Życie po zdradzie - jak sobie poradzić?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez celeron 03 wrz 2015, 09:43
renee.madison napisał(a):Jedyny sens kontynuowania waszego związku byłby gdyby ta zdrada "przysłużyła" się jakoś waszej relacji. Ty byś w końcu wysłuchał, postarał się zrozumieć jej problemy i potrzeby, a ona żałowałaby tego i doceniła fakt, że próbujecie coś poskładać.

Mam wrażenie, że jednak się przysłużyła. I nie trzeba używać cudzysłowiu bo tak jest naprawdę. Z niej aż paruje ten żal i cieszy się, że mimo tego co zrobiła jesteśmy razem. Ja też nie pozostałem obojętny na to, co mi powiedziała. Chyba oboje się zmieniliśmy na lepsze czego dowodem są opinie innych ludzi, którzy mówią, że widać że się kochamy. Ona zaczęła ze mną rozmawiać i rozwiązywać problemy zamiast zamiatać je pod dywan a ja zrobiłem się...... bardziej czuły. Dawniej skupiałem się na zapewnieniu rodzinie wysokiego poziomu życia a teraz nauczyłem się wypośrodkowania....
Problem jest taki, że mam te - jak to nazwałaś - wizualizacje. Nie dzielę się z nimi z narzeczoną bo swoje pretensje o to już z siebie wyrzuciłem ale jestem tutaj bo mnie to męczy.

przez Ferdynand k 03 wrz 2015, 09:52
AAAAAA du.......a czy ją wysłuchał czy nie sama powinna mu powiedzieć że jest drętwo i ozięble
weź przestań ją usprawiedliwiać i żuć ją i najlepiej jeszcze zrób jej coś po złości najpierw
ulży ci :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

przez Ferdynand k 03 wrz 2015, 09:53
biedactwo niedopieszczone to nigdy ich wina
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 03 wrz 2015, 10:21
celeron napisał(a):...Problem jest taki, że mam te - jak to nazwałaś - wizualizacje. Nie dzielę się z nimi z narzeczoną bo swoje pretensje o to już z siebie wyrzuciłem ale jestem tutaj bo mnie to męczy.

Ciężko się tego pozbyć. Bardzo ciężko.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez bittersweet 03 wrz 2015, 10:28
celeron, spróbuje się tego pozbywać jak natręctw, w końcu sa to natrętne myśli, których sobie nie życzysz. Np. jak się na nich złapiesz mów sobie Stop i kieruj na inny temat.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg