Cierpienie po rozstaniu

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Cierpienie po rozstaniu

przez samotny_wilk 28 lip 2015, 09:53
Po prostu ja czuje się taki beznadziejny że nie widze sensu robienia czegos dla siebie. nie podobam sie sobie, nie czuje sie ze soba dobrze, uwazan ze nie jestem ciekawym czlowiekiem. Pomyślałem ostatnio że może znajomość z jakąś inną kobietą pomogła by mi oczyścic umysl i nabrac troche świeżego powietrza, nowej perspektywy. Nie mowie o romansie. Moje uczucia są niezmienne, Ale po prostu o kimś w rodzaju przyjaciółki, innej kobiety na którą mógłbym spojrzeć obiektywnie i wyciągnąć jakieś wnioski.

Cierpienie po rozstaniu

przez Saraid 28 lip 2015, 11:09
samotny_wilk napisał(a):Po prostu ja czuje się taki beznadziejny że nie widze sensu robienia czegos dla siebie. nie podobam sie sobie, nie czuje sie ze soba dobrze, uwazan ze nie jestem ciekawym czlowiekiem. Pomyślałem ostatnio że może znajomość z jakąś inną kobietą pomogła by mi oczyścic umysl i nabrac troche świeżego powietrza, nowej perspektywy. Nie mowie o romansie. Moje uczucia są niezmienne, Ale po prostu o kimś w rodzaju przyjaciółki, innej kobiety na którą mógłbym spojrzeć obiektywnie i wyciągnąć jakieś wnioski.
Nie jesteś obiektywny w stosunku do własnej osoby ,potrzeba najpierw przepracować stary rozdział i go zamknąć ponieważ zawierajac nową znajomość powielisz znów te same błędy.
Saraid

Sortuj wg