Dziewczyna mnie porzuciła i to z mojej winy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez emilek10 04 gru 2015, 03:23
Może racja..... niewiem sam
emilek10

przez emilek10 04 gru 2015, 03:33
Felicja12 napisał(a):emilek10 to że on "czuje" że ona go kocha nic nie znaczy.
Zrobi sobie większą krzywdę naciskając, ona nie jest ubezwłasnowolniona ,ma telefon , ma internet -gdyby chciała powiedziałaby mu, że ma zrobić tak i tak i wtedy pomyśli.A tak to sądzę ,że jej rodzina nie będzie się cackać i naprawdę narobią mu smrodu,tego chcesz dla tego chłopaka?
Z mojego doswiadczenia wynika,że w tej sytuacji tylko z inicjatywy tej dziewczyny może pojawić się chęć kontynuowania relacji w innym przypadku nie przyniesie to nic dobrego.
Należy słuchać rozsądku,nie wmawiać sobie "bo ja czuję że ona..." nie masz czuć, mój ex nawet jak usłyszał że go nie kocham dalej czuł że jednak go kocham (idiota) ,Ty masz WIEDZIEĆ.

A załóżmy że dziewczyna ma Cie za wypyskanego psyhola ( choć wcale tak nie jest) ma internet, milczy, najprawdopodobniej zrobiła z ciebie pośmiewisko wśród znajomych. Człowiek ma sie starać? Ma dalej ją do siebie przekonywac? Twierdzi że chce pomagać a nie gnoić, ale tak naprawde nie chce być nawet przyjacielem...... heh ...... o czym ja tu pisze przecież sam znam odpowiedź
emilek10

przez emilek10 04 gru 2015, 13:42
Kochaniutka przepraszam że tak napisałem wiem że taka nie jesteś. Jesteś najlepsza ..... Też mnie Kochasz albo jeszcze o tym niewiesz. Na priv napisalem Ci coś słodziutkiego..... Wiedz że nigdy bym nawet nie podniusł na Ciebie głosu. Ty mogła byś mnie nawet bić po głowie za nie dobry obiad czy za swoje humorki. ....... pamiętaj
emilek10

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg