Moja mama ma kochanka.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Moja mama ma kochanka.

przez cheiloskopia 29 sie 2015, 21:08
Kontrast napisał(a):NN4V, Pisze dziewczyna ze jej to nie przeszkadza a ucieka sama jak pisze z domu. Nie rozumiem czego nie lapiesz. W sumie to widze ze duzo nie lapiesz czesto sapiesz.
To ze masz mialki charakter to juz twoja sprawa, widze ze biegasz jak piesek o malo co nie usrywajac sie na mietowo jak ktos ktoras z twoich panienek poprawi.

Fakt, że NN4V się ze mną zgadza nie oznacza, że jestem "jego panienką". Nie wiem, skąd w Tobie tyle agresji.

I, jak powiedziałam wcześniej, uciekłam z domu przez to, że byłam w nim nieustannie poniżana i wyzywana, a uchylać się przed pięścią ojca nie miałam już ani siły, ani ochoty.

Moja mama ma kochanka.

przez bittersweet 29 sie 2015, 21:15
essprit, jeżeli ojciec jest dorosły jak postulujesz, a nie upośledzony przez picie, do tego ma dorosła zonę, to niech załatwiają sprawy jak dorośli, a mianowicie piora brudy miedzy sobą. Niech nie wciagaja w to reszty rodziny, a tym bardziej dzieci same nie powinny sie miedzy nimi ustawiać, bo kończy sie to z reguły katastrofa. To jest sprawa miedzy małzonkami.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Moja mama ma kochanka.

przez Kontrast 29 sie 2015, 21:24
cheiloskopia napisał(a):
Kontrast napisał(a):NN4V, Pisze dziewczyna ze jej to nie przeszkadza a ucieka sama jak pisze z domu. Nie rozumiem czego nie lapiesz. W sumie to widze ze duzo nie lapiesz czesto sapiesz.
To ze masz mialki charakter to juz twoja sprawa, widze ze biegasz jak piesek o malo co nie usrywajac sie na mietowo jak ktos ktoras z twoich panienek poprawi.

Fakt, że NN4V się ze mną zgadza nie oznacza, że jestem "jego panienką". Nie wiem, skąd w Tobie tyle agresji.

I, jak powiedziałam wcześniej, uciekłam z domu przez to, że byłam w nim nieustannie poniżana i wyzywana, a uchylać się przed pięścią ojca nie miałam już ani siły, ani ochoty.

To nie agresja tylko prawda po prostu.
No to jak to sie ma do tego ze trzeba zaakceptowac? Nie wszystko jak ciele trzeba akceptować. Matke dupodaje tez nie, to jest wybiorcze wlasnie.
Ja bede konczyl bo robi sie jalowo kalowo.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Moja mama ma kochanka.

przez cheiloskopia 29 sie 2015, 21:30
Kontrast A co w takim razie miałam zrobić z tym fantem, że matka ojca zdradza - Twoim zdaniem? Miałam wystaczająco dużo własnych problemów; nie potrzebowałam się orać tematem kto z kim sypia, jakby to była moja sprawa.
A to że NN4V "usrywa się na miętowo" i "broni swoich panienek" nie jest prawdą, tylko Twoim ubliżającym i jemu, i mi pierdoletem. Emanujesz złością i agresją, i wypadałoby się chociaż do tego przyznać, bo ewidentnie mnie w tym poście atakujesz (o ataku na NN4V już nie wspomnę).

Moja mama ma kochanka.

przez Kontrast 29 sie 2015, 21:38
cheiloskopia, Dla twojej wiadomosci, splywaja mi gratulacje za pokazanie miejsca temu MM'mensowi, nie ja pierwszy to zauważyłem.
A sobie zacytuje nawet jedna(jest ich pare)
,,Nie za bardzo się z tobą zgadzam w temacie "Moja mama ma kochanka" ale ładnie ukróciłeś NN4V'a. Kolesiowi chyba odwaliło od Myersa-Briggsa i teraz uważa się za Boga, bo tak mu napisali w internecie''
Wiec jak widzisz znowu twoja patola w postrzeganiu, nic dziwnego, przyciągasz dziwnych gosci jak wiemy.

Moja mama ma kochanka.

przez bittersweet 29 sie 2015, 22:02
Ludzie, po co te dosrywania i jakies osobiste przytyki :silence: kązdemu można jakas łatke przypiac, nikt nie jest bez skazy, szczególnie w naszym gronie :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Moja mama ma kochanka.

przez cheiloskopia 29 sie 2015, 22:23
Kontrast napisał(a):cheiloskopia, Dla twojej wiadomosci, splywaja mi gratulacje za pokazanie miejsca temu MM'mensowi, nie ja pierwszy to zauważyłem.
A sobie zacytuje nawet jedna(jest ich pare)
,,Nie za bardzo się z tobą zgadzam w temacie "Moja mama ma kochanka" ale ładnie ukróciłeś NN4V'a. Kolesiowi chyba odwaliło od Myersa-Briggsa i teraz uważa się za Boga, bo tak mu napisali w internecie''
Wiec jak widzisz znowu twoja patola w postrzeganiu, nic dziwnego, przyciągasz dziwnych gosci jak wiemy.

Gratuluję Ci zatem otrzymania gratulacji - wydrukuj sobie i powieś nad łóżkiem. Osobiście nie zauważyłam, by NN4V uważał się za boga - wyraża tylko swoje opinie w miejscu do tego przeznaczonym, czyli na internetowym forum. Nie wnikam, czym Cię tak do siebie zraził, ale niezbyt elekwentnie stwierdzenie o "usrywającym się piesku" i "jego panienkach" było poniżej jakiegokolwiek poziomu i nie wnosiło nic do dyskusji; ot, zirtowałeś się odmiennością naszych poglądów i zacząłeś na nas bluzgać, przez co kulturalna rozmowa stała się ubliżająca dla jej uczestników. Nie masz być z czego tutaj dumny, Kontrast. Naskakujesz na nas, a tego co piszę nawet nie czytasz uważnie; powody mojej ucieczki podajesz inne niż są w rzeczywistości, twierdzisz, że mam patologiczny obraz wierności, bo moja matka była "dupodają".

I nie odpowiedziałeś mi na pytanie: co Twoim zdaniem miałam zrobić z faktem zdradzania ojca przez matkę?

Moja mama ma kochanka.

przez cheiloskopia 29 sie 2015, 22:32
bittersweet napisał(a):Ludzie, po co te dosrywania i jakies osobiste przytyki :silence: kązdemu można jakas łatke przypiac, nikt nie jest bez skazy, szczególnie w naszym gronie :roll:

Kontras przytyka nam, nie my jemu.
Po prostu nie rozumiem, dlaczego Kontrast odpowiada agresją na normalny kulturalny post.. Jestem innego zdania niż Kontrast i mam do tego prawo (choć jego zdaniem mam wypaczone zasady moralne, bo jestem spatolona i nie potrafię przyznać się do błędu - niekoniecznie miło było mi to czytać, ale jakoś nie zaczęłam z tego powodu bluzgać), NN4V podpisał się pod moimi poglądami i za to dowiedział się, że "często nie łapie, często sapie" i jest "usrywającym się na miętowo pieskiem". Teraz na dodatek Kontrast jest z tego strasznie dumny, a moim zdaniem nieumiejętność przyjmowania krytyki oraz reagowanie słowną agresją powodem do dumy nie jest.

Moja mama ma kochanka.

przez Kontrast 29 sie 2015, 22:37
To byl bardzo dobry i trafny pocisk, tak zwane K>O
Widze, ze sie raczej nie dogadamy. Podaje to co mi pisalas jak jeszcze nie bylas nie omylna gwazda/ofiara, bardziej intymnych rzeczy nie pisze aby nie robic ci chlewu. Ja nazywam rzeczy po imieniu, to ty tu robisz piekna scene ofiary, jaki ja zly, agresywny i tak dalej.
Mialas tego nie zaakceptowac, nigdy nie dac temu poklasku, nie bagatelizowac. Ogolnie samo to, ze o to pytasz jest dosc smieszne bo znaczy ze w ogole mnie nie czytalas. Jak nie czytasz, nie rozumiesz ludzi to siebie tez nie zrozumiesz. Mysle ze tu mozna juz skończyć to dyskusje bo juz daleko odbiega od meritum. Nie obrażaj ta sie, mam uczulenie i nie smak na kurestwo tak samo jak autorka dlatego nazbyt impulsywnie reaguje. Pa pa

Moja mama ma kochanka.

przez cheiloskopia 29 sie 2015, 22:40
Dziękuję, że nie zrobiłeś mi chlewu - to wspaniałomyślne z Twojej strony.

Moja mama ma kochanka.

przez Kontrast 29 sie 2015, 22:49
Tez tak uwazam.

Moja mama ma kochanka.

przez zobojętniony 29 sie 2015, 22:58
Kontrast napisał(a):Tez tak uwazam.

cheiloskopia napisał(a):Dziękuję, że nie zrobiłeś mi chlewu - to wspaniałomyślne z Twojej strony.

Tak niewielu dziś wspaniałomyślnych ludzi... :D

Moja mama ma kochanka.

przez cheiloskopia 29 sie 2015, 23:02
Kontrast napisał(a):Tez tak uwazam.

Cieszę się, że zgadzamy się choć w tej kwestii - że niewypominanie publicznie czegoś, z czego zwierzyłam Ci się prywatnie, bo bardzo mnie gryzło, jest wspaniałomyślnością w czystej postaci. Cóż, zaufałam nieodpowiedniej osobie jak widać - nie spodziewałam się, że wykorzystasz to kiedyś przeciwko mnie i to z tak błahego powodu jak róznica zdań na internetowym forum. To dla mnie przykre...
Temat uważam za zamknięty, rozmowę za zakończoną.

Moja mama ma kochanka.

przez cheiloskopia 29 sie 2015, 23:03
zobojętniony napisał(a):Tak niewielu dziś wspaniałomyślnych ludzi... :D

Oprócz nas dwojga, oczywiście ;)
Ps. Cieszę się, że jednak nie "opuściłeś" tego forum :)

Sortuj wg