Problem z mamą, nie daję rady.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 18:37
Bardziej rozpatruję wszystkie opcje i przeważa mi ku temu, by plewić antynatalizm.
TruchłoBoga

przez cheiloskopia 30 sie 2015, 18:43
TruchłoBoga napisał(a):Bardziej rozpatruję wszystkie opcje i przeważa mi ku temu, by plewić antynatalizm.

Chyba natalizm, bo antynatalizm tutaj bardzo" wychwalasz".

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 18:51
Haha, ale ja jestem durny, nie wiem czemu plewić znaczyło wg. mnie to samo co siać :D No niewazne
TruchłoBoga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cheiloskopia 30 sie 2015, 18:56
TruchłoBoga napisał(a):Haha, ale ja jestem durny, nie wiem czemu plewić znaczyło wg. mnie to samo co siać :D No niewazne

Tak myślałam, że o to chodziło ;)
Strasznie dużo w Tobie żalu i goryczy...

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 19:09
No jak to? Nawet napisałem haha i emotkę z uśmiechniętą twarzą
TruchłoBoga

przez cheiloskopia 30 sie 2015, 19:11
TruchłoBoga napisał(a):No jak to? Nawet napisałem haha i emotkę z uśmiechniętą twarzą

Rzeczywiście - trysnąłeś optymizmem jak cholera :brawo:

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 19:15
Kurde, zawsze mam tak, że muszę uprzedzać reakcje innych: to zabrzmi smutno i lamersko, ale jestem zwyczajnie skrzywiony i nie można mi pomóc, ale przy tym jestem tego świadom, więc żadne z moich wiadomości nie powinny być brane na poważnie. Lubię widzieć wszystko pesymistycznie, od jakiegoś czasu uważam, że realizm to to samo co pesymizm i jeśli mam deprechę z pewnego powodu, to tak ma być. Jest mi nawet całkiem wygodnie, przyzwyczaiłem się.
TruchłoBoga

przez cheiloskopia 30 sie 2015, 19:22
TruchłoBoga napisał(a):Kurde, zawsze mam tak, że muszę uprzedzać reakcje innych: to zabrzmi smutno i lamersko, ale jestem zwyczajnie skrzywiony i nie można mi pomóc, ale przy tym jestem tego świadom, więc żadne z moich wiadomości nie powinny być brane na poważnie. Lubię widzieć wszystko pesymistycznie, od jakiegoś czasu uważam, że realizm to to samo co pesymizm i jeśli mam deprechę z pewnego powodu, to tak ma być. Jest mi nawet całkiem wygodnie, przyzwyczaiłem się.

Emo ? :shock:
Skąd wniosek, że nie można Ci pomoć?

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 19:24
Nie, gardzę emo, czemu oni zamiast się ciąć nie mogą po prostu skoczyć raz a dobrze?
Po prostu nie można, próbowałem i się o tym przekonałem. Jak coś to zapraszam na priv, bo robimy niezły offtop w cudzym temacie dotyczącym cudzego problemu.
TruchłoBoga

Sortuj wg