Ktoś mnie kocha, szanuje, a ja...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ego 12 wrz 2015, 18:10
cheiloskopia, jeśli Cię to pocieszy, to dla mnie przykładowo, taki facet, też jest z kategorii "puszczalskich". ;)
ego

przez bonsai 12 wrz 2015, 18:15
cheiloskopia, wolno wszystko, tylko pewnych rzeczy nie wypada robić publicznie, gdy ma się jakiekolwiek zasady, moralność czy po prostu jest się przyzwoitym. Bo jakie to ma znaczenie dla innych użytkowników, kto z iloma partnerkami/partnerami spał? Żadnego. W dodatku przyznawanie się, że nie pamięta się ich liczby również nie jest czymś pozytywnym.

Zgodzę się z tym, że inaczej są traktowani mężczyźni, a inaczej kobiety, które są "rozwiązłe" (lub po prostu lubią seks), ale wydaje mi się, że to postrzeganie się zmienia. Za czasów moich rodziców napiętnowanie było znaczne, obecnie jest mniejsze, następne pokolenia pewnie w ogóle nie będą zwracać na to uwagi.
bonsai

przez NN4V 12 wrz 2015, 18:18
bonsai napisał(a):cheiloskopia, wolno wszystko, tylko pewnych rzeczy nie wypada robić publicznie, gdy ma się jakiekolwiek zasady, moralność czy po prostu jest się przyzwoitym. Bo jakie to ma znaczenie dla innych użytkowników, kto z iloma partnerkami/partnerami spał? Żadnego. W dodatku przyznawanie się, że nie pamięta się ich liczby również nie jest czymś pozytywnym.
...

Uschnięty Korzeniu, moralizatorstwo też niczym pozytywnym nie jest. Wal się swoimi uwagami. Masz swoje porąbane zasady, więc je stosuj do siebie. W milczeniu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bonsai 12 wrz 2015, 18:22
NN4V, Zdechły Kocie, jak na osobę, która "nigdy nie brała leków i nie ma żadnej diagnozy (pewnie taka sama prawda, jak ta o niezliczonej liczbie partnerek") jesteś strasznie nadpobudliwy i agresywny. Naprawdę nie będzie tak, że wszyscy będą się zgadzać z bzdurami, które wypisujesz. I jesteś ostatnią osobą, która może pisać innym, że mają milczeć.
bonsai

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 18:24
ego napisał(a):cheiloskopia, jeśli Cię to pocieszy, to dla mnie przykładowo, taki facet, też jest z kategorii "puszczalskich". ;)

Ja z kolei nikogo nie oceniam - każdy ma prawo żyć, jak chce, sypiać z kim chce i nic nikomu do tego :)

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 18:26
Bonsai, NN4V nie komplementować się tutaj proszę ;)

przez zima 12 wrz 2015, 18:30
spokoj!!!
Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez TruchłoBoga 12 wrz 2015, 18:30
Mi chwalenie się liczbą partnerek przeszkadzałoby dopiero wtedy, gdyby ktoś zaczął porównywać to do mnie czy też wytykać fakt, że nie jestem w związku, a najczęściej z takimi delikwentami miałem do czynienia, kiedy ktoś o tym oznajmiał.
TruchłoBoga

przez Mae 12 wrz 2015, 18:31
cheiloskopia napisał(a):Bonsai, NN4V nie komplementować się tutaj proszę ;)

Obrazek
:D
Trolololololo
Mae

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 18:33
A mnie tam w ogóle nie przeszkadza ani chwalenie się ilością partnerek, ani szczycenie się ich zupełnym brakiem, ani w ogóle nic mi nie przeszkadza.

Mae - padłam! :mrgreen: :mrgreen:

przez ego 12 wrz 2015, 18:36
cheiloskopia napisał(a):
ego napisał(a):cheiloskopia, jeśli Cię to pocieszy, to dla mnie przykładowo, taki facet, też jest z kategorii "puszczalskich". ;)

Ja z kolei nikogo nie oceniam - każdy ma prawo żyć, jak chce, sypiać z kim chce i nic nikomu do tego :)
A np. Fritzl też? :smile:
ego

przez TruchłoBoga 12 wrz 2015, 18:37
ego napisał(a):
cheiloskopia napisał(a):

A np. Fritzl też? :smile:

XDDDDDDD BUUUUUUURN
TruchłoBoga

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 18:39
Ego no bez jaj, aż taka tolerancyjna nie jestem ;)
W granicach mojej tolerancji leży wszystko to, co nie czyni krzywdy innym. Takich jak Fritzl posłałabym na stryczek. :-|

przez ego 12 wrz 2015, 18:49
cheiloskopia, to myślisz, że Fritzlowi na stryczku nie działa by się krzywda? :P Ale dobra, idę już stąd, zanim uznasz, że mi też stryczek by dobrze zrobił...a co gorsza, to może być prawda. ;)
ego

Sortuj wg