Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Evia 04 sie 2015, 23:30
mada1987, a może na tym świecie nie istnieją już niezaburzeni...

Dlaczego zdradzacie?

przez Wolfx 04 sie 2015, 23:36
mada1987, Wyrastasz na Arashę w ostrzejeszej odsłonie ;)
Nie ważne jak będą mówili,byle będą mówili ;)
Jak powiedziała,, Alu,, nie dorabiajmy piżdzie uszu ;)
Jesteś co najmniej irytująca,jednym argumentem wykluczasz drugi ;)
Bigos nie wątek
Wolfx

Dlaczego zdradzacie?

przez carlosbueno 04 sie 2015, 23:39
mada1987 napisał(a):No i właśnie zaczęłam użalać się nad sobą? Czemu mi się muszą podobać zawsze wykolejeńcy, pijacy, imprezowicze, babiarze, hazardziści etc.? A psycholożka mówiła, że mam się trzymać z daleka od zaburzonych, ale zaburzonych chyba ciagnie do zaburzonych? Mnie nie interesują "normalni" ludzi. To życie to chyba jakiś nieśmieszny żart
Nie tylko Ci, większości kobiet tacy się podobają taka natura kobiet , dlatego np ja nie mam powodzenia. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez carlosbueno 04 sie 2015, 23:44
Pieprz napisał(a):
Arhol napisał(a):
mada1987 napisał(a):nie,część z nas grubych to też nołlajfy.
ale nie,my nie wychodzimy z domów,więc najprędzej po obrączce !
większość nołlajfów jest gruba
ja nie jestem, a nawet jak miałem nadwagę to nie typowo brzuszną mimo że odżywiam się bardzo niezdrowo.
Największy Forumowy Maruda

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 05 sie 2015, 00:07
Wolfx napisał(a):mada1987, Wyrastasz na Arashę w ostrzejeszej odsłonie ;)
Nie ważne jak będą mówili,byle będą mówili ;)
Jak powiedziała,, Alu,, nie dorabiajmy piżdzie uszu ;)
Jesteś co najmniej irytująca,jednym argumentem wykluczasz drugi ;)
Bigos nie wątek

Przykro mi, że cię denerwuję, głośno myślę, myślałam, że tu i wolno :P, a bigos z tego wątku nie ja zrobiłam :P. Poporządkowałam się wiekszości i też zaczęłam pisać o swoich upodobaniach. Co takiego wykluczam, nie rozumiem. Nie chcę, żeby ktoś mówił o mnie, chciałam sobie pogadać...

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 05 sie 2015, 00:09
Evia napisał(a):mada1987, a może na tym świecie nie istnieją już niezaburzeni...

Oj są, bo znam takich, ale nic mnie do nich nie ciągnie :P. Możliwe, że też są, ale tak po nich nie widać, a mnie ciągnie do ewidentnie zaburzonych heh, z nałogami etc.

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 05 sie 2015, 00:14
mada1987, nie przejmuj się takimi wpisami sfrustrowanych osób. Pisz sobie, co Ci tam w duszy gra.

Pociąg do skomplikowanych relacji jest dość typowy, wbrew pozorom. Trzeba się sparzyć kilka razy, potem te pragnienia przygasają mocno.
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 05 sie 2015, 00:17
bonsai napisał(a):mada1987, nie przejmuj się takimi wpisami sfrustrowanych osób. Pisz sobie, co Ci tam w duszy gra.

Pociąg do skomplikowanych relacji jest dość typowy, wbrew pozorom. Trzeba się sparzyć kilka razy, potem te pragnienia przygasają mocno.

No moje nie wygasają, rozum swoje, emocje swoje...jakbym miała wbudowany jeden typ, ale piszę tu o takich bardziej seksualnych ciągotach :P. Cenię sobie "normalne" cechy u ludzi, a i tak zawsze skręcę nie tam, gdzie trzeba, bo emocje mną tak kierują. Owszem mogę się powstrzymać, wtedy na długie miesiące pozostaję sama :)

Dlaczego zdradzacie?

przez bittersweet 05 sie 2015, 10:58
No moje nie wygasają, rozum swoje, emocje swoje...jakbym miała wbudowany jeden typ, ale piszę tu o takich bardziej seksualnych ciągotach :P. Cenię sobie "normalne" cechy u ludzi, a i tak zawsze skręcę nie tam, gdzie trzeba, bo emocje mną tak kierują. Owszem mogę się powstrzymać, wtedy na długie miesiące pozostaję sama :)
Jeżeli jesteś DDA/DDD taki pociąg jest zrozumiały, odwzorowujesz toksyczne relacje z najbliszymi z dzieciństwa.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 05 sie 2015, 11:42
Jestem jednym i drugim...wiem o tym, ale to tak ciężko zwalczyć, tzn.można kierować swoim zachowaniem, ale swoimi zapędami trudno. Nie zmuszę się nagle, żeby pociągali mnie "normalni". I tak wydaje mi się, że się "wycwaniłam", bo już się nie ładuję po uszy w długotrwałe związki z takimi ludźmi, co mi kiedyś doszczętnie zniszczyło psychikę, tylko w taki powierzchowne, oparte na sympatii, czy seksie. Sukces wooow :|. W sumie nic się nie zmieniło, tylko staram się chronić psychikę i nie tracę energii na tworzenie głębokich relacji.

Dlaczego zdradzacie?

przez Pieprz 05 sie 2015, 13:42
carlosbueno napisał(a):
Pieprz napisał(a):większość nołlajfów jest gruba
ja nie jestem, a nawet jak miałem nadwagę to nie typowo brzuszną mimo że odżywiam się bardzo niezdrowo.
Ty nie jestes typowym nolifem.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Dlaczego zdradzacie?

przez Arhol 05 sie 2015, 14:29
Carlos ma tyle wspólnego z nołlajfem co kolumna pancerna z dostarczaniem pizzy : D

Jestem jednym i drugim...wiem o tym, ale to tak ciężko zwalczyć, tzn.można kierować swoim zachowaniem, ale swoimi zapędami trudno. Nie zmuszę się nagle, żeby pociągali mnie "normalni". I tak wydaje mi się, że się "wycwaniłam", bo już się nie ładuję po uszy w długotrwałe związki z takimi ludźmi, co mi kiedyś doszczętnie zniszczyło psychikę, tylko w taki powierzchowne, oparte na sympatii, czy seksie. Sukces wooow :|. W sumie nic się nie zmieniło, tylko staram się chronić psychikę i nie tracę energii na tworzenie głębokich relacji
.
By stworzyć (imho) zdrową relacje trzeba samemu być zdrowym/częściowo zamknąć swoje problemy i resztę,by to miało jakie podstawy i sens,bo ładując się że zrrytą beretą albo zryjemy kogoś i jego beret,albo dostanie się kopa w dupe. Więc akurat powierzchowne relacje wydają się być optymalnym wyjściem jak najbardziej.
Ale no idea,nie znam całej twojej historii i tego jak ogarniasz psycho-shit z przeszłości i/czy przeszłości.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Dlaczego zdradzacie?

przez Wolfx 05 sie 2015, 15:41
bonsai, Masz mnie za sfrustrowanego :?: ;)
Usuwam konto na forum,nie z powodu frustracji,człowiek jak to człowiek kliknie na jakiś wątek i czyta,w sumie mam dosyć czytania tych czasem ,,filozoficznych,, wydumanych wynurzeń ;)
Wolfx

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 05 sie 2015, 15:56
Wolfx, tak raczej smutno to wyglądało, gdy najpierw pojechałeś po mada1987, by za moment w innym wątku napisać:

"Usuwam konto na nerwica com
Jeśli kogoś uraziłem przepraszam ;)" (...)

Myśl nasunęła się sama, że albo koleżanka dała Ci kosza, albo nie powinieneś jeszcze uciekać z forum, bo ambiwalentne zachowania Ci się włączają. :> Przeprosiny nie są szczere, skoro dosłownie przed momentem uraziłeś kogoś, kumasz, nie? ;) Był tu taki jeden chłopczyk, który Ci słodził - on również najpierw zwyzywał wszystkich, a potem pisał, że przeprasza i ma dobre serce. :D I tak w kółko.

Stąd wpis o frustracji. No ale to było wczoraj, dzisiaj i tak myśli me zaprzątają jedynie te niekończące się upały. ;(
bonsai

Sortuj wg