spowiedź szaleńca

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

spowiedź szaleńca

przez ChrisMessina 19 wrz 2015, 22:30
cheiloskopia napisał(a):Zniknął pewnie dlatego, że prawdziwy autor nie do końca osiągnął swój cel, a na dodatek... no, 0pierd0lił@m go jak burą sukę w prywatnej wiadomości. Nie jestem z tego dumna, ale tym razem przegiął pałę i to konkretnie, a ja - powodowana emocjami - wystosowałam stosowne pw o tresci stosownej, acz niestosownie ubranej w niecenzuralne słowa. O.

cheiloskopia, szkoda, że po tym wszystkim nie opierdoliłaś siebie samej. No bo też nie jesteś bez winy.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

spowiedź szaleńca

przez khaleesi 19 wrz 2015, 23:45
Sama mu doradziłam zamknięcie tematu by nie bić piany bezsensownie osobom które mu nie sprzyjały. Mądrą decyzje podjął.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

spowiedź szaleńca

przez TruchłoBoga 19 wrz 2015, 23:46
khaleesi napisał(a):Sama mu doradziłam zamknięcie tematu by nie bić piany bezsensownie osobom które mu nie sprzyjały. Mądrą decyzje podjął.

Gratulacje, brawa i gwiazdkę na chodniku w Los Angeles
TruchłoBoga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

spowiedź szaleńca

przez Śmiercionauta 20 wrz 2015, 00:15
tam gdzie jest jakaś awantura na forum to zawsze khalessi widać. Przypadek? nie sądzę. 8)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

spowiedź szaleńca

przez ego 20 wrz 2015, 11:15
Śmiercionauta, widocznie każdy widzi tego, kogo chce widzieć...:]
A przykładowo takiego NN4V kiedy zauważysz/cie?
ego

spowiedź szaleńca

przez TruchłoBoga 20 wrz 2015, 11:21
ego napisał(a):Śmiercionauta, widocznie każdy widzi tego, kogo chce widzieć...:]
A przykładowo takiego NN4V kiedy zauważysz/cie?

Jest różnica pomiędzy kimś, kto prowokuje swoją głupotą a kimś, kto lubi podważać cudze zdania, opinie i wierzenia.
Zostawiam do domysłu kto jest kim.
TruchłoBoga

spowiedź szaleńca

przez cheiloskopia 20 wrz 2015, 11:34
ChrisMessina napisał(a):cheiloskopia, szkoda, że po tym wszystkim nie opierdoliłaś siebie samej. No bo też nie jesteś bez winy.

To twoim zdaniem miałam go w kółko przepraszać za to, że nie chcę z nim być, nie chcę być zagłaskana na śmierć, nie chcę, żeby mnie przepraszał w kółko za to samo, bo za chwilę i tak znów coś odwali - a co najważniejsze: miałam znosić listy do mojego brata, majtki podrzucane na ławce, rozpaczliwe smsy pisane do moich bliskich, klucze wrzucane do rzeki, pisanie pierdolamento na moim ulubionym forum?
Nie zauważyłeś, że M. zachowuje się jak totalny desperat? Chciałbyś być z kimś takim?
Co miałam zrobić Twoim zdaniem, cwaniuro?

spowiedź szaleńca

przez ego 20 wrz 2015, 11:41
TruchłoBoga, a Ty kolejny do kompletu, co się ma za takiego co wyzjadał wszystkie rozumy... i się mu wydaje, że to mu daje prawo, by sobie używać po wszystkich w jego mniemaniu "głupkach na forum". A tymczasem w wypadku NN4V bynajmniej nie jest problem w tym, że podważa jedynie słuszne zdanie innych, najczęściej swoim jedynie słusznym zdaniem, tylko o sposób w jaki to robi. W przeciwieństwie do niego khalesisi nikogo nie obraża, natomiast NN4V od samego początku notorycznie jeździ sobie po innych, od pustaków, tępaków i tym podobnych. :bezradny:
ego

spowiedź szaleńca

przez TruchłoBoga 20 wrz 2015, 11:48
ego napisał(a):TruchłoBoga, a Ty kolejny do kompletu, co się ma za takiego co wyzjadał wszystkie rozumy... i się mu wydaje, że to mu daje prawo, by sobie używać po wszystkich w jego mniemaniu "głupkach na forum". A tymczasem w wypadku NN4V bynajmniej nie jest problem w tym, że podważa jedynie słuszne zdanie innych, najczęściej swoim jedynie słusznym zdaniem, tylko o sposób w jaki to robi. W przeciwieństwie do niego khalesisi nikogo nie obraża, natomiast NN4V od samego początku notorycznie jeździ sobie po innych, od pustaków, tępaków i tym podobnych. :bezradny:

Nie wyzjadałem wszystkich rozumów, po prostu niewielu potrafi mi udowodnić, że nie mam racji, chociaż czasem się zdarza i wtedy jestem skory do zmiany poglądów bądź też dojścia do kompromisu.

Co jest złego w nazywaniu autentycznie głupich ludzi głupkami? Jak się widzi, co niektórzy tu wypisują, to rzeczywiście gotuje się krew. Możesz to odbierać jako arogancję, ale to pewien mechanizm obronny bądź też obowiązek, żeby takich ludzi atakować, uświadamiać czy też zwyczajnie wyśmiewać. Dla mnie na przykład khaleesi jest śmieszna, bo jej zagrywki są zbyt oczywiste, dlatego dalej nie wiem, czy mam ją brać na poważnie, więc uciekam się do sarkazmu albo kąśliwych uwag.

Mnie na przykład nie nazwał chyba idiotą. Dlaczego? Nie wiem, może nie uważa mnie za takowego?

Zapewne ci się wydaje, że my się znamy, lubimy, trzymamy tylko swoją naprawdziwszą stronę i uprawiamy kółko adoracji, to jest twój problem, chociaż ja się z nim już raz nie zgodziłem i dalej mogę tak robić.
TruchłoBoga

spowiedź szaleńca

przez ChrisMessina 20 wrz 2015, 11:53
cheiloskopia, Nie wdawać się w to tak głęboko od samego początku. Nie wchodzić w coś, jeśli nie ma się pewności co do siebie samej.

spowiedź szaleńca

przez TruchłoBoga 20 wrz 2015, 11:55
ChrisMessina napisał(a):cheiloskopia, Nie wdawać się w to tak głęboko od samego początku. Nie wchodzić w coś, jeśli nie ma się pewności co do siebie samej.

Imho nic nie jest takie proste, jakby tak było, to nie istniałoby nawet to forum. Nie da się wleźć w czyjeś buty, a bez tego jest równie ciężko zrozumieć drugiego człowieka.
TruchłoBoga

spowiedź szaleńca

przez ChrisMessina 20 wrz 2015, 12:01
Nidzie nie napisałem, że jest to proste. W życiu nic nie jest proste.

spowiedź szaleńca

przez TruchłoBoga 20 wrz 2015, 12:04
ChrisMessina napisał(a):Nidzie nie napisałem, że jest to proste. W życiu nic nie jest proste.

To gdzie widzisz problem? Empatyczny gość ogarnąłby, że sytuacja jest trudna, i jeśli kocha drugą osobę nie jak egoista, tylko jak istota rozumna, to poszanowałby jej prawo do chwili spokoju, a nie odstawiał scenki jak dziecko z podstawówki. Gdzie tu jest wina cheiloskopii? Bo wiązała się z ubertoksycznymi ludźmi? Bo chciała odpocząć? Bo zaczęła walczyć, a nie tylko obwiniać samą siebie?
TruchłoBoga

spowiedź szaleńca

przez ChrisMessina 20 wrz 2015, 12:08
Wyraziłem, ze wina jest po obu stronach. Nie tylko po jednej. Nie spinaj się tak chłopcze.

Sortuj wg