spowiedź szaleńca

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

spowiedź szaleńca

przez TruchłoBoga 20 wrz 2015, 19:22
ego napisał(a):TruchłoBoga,

1- I znowu nie ogarniam, o co chodzi. Nie wierzysz mi? Fajnie, sama się przekonaj.
Nie, nie wierzę CI. Zdziwiony? Jak się mam zatem przekonać, że osoba która spełnia wydumaną na poczekaniu przez Ciebie definicję głupoty, jest autentycznie głupia?

Atakuję, wyśmiewam i mam do tego prawo.
Jasne, ale nie tym forum.

Jak się obraża bez powodu, to jest dopiero głupota.
No jasne, a jak się sobie doszczeka powód, to jest życiowa mądrość... :hide:

1- Podesłałem fajny materiał na PW.
2- Ad.1. Poza tym, atakowanie nie oznacza obrażania. Ad.1 znowu - nie ja zaczynałem.
3-Nieprawda.

Dochodzę do wniosku, że cała dyskusja jest bez sensu, wystarczy przeczytać cały tamtejszy spór.
TruchłoBoga

spowiedź szaleńca

przez ego 20 wrz 2015, 19:46
TruchłoBoga,
Odpowiedziałam, w pw nie znajduje się nic co by mogło mnie przekonać, o autentycznej głupocie osoby będącej podmiotem pw. Nie mówiąc o tym, że póki co, to Ty nawet nie zdefiniowałeś autentycznej głupoty, a cały czas dzielisz się ze mną własną opinią na temat co Ci się wydaje, że jest autentyczne, oczekując mojej wiary w twe wymysły. :silence:

2- Ad.1. Poza tym, atakowanie nie oznacza obrażania.
Nie, ale Ty robisz jedno i drugie, a regulamin nie pozwala, ani na jedno ani na drugie. Jeśli ktoś Cię obraził, czy zaatakował zawsze możesz to zgłosić, osobom egzekwującym regulamin. Nie jesteśmy do cholery w przedszkolu: "Pse pani, a to Zosia zacyna, beeee :cry: " :D
ego

spowiedź szaleńca

przez TruchłoBoga 20 wrz 2015, 19:49
ego napisał(a):TruchłoBoga,
Odpowiedziałam, w pw nie znajduje się nic co by mogło mnie przekonać, o autentycznej głupocie osoby będącej podmiotem pw. Nie mówiąc o tym, że póki co, to Ty nawet nie zdefiniowałeś autentycznej głupoty, a cały czas dzielisz się ze mną własną opinią na temat co Ci się wydaje, że jest autentyczne, oczekując mojej wiary w twe wymysły. :silence:

2- Ad.1. Poza tym, atakowanie nie oznacza obrażania.
Nie, ale Ty robisz jedno i drugie, a regulamin nie pozwala, ani na jedno ani na drugie. Jeśli ktoś Cię obraził, czy zaatakował zawsze możesz to zgłosić, osobom egzekwującym regulamin. Nie jesteśmy do cholery w przedszkolu: "Pse pani, a to Zosia zacyna, beeee :cry: " :D

1- To masz problem. Wysłałem ci link do wikipedii, zachowanie pewnej osoby podchodzi pod definicję stamtąd. Jak się nie zgadzasz, to masz problem. Znowu to samo.
2- No właśnie, zawsze można mnie zgłosić, administracja najpewniej oceniła i dalej tu jestem. Znowu to samo.
TruchłoBoga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

spowiedź szaleńca

przez ego 20 wrz 2015, 19:54
1- To masz problem. Wysłałem ci link do wikipedii, zachowanie pewnej osoby podchodzi pod definicję stamtąd. Jak się nie zgadzasz, to masz problem. Znowu to samo.
No znowu...

2- No właśnie, zawsze można mnie zgłosić, administracja najpewniej oceniła i dalej tu jestem. Znowu to samo.
To jest chyba dobra myśl w tej rozmowie, do tej pory nie zgłaszałam nikogo, ale chyba jednak zacznę to robić... :great:
ego

spowiedź szaleńca

przez TruchłoBoga 20 wrz 2015, 19:57
ego napisał(a):
No znowu...

To jest chyba dobra myśl w tej rozmowie, do tej pory nie zgłaszałam nikogo, ale chyba jednak zacznę to robić... :great:

1- Racja.
2-I prawidłowo, należy pilnować, czy użytkownicy przestrzegają regulamin forum.
TruchłoBoga

spowiedź szaleńca

przez Artemizja 21 wrz 2015, 11:12
Moi Drodzy, przesadzacie z tymi wywodami. Proszę o zakończenie odniesień do khaleesi, wzajemnych dziwnych wycieczek, bo to się robi niesmaczne. Nie trzeba kogoś wprost obrażać, żeby można to było uznać za wycieczkę personalną. Dajcie spokój, bo to się naprawdę źle skończy. To moje ostatnie ostrzeżenie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg