Magda i ja.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 18 wrz 2015, 09:46
Historię Magdy znacie wszyscy.Ona lat 37 ja lat 38.Mamy ze sobą kontakt telefoniczny.Bo od ponad roku jej nie widziałem/
Najpierw miałem ochotę na super związek.Ale teraz widzę,że to chyba nie realne.Otóż Magdalena mówi,mi ostatnio przez telefon.Znajdź sobie inną dziewczynę,do chodzenia z nią do baru.Potem,mówi mi.Że nie jesteśmy razem.I n nigdy nie będziemy.
Nie wiem,dlaczego.Czy jestem dla Niej za dziecinny.Za biedny.Może i to prawda.Dwóch rencistów, z biednych rodzin.
I jeszcze te słowa Magdy,nic ci o swoich problemach nie powiem.
Dziwne to wszystko.

Magda i ja.

przez Saraid 18 wrz 2015, 09:50
detektywmonk, Pytałeś ją o to ?co Cię trapi?innej mozliwości nie widzę poza jasnym postawieniem sprawy i rozmową,jeżeli Ona zechce.
Saraid

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 18 wrz 2015, 09:53
Ha,dzień w dzień pytam.I co ? I dostaje odpowiedź,ale to nie twoja sprawa.Ja ci nie powiem o tym.Ona po prostu nie chce mi powiedzieć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Magda i ja.

przez Saraid 18 wrz 2015, 10:08
detektywmonk, Na siłę do rozmowy jej nie zmusisz,ale to jest i Twoja sprawa skoro Ciebie dotyczy..
Saraid

Magda i ja.

przez agusiaww 18 wrz 2015, 10:57
detektywmonk, ja nie znam tej historii, ale wystarczy mi ze macie jak zrozumiałam wyłacznie kontakt telefoniczny przez rok. Dla niej to pewnie jakas odskocznia, a szuka ksiecia...lepiej jednak poznawac osoby poza netem bo w necie czesto tak jest ze sie pozna, telefonuje, nawet skypuje a pozniej druga strona odwala ogonem i tyle.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Magda i ja.

przez ala1983 18 wrz 2015, 11:09
detektywmonk, Nie jest Toba zainteresowana, tak bywa czasem..
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Magda i ja.

przez cheiloskopia 18 wrz 2015, 12:36
ala1983 ma rację. Naciskając - tylko pogarszasz sytuację. Skoro mówi nie, znaczy że nie.

Magda i ja.

przez Kalebx3 18 wrz 2015, 12:54
Dziwne to wszystko.

Ty jesteś dziwny , teraz zaczęło Ci zależeć na głębszym Zwiążku z Magdą ?
A tak wcześniej tylko frytki i cola . TYLKO i ( pamiętam jak się chwaliłeś )ŻE KAŻDY PŁACI ZA SIEBIE > haha to teraz masz za swoje .
Radziliśmy Ci , byś ją ( chociaż spróbował ) złapać czule za rękę , cyca ,,, ale Ty wiadomo jak zdarta płyta i kultularnie ; " Magda jest moja Przyjaciółką " . To teraz masz przyjaciółke ,,, jeszcze na telefon.
Powiem Ci tyle ,że jak będziesz się jej naprzykrzał dalej to zmieni numer telefonu .
Zresztą skad Ty masz wiedzieć jak postępować z kobietami , libido masz zjechane lekami , siedzisz nosem tylko w książkach i Forum .
Co sie dziwić , Co Ty się dziwisz , sytuacja jest prosta jak DRUT!
Dobrze Ci Ala i Cheiloskopia powiedziały .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 18 wrz 2015, 13:06
Saraid napisał(a):detektywmonk, Na siłę do rozmowy jej nie zmusisz,ale to jest i Twoja sprawa skoro Ciebie dotyczy..

Z tym,że na początku mówiła mi,że nie możemy mieć przed sobą żadnych tajemnic.Dziś mówi,mi nie jesteśmy razem i i to ty do mnie dzwonisz.

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 18 wrz 2015, 13:07
agusiaww napisał(a):detektywmonk, ja nie znam tej historii, ale wystarczy mi ze macie jak zrozumiałam wyłacznie kontakt telefoniczny przez rok. Dla niej to pewnie jakas odskocznia, a szuka ksiecia...lepiej jednak poznawac osoby poza netem bo w necie czesto tak jest ze sie pozna, telefonuje, nawet skypuje a pozniej druga strona odwala ogonem i tyle.

Czy szuka księcia,to nie wiem.Wiem,że ja tym księciem nie jestem.

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 18 wrz 2015, 13:08
cheiloskopia napisał(a):ala1983 ma rację. Naciskając - tylko pogarszasz sytuację. Skoro mówi nie, znaczy że nie.

Zaczynam się z tym godzić.

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 18 wrz 2015, 13:09
Kalebx3 napisał(a):
Dziwne to wszystko.

Ty jesteś dziwny , teraz zaczęło Ci zależeć na głębszym Zwiążku z Magdą ?
A tak wcześniej tylko frytki i cola . TYLKO i ( pamiętam jak się chwaliłeś )ŻE KAŻDY PŁACI ZA SIEBIE > haha to teraz masz za swoje .
Radziliśmy Ci , byś ją ( chociaż spróbował ) złapać czule za rękę , cyca ,,, ale Ty wiadomo jak zdarta płyta i kultularnie ; " Magda jest moja Przyjaciółką " . To teraz masz przyjaciółke ,,, jeszcze na telefon.
Powiem Ci tyle ,że jak będziesz się jej naprzykrzał dalej to zmieni numer telefonu .
Zresztą skad Ty masz wiedzieć jak postępować z kobietami , libido masz zjechane lekami , siedzisz nosem tylko w książkach i Forum .
Co sie dziwić , Co Ty się dziwisz , sytuacja jest prosta jak DRUT!
Dobrze Ci Ala i Cheiloskopia powiedziały .

Dlatego się z nimi zgodziłem :smile: może faktycznie nie nadaję się do związków.

Magda i ja.

przez cheiloskopia 18 wrz 2015, 13:11
detektywmonk napisał(a):Z tym,że na początku mówiła mi,że nie możemy mieć przed sobą żadnych tajemnic.Dziś mówi,mi nie jesteśmy razem i i to ty do mnie dzwonisz.

Może nie dzwoń i zobacz, czy sama się odezwie? Jeśli nie - i tak nic nie tracisz, bo znaczy to, że niekoniecznie zależy jej na kontakcie z Tobą.

Kalebx3 ale żeś mu pojechał po kalesonach... :roll:

Magda i ja.

przez Kalebx3 18 wrz 2015, 13:23
Saraid napisał(a):
detektywmonk, Na siłę do rozmowy jej nie zmusisz,ale to jest i Twoja sprawa skoro Ciebie dotyczy..

Z tym,że na początku mówiła mi,że nie możemy mieć przed sobą żadnych tajemnic.Dziś mówi,mi nie jesteśmy razem i i to ty do mnie dzwonisz.

Zrypałeś Chłopie sprawę .Trudno , wyciągnij z tego wnioski .
Ja jak się zgubię - pogubię jadąc autem to nawigacja mi mówi : " ,,, nastepna trasa będzie lepsza .
Spoko Detektyw , jeszcze wesele zorganizujesz na Forum ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg