Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Arhol 12 sie 2015, 15:01
Nicholas1981, olewaj szmacidło do skutku,raczej niewiele tu innego wymyśli
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 12 sie 2015, 17:43
Nicholas1981 napisał(a):Czy spotkanie z ex-dziewczyną to zdrada obecnej partnerki czy jeszcze nie? Nie mam na myśli seksu.

Jeśli Wasze uczucia wygasły, to moim zdaniem nie :P. Niektórzy przyjaźnią się ze swoimi byłymi żonami, czasem przyjaźnią się nawet całe rodziny- byłe i obecne, a nawet była żona z obecną :D, wszystko zależy od relacji. Jeśli wiesz, że ona coś czuje, to lepiej się nie spotykać. Swoich uczuć pewnie jesteś pewnien, ale w sumie "nie chcesz ubrudzić się mąką, nie chodź do piekarni" itd., itp. :D, po co prowokować los.

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 12 sie 2015, 18:47
Jednak się z nią spotkałem. Ciekawość zwyciężyła i do tej pory nie mogę się otrząsnąć ze zdumienia nad logiką kobiet (niektórych, niektórych). Chyba nawet to zdumienie mnie uratowało przed jej manipulacjami. I myślę, że moja spontaniczna reakcja uratowała sytuację a raczej mnie. Po prostu w kulminacyjnym momencie nie wytrzymałem i zacząłem się śmiać. W życiu się tak nie uśmiałem. No więc moja ex (minęło 8 lat od rozstania) obwieściła mi dzisiaj radośnie, że w zasadzie to ona nadal mnie kocha, że właściwie to nigdy nie zerwaliśmy zaręczyn (tak, miała dziś na palcu pierścionek, który jej dałem) i powinniśmy zapomnieć o tych wszystkich latach. Zapomniała dodać, że zdążyła w międzyczasie wziąć ślub i rozwód. Ot historia jak z harlekina... Dawno się tak nie ubawiłem
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 12 sie 2015, 19:42
Nicholas1981, Cóś jej się chyba pali pod szpilkami. Może grunt? Ile wiosen liczy jejmość?

P.S> Też bym się uśmiał - choć moja była jest ok. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 12 sie 2015, 19:53
NN4V, wszystko jej się pali, skoro się rozwiodła. Szuka kolejnego jelenia, którego chce wyssać. To modliszka... Ale piękna modliszka.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 12 sie 2015, 20:03
Nicholas1981, Uroda to nie wszystko. Mimo wszystko dziwne, by łasić się po 8 latach. Pewnie doszła do wniosku, że nie zaszkodzi spróbować, ale coś ją (oprócz bucika) musi cisnąć. Może coś, o czym nie wiesz.

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 12 sie 2015, 20:09
Może ma ścisk żeńskich narządów płciowych. Ale sądzę, że głównie to kasy brakuje...
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 12 sie 2015, 20:14
Nicholas1981, może zaproś ją na to forum, wydaje się, że może potrzebować pomocy. ;) Kobiety zawsze były sprytne i przebiegłe, ale w tym przypadku ta zjawiskowa uroda chyba dość mocno nie współgra z inteligencją. Mogła jakoś to przemyśleć, podejść do kwestii z pewną taką dozą wyrachowania, a tu od razu kawa na ławę. No fajna dziewczyna. :105:

Martw się o siebie jednak, bo coś czuję, że mimo tego, że tak bardzo Cię "rozśmieszyła", to jednak jakiś chaos w głowie się narodził, a tego raczej nie potrzebujesz.
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 12 sie 2015, 20:18
bonsai napisał(a):Martw się o siebie jednak, bo coś czuję, że mimo tego, że tak bardzo Cię "rozśmieszyła", to jednak jakiś chaos w głowie się narodził, a tego raczej nie potrzebujesz.

Nie, raczej jestem wreszcie wolny. Kiedy o niej myślałem "z daleka" nie pamiętałem tak do końca jaka potrafi być. Dzisiaj sobie przypomniałem. I jestem wolny.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 12 sie 2015, 20:21
Nicholas1981 napisał(a):...I jestem wolny.

A to fajne uczucie. Sam ostatnio sobie uświadomiłem, że jestem wolny od uwikłania w taką jedną. Choć jeszcze sobie niedowierzam w tym poczuciu wolności.

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 12 sie 2015, 20:24
Nigdy nie zostawiłbym mojej obecnej partnerki dla jakiejś szmaty. Nie ma takiej opcji. Ale tamta to jednak 6 lat życia było, kiedyś ją kochałem, zaręczyliśmy się, a potem prawie mnie zniszczyła kiedyś.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 12 sie 2015, 20:27
Jeżeli raz kiedyś poczuła, że ma nad Tobą władzę, nad Twoimi uczuciami, to będzie próbowała takich sztuczek, bo wie, gdzie uderzyć. Kobiety tak często robią, cios poniżej pasa, z grubej rury...ja tak nie robię, żeby nie było :D

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 12 sie 2015, 20:30
Powinieneś założyć jej homonto i orać nią pole

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 12 sie 2015, 20:42
Nic nie będę już z nią robić. Więcej się nie będę spotykać, chociaż pewnie tak szybko nie odpuści :D Nie jestem już taki głupi jak kilka lat temu
Nicholas1981

Sortuj wg