spowiedź szaleńca

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

spowiedź szaleńca

przez ChrisMessina 16 wrz 2015, 17:09
Spowiedź kretyna

Moja matka była ni stąd ni zowąd,
Mój ojciec podobny do świni.
Potem matka poszła - szur szur - do kliniki
I urodziła mnie w noc majową,
A Księżyc był jak cholera,
Ojciec po ośmiu likierach...
I nagle żelazko spadło mi na głowę
I tak się zaczęło, madame...

Oto jest spowiedź kretyna...
Życie kretyna to łza...
Któraż pokocha dziewczyna
Takiego kretyna, jak ja?
Któraż pokocha rudego
Kretyna infernalnego?
W ręku mam róże
I uszy za duże,
A w sercu Moniuszko mi gra...

Mijają, mijają epoki,
Lecz słota jest ciągle pierońska,
Więc męczą mnie polonokoki
I niemoc - ach - jagiellońska...
A może przyfrunie Serafin,
Serafin, ten fruwać potrafi...
Na dnie serca mego
Ja wierzę - ach - w niebo,
Bom ja jest kretyn, madame...

Ha ha... Zakochałem się raz w staruszce,
Co miała kanapę pluszową,
Siedziałem jak kot przy jej nóżce,
A było to w noc majową...
Lecz nagle się coś urwało,
Staruszce się odwidziało...
I znowu żelazko spadło mi na głowę
I tak się skończyło, madame...
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

spowiedź szaleńca

przez Arhol 16 wrz 2015, 17:25
Kappa,game ovur,finito,dream over.
budź się,żyj dalej.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

spowiedź szaleńca

przez NN4V 16 wrz 2015, 19:33
Głupi jesteś, nawet do teraz mogłeś wszystko odkręcić.
Ty jednak tego nie chcesz. Wolisz się pławić we własnym cierpieniu, nie próbując zrozumieć sytuacji. Wygodniej Ci widzieć rzeczy przez własne fałszywe wyobrażenia. Nie ma w Tobie miłości dla niej - kochasz i kochałeś wyłącznie siebie i własne wyobrażenia. Umieszczając tutaj te płaczliwe wynurzenia dowiodłeś tylko, jak niewiele Cię ta dziewczyna obchodzi. Obchodzą Cię wyłącznie własne zranione uczucia. Nie obchodzi, jaki będzie skutek narcystycznej egzaltacji i teatralnych wynurzeń. Skutek dla niej.

To Ty jesteś odpowiedzialny za zniszczenie tej relacji. Nikt inny.

Daj w końcu jej żyć i się odczep, bo zaczynasz już podpadać pod uporczywe nękanie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

spowiedź szaleńca

przez khaleesi 16 wrz 2015, 20:30
Mnie go szkoda. Mam serce :( Nie kopie się leżącego.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

spowiedź szaleńca

przez ChrisMessina 16 wrz 2015, 20:57
khaleesi napisał(a):Mnie go szkoda. Mam serce :( Nie kopie się leżącego.

Zapewne cierpi niemiłosiernie, ale tak to jest gdy kobiety /cenzura/ są niezdecydowane i eksperymentują w uczuciach.

spowiedź szaleńca

przez NN4V 16 wrz 2015, 21:14
Tak jest gdy faceci nie myślą lub myślą narządem przeznaczonym do innych celów.

spowiedź szaleńca

przez ChrisMessina 16 wrz 2015, 21:17
NN4V, przeczytałeś to w ogóle? Najpierw przeczytaj, a potem się wypowiadaj.

spowiedź szaleńca

przez khaleesi 16 wrz 2015, 22:05
ChrisMessina, lecz to nie od płci zalezy tylko od charakteru
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

spowiedź szaleńca

przez ChrisMessina 16 wrz 2015, 22:28
No tak, ale w tym przypadku tyczy się to kobiety, która brnęła w to, bo zgubiła się w poprzednim toksycznym związku.

spowiedź szaleńca

przez renee.madison 16 wrz 2015, 22:41
NN4V, napaliłeś się na cheiloskopie, co widać w jej wątku i chyba dlatego tak stanowcze opinie wygłaszasz.
I ona i on napisali tyle ile chcieli napisać, ale w tej historii wydaje mi się, że to chłopak jest ofiarą. Ofiarą, tak jak to dobrze podsumował ChrisMessina, osoby zagubionej, tkwiącej w toksycznych relacjach i o spaczonym poglądzie (póki co) na dorosły związek.

Chłopak moim zdaniem zawinił tyle, że chciał zagłaskać ją na śmierć, ale czy to faktycznie taka zbrodnia?
Autorze wątku- daj na wstrzymanie, korzystaj z kraju, poznawaj ludzi, spotykaj się z kobietami. Nie daj sobie wmówić, że to Ty zniszczyłeś ten związek-jego nie było już na starcie, bo ona wciąż była w poprzednim.
Powodzenia.
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

spowiedź szaleńca

przez NN4V 17 wrz 2015, 01:02
renee.madison napisał(a):NN4V, napaliłeś się na cheiloskopie, co widać w jej wątku ....

Co to ma do rzeczy?

cheiloskopia jest inteligentną i wrażliwą dziewczyną, z syndromem DDA. M. o tym wiedział. Przynajmniej z grubsza wiedział o jej przeszłości. Dlaczego więc nie zadał sobie trudu zanabycia wiedzy jakie niesie to konsekwencje. Wali tekstami: "nie chcę cię stracić", "boję się, że cię stracę", "czuję się zagrożony".... etc. Przegląda kompa - ja się do Mae kompa nie tykam bez prośby. Czepia się (co sam napisał) fakty, ze w systemie istnieje jakiś użytkownik, podkreślając, że system ma dwa lata. No i co z tego? Co, że ma dwa lata? Co, że istnieje użytkownik?

Ona musi się mu tłumaczyć z idiotycznych rzeczy, bo koles wpada w histerie?
Nie chodzi o zagłaskanie, chodzi o to, że facet jest toksyczny. cheiloskopia przyciąga toksyczne jednostki. (czy mnie również :mrgreen: )
Zarzuca jej kłamstwo, bo sobie tak wymyślił i wyprojektował. On tą sytuację stworzył. Od początku do końca. Moim zdaniem (nie tylko) gosć powinien się leczyć. cheiloskopia się leczy - również po nim. On dobrze wie, i umiescił tu swoje wypociny, by uderzyć w nią. Jak dla mnie to gnój.

spowiedź szaleńca

przez SrebrnaSowa 17 wrz 2015, 08:05
Czyta się fajnie, jak jedną z cięższych książek.
Nie będę Autora oceniać, bo gdyby nikt nie zauważył, nie prosił o to...

Mae , trochę to chamskie " lecz się " , większość tu się musi leczyć,siebie i swoje rany, większość ma tego świadomość, osobiście nie chciałabym w taki sposób tego " usłyszeć" .

Jeśli ma być to pomnikiem na cmentarzu z tego co wiem, pomilcz, zapal znicz może jakieś ciepłe słowo, wspomnij i odejdź.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

spowiedź szaleńca

przez renee.madison 17 wrz 2015, 09:10
NN4V napisał(a):
renee.madison napisał(a):NN4V, napaliłeś się na cheiloskopie, co widać w jej wątku ....

Co to ma do rzeczy?

Jesteś inteligentnym chłopcem i wiesz, że ma.

cheiloskopia jest inteligentną i wrażliwą dziewczyną, z syndromem DDA. M. o tym wiedział. Przynajmniej z grubsza wiedział o jej przeszłości. Dlaczego więc nie zadał sobie trudu zanabycia wiedzy jakie niesie to konsekwencje. Wali tekstami: "nie chcę cię stracić", "boję się, że cię stracę", "czuję się zagrożony".... etc.

W dorosłym, dojrzałym związku się o takich rzeczach rozmawia się ze sobą. Ja nie oczekuję od partnera, że przed pierwszą randką "nabędzie wiedzę" o moich zaburzeniach. Obwinianie winą tylko jego, że nie zadał trudu poczytania o DDA jest dziecinne.
Nie każdy DDA równy innemu, nie ma jednego schematu z cyklu "związek z DDA, co robić, a czego nie".

Przegląda kompa - ja się do Mae kompa nie tykam bez prośby. Czepia się (co sam napisał) fakty, ze w systemie istnieje jakiś użytkownik, podkreślając, że system ma dwa lata. No i co z tego? Co, że ma dwa lata? Co, że istnieje użytkownik?

Bez przesady, piszesz jakby każdy dzień zaczynał od szpiegowania i sprawdzania jej maila. Zrobił to raz i na dodatek się przyznał.

Ona musi się mu tłumaczyć z idiotycznych rzeczy, bo koles wpada w histerie?

Nic nie wiem o idiotycznych rzeczach, z których rzekomo musiała się wcześniej tłumaczyć. Jakbym dowiedziała się, że dla mojego partnera jestem towarem zastępczym i to z jakiegoś forum, a nie bezpośrednio od niego-też oczekiwałabym tłumaczenia.

Nie chodzi o zagłaskanie, chodzi o to, że facet jest toksyczny. cheiloskopia przyciąga toksyczne jednostki. (czy mnie również :mrgreen: )

Tu się nie wypowiadam, bo nie znam dokładnie sytuacji. Ty też znasz jedynie z jednej strony, a szafujesz określeniami "toksyczny" bez poddania tego w odrobinę wątpliwości.
Zarzuca jej kłamstwo, bo sobie tak wymyślił i wyprojektował. On tą sytuację stworzył. Od początku do końca. Moim zdaniem (nie tylko) gosć powinien się leczyć.

Patrz wyżej.
cheiloskopia się leczy - również po nim. On dobrze wie, i umiescił tu swoje wypociny, by uderzyć w nią. Jak dla mnie to gnój.

Cheiloskopia leczy się zapewne z innych powodów. I bardzo dobrze, bo może w kolejne związki będzie wchodzić z pewną wiedzą i nie będzie krzywdzić innych, a tym bardziej siebie. I trzymam za nią kciuki.
A może M. umieścił swoje "wypociny" jak piszesz, bo czuje się beznadziejnie bezradny i zakochany? Ludzie w takich sytuacjach zdolni są do największych poniżeń, może pisanie tego na publicznym forum nie było jego najlepszym pomysłem w życiu, ale może sam chciał przedstawić historię z jego perspektywy-bo czytał o sobie, że jest psycholem, gnojem, toksycznym facetem? Czytał wasze podjudzanie cheiloskopii i po prostu chciał oczyścić się z łatki "potwora"?

Życie nie jest czarno-białe.
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

spowiedź szaleńca

przez SrebrnaSowa 17 wrz 2015, 09:18
renee.madison napisał(a):
Cheiloskopia leczy się zapewne z innych powodów. I bardzo dobrze, bo może w kolejne związki będzie wchodzić z pewną wiedzą i nie będzie krzywdzić innych, a tym bardziej siebie. I trzymam za nią kciuki.
A może M. umieścił swoje "wypociny" jak piszesz, bo czuje się beznadziejnie bezradny i zakochany? Ludzie w takich sytuacjach zdolni są do największych poniżeń, może pisanie tego na publicznym forum nie było jego najlepszym pomysłem w życiu, ale może sam chciał przedstawić historię z jego perspektywy-bo czytał o sobie, że jest psycholem, gnojem, toksycznym facetem? Czytał wasze podjudzanie cheiloskopii i po prostu chciał oczyścić się z łatki "potwora"?

Życie nie jest czarno-białe.

:brawo:

Sortuj wg