Od kiedy mozna mówić, że się jest z kimś w związku?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez agusiaww 14 lip 2015, 15:05
Dark Passenger napisał(a):

Bo ja wiem... Może wtedy, gdy pierdzi przy Tobie, sra przy Tobie bez krępacji jak się obok kąpiesz, trzyma Ci ptaka podczas sikania, ma u Ciebie swoją szczoteczkę do zębów, a Twoją czyści sobie buty, wymiana płynów ustrojowych zachodzi z jakby większą częstotliwością, jak w telefonie ją zapisujesz inaczej niż "Anna Nowak", jak zaczynasz częściej sprzątać chatę i używać antyperspirantu, zapisujesz swojego psa do zoopsychologa, żeby przestał ją gryźć po kostkach. Może wtedy? Eee, nieee... :lol: :P :mrgreen: :twisted: :pirate:

akurat jakbym słyszała swojego kolege :mrgreen: Własnie kiedys mi znajomy zdradził, ze w meskich rozmowach :mrgreen: byl podobny temat i dla faceta jak moze sie spierdziec przy kobiecie to oznacza zwiazek :mrgreen: :hide:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez jetodik 14 lip 2015, 15:14
agusiaww,
bo dla wiekszosci kobiet zwiazek to podstawa, to wynika chociazby z ewolucji...i ogolnie charakteru kobiet. Faceci sobie lepiej radzą bedąc sami niz kobiety.

czyli pomyślała, że przez takich jak ja może być ciężko jej zrealizować swoją podstawę i dlatego się na mnie wyżyła?
hmm to by miało sens.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez agusiaww 14 lip 2015, 15:40
jetodik, mozna usprawiedliwic PMS albo okresem ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nicholas1981 14 lip 2015, 16:27
agusiaww napisał(a):
jetodik napisał(a):widocznie związki to był jej model życia i świata poza tym modelem nie tylko dla siebie ale tez dla innych nie widziała :bezradny:

bo dla wiekszosci kobiet zwiazek to podstawa, to wynika chociazby z ewolucji...i ogolnie charakteru kobiet. Faceci sobie lepiej radzą bedąc sami niz kobiety.

A ja sądzę, że jest odwrotnie. To faceci sobie nie radzą z samotnością. Ale pewnie i wśród kobiet i wśród mężczyzn są różne osobniki.
Nicholas1981

przez Nicholas1981 14 lip 2015, 16:34
agusiaww napisał(a):Owszem mozna i sie rozstac po 5 latach, po 10 latach, po 20 latach, ale przynajmniej czlowiek wynosi z tego jakies wartosci, o jakich wartosciach mowimy w pocztkowej fazie zwiazku? Ze podoba mi sie jej tylek? 8) :lol:

A jakie to wartości można wynieść, gdy się człowiek rozstanie po długoletnim związku? Połamane serce i poczucie, że się straciło masę czasu dla kogoś kto nie był tego wart? Doświadczenie, aby nie zadawać się z kimś o cechach byłej (byłego)? Nie wiem. Rozstanie zwykle bywa bolesne, czasem wiele lat trzeba się otrząsać z tego czegoś. Przyznaję, że do tej pory jak spotykam moją byłą (a rozstaliśmy się dawno temu - 8 lat minęło, po 6 latach związku) to jest mi dziwnie niefajnie. Spada na mnie lawina złych wspomnień (bo to zła kobieta była) i mam nawet jakby poczucie wstydu, że ją kochałem.
Nicholas1981

przez Candy14 14 lip 2015, 17:49
o jakich wartosciach mowimy w pocztkowej fazie zwiazku? Ze podoba mi sie jej tylek? 8) :lol:

to wazna lekcja przeciez! Od tej por juz wiemy ze ladny tylek nie gwarantuje udanego zwiazku ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez wiejskifilozof 14 lip 2015, 18:21
Nicholas1981 napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Kiedy z nim się sypia.Po seksie to z reguły jest już związek.

Wiesz to oczywiście z autopsji. Nie, nie po każdym seksie jest związek...

Dlatego napisałem z reguły.

przez Nicholas1981 14 lip 2015, 21:34
detektywmonk napisał(a):
Nicholas1981 napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Kiedy z nim się sypia.Po seksie to z reguły jest już związek.

Wiesz to oczywiście z autopsji. Nie, nie po każdym seksie jest związek...

Z reguły też niekoniecznie...
Nicholas1981

przez NN4V 14 lip 2015, 22:08
Nicholas1981 napisał(a):
detektywmonk napisał(a):
Nicholas1981 napisał(a):Wiesz to oczywiście z autopsji. Nie, nie po każdym seksie jest związek...

Z reguły też niekoniecznie...

Z reguły rzadko.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez agusiaww 15 lip 2015, 08:02
Candy14 napisał(a):
o jakich wartosciach mowimy w pocztkowej fazie zwiazku? Ze podoba mi sie jej tylek? 8) :lol:

to wazna lekcja przeciez! Od tej por juz wiemy ze ladny tylek nie gwarantuje udanego zwiazku ;)

albo leci na jeszcze ładniejszy bo "dlugosc" zwiazku byla za krotka :mrgreen:

przez NN4V 15 lip 2015, 08:10
agusiaww napisał(a):jetodik, mozna usprawiedliwic PMS albo okresem ;)

Obrazek

przez Nicholas1981 15 lip 2015, 08:11
agusiaww napisał(a):
Candy14 napisał(a):

albo leci na jeszcze ładniejszy bo "dlugosc" zwiazku byla za krotka :mrgreen:

W sumie jak z kimś wchodzę w związek to nie patrzę wyłącznie na ładny tyłek (wzgl. cycki, nogi, włosy). Za ładną babka mogę się obejrzeć na ulicy, ale przecież niekoniecznie zaraz chcę z nią być. To w ogóle nic nie znaczy, prócz przyjemnych doznań wzrokowych. Tak więc jak się angażuję w relację męsko-damską zwracam uwagę na coś innego niż wygląd zewnętrzny (chociaż to też ma jakieś tam znaczenie, ale raczej drugorzędne). Przyznaję, że jak byłem młodszy było nieco inaczej - moja ex była ładna i głupia. Teraz bym na nią nie zwrócił uwagi w sumie, bo potrzebuję prócz doznań estetycznych, również doznań intelektualnych.
Nicholas1981

przez NN4V 15 lip 2015, 08:21
Nicholas1981 napisał(a):...Przyznaję, że jak byłem młodszy było nieco inaczej - moja ex była ładna i głupia. ...

Ja też przyznaję. Wszystkie moje ex były ładne lub bardzo ładne. Obecna przyszła też jest ładna, ale to przypadek.

przez MalaMi1001 15 lip 2015, 10:12
Nie ma czegoś takiego jak związek. A przynajmniej dla mnie. Związki rozpadają się równie szybko jak się tworzą, więc czy od razu każdą dłuższą relację trzeba nazywać związkiem? Nawet jeżeli ona trwa kilka lat.

Sortuj wg