Wątpliwości dotyczące natury kobiet...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez neon 06 paź 2015, 18:59
A ja nie mowilem ze wszystkie takie są, wiekszość.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez elo 06 paź 2015, 19:14
Łapa napisał(a):Średni troll, widywałem lepsze. Poczytaj sobie "Pokolenie IKEA", my,ślę, że książka będzie w Twoim guście.

co sie dziwic przyszla jesien na dworku zimno wszyscy siedza w domqu serfuja i trolluja po forach ='[
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Mae 06 paź 2015, 19:16
Mistrz Gry napisał(a):Typowa kobieca manipulacja. A liczyłem na to, że wypowiedzą się faceci i napiszą o tym, że kobiety ich wspierają i są dla nich dobre...

Heheh, robisz z logiki panią lekkich obyczajów. Z jednej strony ubolewasz w innym wątku, że nikt nie chce z Tobą rozmawiać na argumenty, a z drugiej sam stosujesz prymitywną erystykę. Trollem jesteś (a może to agu09? :twisted: ).
Trolololololo
Mae

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Evia 06 paź 2015, 19:18
Chyba powinnam się wstydzić, że się dałam nabrać :why:

:lol:

przez jetodik 06 paź 2015, 19:22
Evia,
Są też oczywiście osoby oderwane od świata materialnego, które wolą się oddać kontemplacji świata wewnętrznego, natury itd, no ale są to raczej rzadkie okazy

znasz osobiście takich?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Mae 06 paź 2015, 19:23
Evia, masz zbyt dobre serduszko. :mrgreen:
Trolololololo
Mae

przez elo 06 paź 2015, 19:23
evia nie martw sie to twoj pierwszy pazdziernik na foro jeszcze wszystko przed toba a zima jest naj jesli chodzi o te sprawy <3
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Evia 06 paź 2015, 19:34
jetodik napisał(a):znasz osobiście takich?

Mój ojciec kiedyś często opowiadał z zachwytem o jakimś swoim koledze, który rzucił pracę, sprzedał wszystko i zamieszkał w jakimś lesie
Oglądałam też kiedyś dokument o jakichś ruskich milionerach, którzy zamieszkali na wiosce a dzieci były świniopasami :lol:
Znam też osobę, która jest włóczęgą, jeździ po świecie i medytuje
W sumie to bezdomnych również można poniekąd zakwalifikować do takiej grupy

Sama również wielokrotnie marzyłam o zaszyciu się na skraju lasu, żywić się jedynie tym co sama wyhoduję czy znajdę w lesie itd :D
Jednak podejrzewam, że rzeczywistość mogłaby być zgoła odmienna od moich wyobrażeń :P

Mae napisał(a):Evia, masz zbyt dobre serduszko. :mrgreen:

elo napisał(a):evia nie martw sie to twoj pierwszy pazdziernik na foro jeszcze wszystko przed toba a zima jest naj jesli chodzi o te sprawy <3

Eh, to wszystko przez to, że w swoim życiu poznałam i poznaję nadal za dużo oszołomów itp :P

Poza tym, to aż się zdziwiłam, że tyle czasu już jestem na tym forum :shock:
Czas szybko leci

przez neon 06 paź 2015, 19:36
Dałaś sie nabarć czy nie, temat jest na czasie coraz więcej ludzi sie rozwodzi, juz teraz w ciemno mozesz strzelać, że co trzecie małżenstwo sie rozpadnie. Ale to nie wszystkie malzenstwa w których dzieje sie źle, w których są zdrady, toskyczne relacje itp.

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 19:37
Pieprz napisał(a):Po co Ci stały związek, kompletnie się do tego nie nadajesz.

Nadaję się tylko nie wiem czy kobiety się do tego nadają. Co chwilę słyszę o tym jak w pracy kobiety kopią pod sobą dołki, mają wybujałe ego, manipulują i oszukują i jeśli tak jest to związek z kobietą nie ma sensu, ale nie chcę robić tego co wcześniej bo mi się to znudziło i nie zaspokajało głebszych potrzeb, które czuję dopiero od niedawna. Gdyby nie dostępność seksu przy każdej okazji to bym nie korzystał, więc śmieszy mnie oburzenie panienek, ale też smuci bo potwierdza moje obawy...

przez Mae 06 paź 2015, 19:59
Mistrz Gry napisał(a):
Pieprz napisał(a):Po co Ci stały związek, kompletnie się do tego nie nadajesz.

Nadaję się tylko nie wiem czy kobiety się do tego nadają. Co chwilę słyszę o tym jak w pracy kobiety kopią pod sobą dołki, mają wybujałe ego, manipulują i oszukują i jeśli tak jest to związek z kobietą nie ma sensu, ale nie chcę robić tego co wcześniej bo mi się to znudziło i nie zaspokajało głebszych potrzeb, które czuję dopiero od niedawna. Gdyby nie dostępność seksu przy każdej okazji to bym nie korzystał, więc śmieszy mnie oburzenie panienek, ale też smuci bo potwierdza moje obawy...

Jeśli to nie trolling, to nie należysz do najbłyskotliwszych, biorąc za pewnik to, co ludzie mówią. To się fachowo nazywa ,,internalizacja" i jest rodzajem konformizmu.
Trolololololo
Mae

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 20:04
Mae nie trolling i nie biorę niczego za pewnik. Jak się fachowo nazywa przypisywanie komuś poglądów, których nie ma?

przez ego 06 paź 2015, 20:08
Mistrz Gry napisał(a):Gdyby nie dostępność seksu przy każdej okazji to bym nie korzystał, więc śmieszy mnie oburzenie panienek,
Gdyby nie dostępność seksu, to laski też by nie korzystały, więc jak przystało na osobę o wybujałym ego, śmieszy mnie Twój skowyt. :lol:

Mae nie trolling i nie biorę niczego za pewnik.
To po co jest ten temat?
ego

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 20:14
Laski udostępniają seks, bo jest antykoncepcja i wychodzi na to, że cnota kobiet była chroniona przez nie jedynie kiedy chroniła ich przed niechcianą ciążą. Biologicznym zadaniem mężczyzny jest zapładnianie jak największej ilości kobiet.

Temat jest założony w celu sprawdzenia czy kobiety będą oburzone i wtedy to znaczy, że to co napisałem jest prawdą, czy może poobalają to na luzaku i uspokoją mnie, że zwyczajnie trafiłem na niereprezentatywną część płci pięknej :D

Sortuj wg