2015, 16:04
Mam, o ludziach żyjących nie w taki sposób jak wyżej wymieniony, wzorcowy przykład to osoby żyjące w dobrowolnym celibacie. ;)

Zapachniało powiewem jesieni. Średniowiecza...

A tak na poważnie to trochę smutne to co piszesz.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez ego 14 paź 2015, 16:15
na_leśnik, ale ja bardzo lubię jesień i wcale mnie nie smuci.
ego

przez oka22 14 paź 2015, 17:36
ja też lubie jesień
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez oka22 14 paź 2015, 17:45
facet który zalicza bez umiaru to nic innego jak seksoholik
jeśli któraś niechcący związałaby się na stałe z takim to miałaby problem ciągłych zdrad
Taka sugestia do autora nie wiąż się z nikim
bo chyba nie chcesz unieszczęśliwić żadnej kobiety również brakiem potomstwa
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez bittersweet 14 paź 2015, 17:52
ego, teraz zeby nie przyznac ze przez swoje dziwaczne podejscie cos tracisz , twierdzisz, ze Ci niczego nie brakuje ;-) nie wierze, kazdy ma potrzeby emocjonalne /pies nie zastapi drugiego czlowieka/, nie wspominajac o cielesnych.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg