Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Bogini zła 20 sie 2015, 13:29
Ja tez odżywiam się w podobny sposób. Zero cukru ( stosuje ksylitol ) ,napoi gazowanych, produktów macznych.
Przez swoje 32 lata życia nigdy nie zapaliłam papierosa, ale lubię drinka czy winko. No i mam słabość do kebabow, chociaż je ograniczyłam :p

W nawiązaniu do tematu postu.....kurcze no mam problem z wiernością.
Na początku jest on i tylko on....do pierwszego poważnego kryzysu . Nie odzywamy się do siebie, to.mnie juz samotność i poczucie tego by być akceptowana pcha mnie w ramiona innych. Nie bzykam się tylko potrzebuje mieć kogoś obok, kogoś kto mnie będzie podrywal, okaże zainteresowanie.
A później się godzimy ze swoim i mam takiego na głowie.
Bez sensu, ale nie potrafię funkcjonować inaczej
Samotność mnie zabija
GG 4210527

Dlaczego zdradzacie?

przez wiejskifilozof 21 sie 2015, 18:12
Według badań zdradza coraz więcej Polaków i Polek.Kiedyś za to był ostracyzm społeczny.Dziś każdy ma to w nosie,czy żona sąsiada ma kochanka.

Dlaczego zdradzacie?

przez Tella 20 sie 2016, 16:28
A ja nie wiem skąd to się już bierze.. sporo facetow zapomina o swojej zonie i jak przychodzi co do czego wychodzi to w najmniej oczekiwanym momencie. Znam historie znajomej, sama kiedys znałam takiego faceta

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez Lucyfer 20 sie 2016, 17:20
Tella, bierze sie z niedopasowania. Albo slonej zupy ;)

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 20 sie 2016, 21:47
Nie zdradzilam, nie zdradzam i nie zdradze.
Zdradzana tez nie jestem.
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 20 sie 2016, 21:49
Tella napisał(a):A ja nie wiem skąd to się już bierze.. sporo facetow zapomina o swojej zonie i jak przychodzi co do czego wychodzi to w najmniej oczekiwanym momencie. Znam historie znajomej, sama kiedys znałam takiego faceta

To sie bierze z tego, ze ludzi nie laczy bliskosc w wymiarze psychicznym, intelektualnym i fizycznym, a jedynie silne emocje na poczatku i potem pyk... wypalilo sie.

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 20 sie 2016, 23:04
iiwaa napisał(a):
Tella napisał(a):A ja nie wiem skąd to się już bierze.. sporo facetow zapomina o swojej zonie i jak przychodzi co do czego wychodzi to w najmniej oczekiwanym momencie. Znam historie znajomej, sama kiedys znałam takiego faceta

To sie bierze z tego, ze ludzi nie laczy bliskosc w wymiarze psychicznym, intelektualnym i fizycznym, a jedynie silne emocje na poczatku i potem pyk... wypalilo sie.

Truizm. :smile:
Pytaniem jest: dlaczego tak się dzieje.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 20 sie 2016, 23:20
NN4V napisał(a):
iiwaa napisał(a):

Truizm. :smile:
Pytaniem jest: dlaczego tak się dzieje.

Masz mnie ;)
Truizm, racja.
A dlaczego - kwestia zlych wyborow? Dzialania pod wplywem chwili?

Dlaczego zdradzacie?

przez Tella 30 sie 2016, 09:26
wypalilo to po co dalej siedzimy w tych zwiazkach? lub za wszelka cene chcemy je ratowac.. ba chocby nawet dzieckiem

Dlaczego zdradzacie?

przez wiejskifilozof 30 sie 2016, 10:01
W moim domu,nikt się dzieckiem nie przejmował.Ja miałem 9 lat,brat o 4 mniej.Kiedy rodzice się rozwiedli.

Dlaczego zdradzacie?

przez Tella 30 sie 2016, 10:10
chodzilo mi ze kobieta w ciaze zachodzi by takiego faceta zatzymac i ratowac taki zwiazek

Dlaczego zdradzacie?

przez agusiaww 01 wrz 2016, 19:44
Tella napisał(a):chodzilo mi ze kobieta w ciaze zachodzi by takiego faceta zatzymac i ratowac taki zwiazek
teraz co druga zachodzi bo jest 500zl :shock: juz nawet nie dla faceta. :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Dlaczego zdradzacie?

przez Arhol 01 wrz 2016, 19:49
Tella napisał(a):wypalilo to po co dalej siedzimy w tych zwiazkach? lub za wszelka cene chcemy je ratowac.. ba chocby nawet dzieckiem

Jeden z największych idiotyzmów jakie czasem ludzie popełniają.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 02 wrz 2016, 00:51
agusiaww napisał(a):
Tella napisał(a):chodzilo mi ze kobieta w ciaze zachodzi by takiego faceta zatzymac i ratowac taki zwiazek
teraz co druga zachodzi bo jest 500zl :shock: juz nawet nie dla faceta. :mrgreen:

Ona nie zachodzila w ciaze dla faceta, tylko dla siebie, zeby tego faceta zatrzymac. Czyli z czysto egoistycznych pobudek.
To, ze chce sie cos/kogos miec nie znaczy, ze robi sie cos dla tego czegos/kogos.

Sortuj wg