Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Wolfx 05 sie 2015, 22:55
Ogarnięty facet na takie gierki się nie nabierze ;) Wystarczy parę spotkań ;)
A flirt cóż piękna rzecz ;)
Wolfx

Dlaczego zdradzacie?

przez Evia 05 sie 2015, 23:01
mada1987 napisał(a):Bardzo często "przejeżdżamy się" na pozorach niestety. Ludzie z natury lubią udawać lepszych, niż są. Zgadzam się, trzeba mieć zawsze oczy szeroko zamknięte :), a przede wszystkim oceniać po czynach, a nie słowach (zwłaszcza tyczy się to kobiet)

Tylko, że w przypadku mojego faceta to właśnie czyny a nie słowa świadczyły na jego korzyść (aż taką naiwniarą to nie jestem ani nie byłam, żeby dać się zwieść na byle piękne słówka ;) )

Widziałam jak wielokrotnie pomaga innym, zbierał ranne zwierzęta i zawoził je do lecznicy, oddał zawrotną kwotę osobie, która ją zgubiła, przebaczyl swojemu ojcu i postanowił mu pomagać itd. Myślałam sobie wtedy "ktoś z takim sercem na pewno mnie nie skrzywdzi" Nie przewidzialam jednak, że ten chłopak o złotym sercu, może rownorzednie okazać się upartym cholerykiem/furiatem z tendencją do pracoholizmu i pedantyzmu...

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 05 sie 2015, 23:04
Evia napisał(a):
mada1987 napisał(a):Bardzo często "przejeżdżamy się" na pozorach niestety. Ludzie z natury lubią udawać lepszych, niż są. Zgadzam się, trzeba mieć zawsze oczy szeroko zamknięte :), a przede wszystkim oceniać po czynach, a nie słowach (zwłaszcza tyczy się to kobiet)

Tylko, że w przypadku mojego faceta to właśnie czyny a nie słowa świadczyły na jego korzyść (aż taką naiwniarą to nie jestem ani nie byłam, żeby dać się zwieść na byle piękne słówka ;) )

Widziałam jak wielokrotnie pomaga innym, zbierał ranne zwierzęta i zawoził je do lecznicy, oddał zawrotną kwotę osobie, która ją zgubiła, przebaczyl swojemu ojcu i postanowił mu pomagać itd. Myślałam sobie wtedy "ktoś z takim sercem na pewno mnie nie skrzywdzi" Nie przewidzialam jednak, że ten chłopak o złotym sercu, może rownorzednie okazać się upartym cholerykiem/furiatem z tendencją do pracoholizmu i pedantyzmu...

No wiesz, w każdym z nas drzemie dobro i zło :P, każdy ma mocniejsze i słabsze strony, grunt się tak zgrać, żeby się nie pozabijać i docenić, czy odkryć to, co w drugiej osobie wartościowe....chociaż dla nas. Często ci, którzy mają wielkie zalety, mają też potężne wady ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 05 sie 2015, 23:05
Wolfx napisał(a):Ogarnięty facet na takie gierki się nie nabierze ;) Wystarczy parę spotkań ;)
A flirt cóż piękna rzecz ;)

Zdziwisz się, w miarę inteligentna kobieta zrobi to w białych rękawiczkach, tak, że zanim się zrorientujesz, będzie po Tobie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Evia 05 sie 2015, 23:50
mada1987 napisał(a):
No wiesz, w każdym z nas drzemie dobro i zło :P, każdy ma mocniejsze i słabsze strony, grunt się tak zgrać, żeby się nie pozabijać i docenić, czy odkryć to, co w drugiej osobie wartościowe....chociaż dla nas. Często ci, którzy mają wielkie zalety, mają też potężne wady ;/

Problem polega na tym, że czasem mało brakuje do tego, że faktycznie możemy się pozabijac :P
Co do reszty w zupełności się zgodzę.

Odniosę się jeszcze raz do tej generalizacji dotyczącej dobrych i nudnych oraz złych i ciekawych facetów.
Życie nie jest czarno-białe, tylko przenika się w nim wiele szarości.
Poza tym nie każdy może widzieć atrakcje w ten sam sposób, czyli nie zawsze dobro=nudy , czy odwrotnie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Powietrzny Kowal 06 sie 2015, 00:23
mada1987 napisał(a):Jak w tytule, pytanie skierowane do osób, które wdają się w romanse na boku, głównie mężczyzn. Pytam z perspektywy kobiety, która się w taki romans wdała. Bardzo mnie to nurtuje, zwłaszcza, czy można być w szczęśliwym związku, a wdawać się w romanse? Co wtedy sobie myślicie? Traktujecie to w kategoriach swojego problemu, czy go nie widzicie? Osobiście nie wyobrażam sobie zdradzić partnera, dlatego chcę poznać sposób myślenia takich ludzi.

Już chyba kiedyś coś pisałem w tym temacie - ale być może żartobliwie :D
Więc teraz poważniej.
ŻADEN mężczyzna "nie zdradzi" (gupie to słowo jest trochę - ale o tym za moment :D) kobiety którą rozumie a z drugiej strony mało która kobieta pozwala
sobie na bezwarunkową szczerość z mężczyzną (w sensie stricte "genetycznego zaufania" co do płci - znacznie bardziej preferuje formy logicznej ufności wobec swojej własnej płci).
To powinno wyjaśnić w zasadzie większość niejasności :D
A co do samego i jakże często nietrafianego słowa "zdrada"... Nie wiadomo dlaczego ale kobiety upatrują w tym sporo po "fizyczności" - tymczasem ta ostatnia jest w zasadzie
chyba ostatnim gwoździkiem do trumienki jaką można nazwać koniec danego związku. Zdrada logicznie zaczyna się realnie w momencie świadomej wewnętrznej werbalizacji braku zaufania tak naprawdę... ;)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Dlaczego zdradzacie?

przez ladywind 06 sie 2015, 16:51
Dlaczego zdradzacie? Bo się niektórym w dupach poprzewracało
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Dlaczego zdradzacie?

przez hobbyturysta 06 sie 2015, 18:05
:lol:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Dlaczego zdradzacie?

przez wiejskifilozof 06 sie 2015, 18:14
Albo żona nie daje.

Dlaczego zdradzacie?

przez Wolfx 08 sie 2015, 17:39
ladywind, Może jakoś rozwiniesz swoją teorię ;)
Wolfx

Dlaczego zdradzacie?

przez zima 09 sie 2015, 22:30
Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Dlaczego zdradzacie?

przez wiejskifilozof 10 sie 2015, 09:02
Zima czy to Twój chłopak ?

Dlaczego zdradzacie?

przez zima 10 sie 2015, 17:31
nieee, zbyt sztuczny.
benzo one day dancer
live yourself.

Dlaczego zdradzacie?

przez zima 10 sie 2015, 17:32
wiecie jakie chłopy sa najgorsze? konowały... spotkalam sie niedawno z takim jednym. mózgu zero ale mniemanie o sobie ze hoho. i weź pozniej z takim zyj- co bedzie Cie uwazal za zero
benzo one day dancer
live yourself.

Sortuj wg