Rozstanie. Nie potrafiłam go pokochać.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez poem 28 lip 2015, 20:00
Ok, trochę miałeś rację, to co napisałam zabrzmiało jakby mnie bawiło wpływanie na kogoś.

przez jednorożec 02 sie 2015, 07:53
Odpuść sobie na jakiś czas. Sama poczujesz, czy ci go brakuje czy nie. Możesz spróbować mu powiedzieć o tych dwóch najważniejszych rzeczach, które cię denerwują u niego. Jeśli zauważyłaś iskierkę miłości, nie gaś jej. Nie słuchaj żadnych psychiatrów, żadnych rad. Niby to forum medyczne, i tak naprawdę wszyscy próbują Ci wciskać jakieś medykamenty... Kieruj się odczuciem. Jesteśmy żywymi organizmami. Jedną z form biologicznych na tej planecie. Stań w nocy przed księżycem i posłuchaj co mówi...

przez poem 03 sie 2015, 10:22
Oczywiście, że brakuje, ale to żaden powód.

A to forum psychologiczne raczej, leków chyba nikt mi tu jeszcze nie proponował :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bonsai 03 sie 2015, 10:44
poem, stań jednak w nocy przed księżycem i posłuchaj co mówi. To może być oczyszczający, mistyczny wręcz przekaz. Ja też stanę, a jutro wymienimy się tym, co usłyszeliśmy. :roll:
bonsai

Sortuj wg