Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Wolfx 03 sie 2015, 23:13
Trąci mi :
Wolfx

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 03 sie 2015, 23:21
hahahaha bez przesady :D to się teraz uśmiałam. Po prostu...niby nic mi nie powiedział takiego, ale odczuwam wrażenie, że mu się wydaje, że omotał sobie mnie wokół palca. W sumie jestem zazwyczaj bardzo miła dla niego itp.itd. i może to odczytywać różnie, a że jest zbyt pewny siebie, to mimo tego, że mówię mu wprost, co myślę i czuję, to pewnie myśli, że go kłamię i nie chcę się przyznać, że się zakochałam :P

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 03 sie 2015, 23:24
bonsai napisał(a):
mada1987 napisał(a):Nie dlatego, że nagle odkryłam karygodność swojego postępowania :P, więc nie ma się z czego cieszyć, tylko dlatego, by sobie nie myślał, że się zakochałam, czy coś :P. Zdaję sobie sprawę, że faceci często mają przerośnięte ego i jak jakaś kobieta poleci na nich, to potem są w ciężkim szoku, że jak to ona mnie nie kocha?! Takiego Boga?! Nie mogą pojąć, że nie każda kobieta, po jakimś zbliżeniu, czy kilku ma w głowie suknię ślubną i przed oczami tylko jego przed zaśnięciem..
Poza tym potrzebuję teraz trochę czasu tylko dla siebie, chyba się zmęczyłam i chcę samotności na jakiś czas.

Domyślam się, że nie nastąpiła u Ciebie refleksja z powodu całej sytuacji ani nie pojawiły się wyrzuty sumienia - jasno określiłaś, że nie odczuwasz takich rzeczy. Natomiast sam fakt, że "odmówiłaś" i owy uroczy pan ma zagwozdkę cieszy. ;) Nie zachowuję w tym przypadku solidarności plemników, bo po prostu nie lubię tego pana, wolno mi. ;)

Pewnie, że wolno ;), jakby nie było to niby zasługuje na nauczkę, ale ja jakoś nie mam ochoty wymierzać sprawiedliwości, nie czuję się kompetentna :P, niech Bóg to zrobi, nie mi wymirzać ludziom kary wedle swojego widzimisię
...wierzę w tzw. kary naturalne. Taką dla niego prędzej czy później będą wyrzuty sumienia, o ile je ma, no i niemożność stworzenia, czy trwania w satysfakcjonujacym związku, ciągłe kłamanie, ukrywanie się itd. Nie zazdroszczę, ja bym się umęczyła psychicznie.
Ostatnio edytowano 03 sie 2015, 23:26 przez mada1987, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez Wolfx 03 sie 2015, 23:25
mada1987, Wy robicie na Sobie jakieś eksperymenty psychologiczne czy jak?
Nie ogarniam już tego,no i nie przebrnąłem przez całe 53 strony tego wątku ;)
Wolfx

Dlaczego zdradzacie?

przez Masturbow 03 sie 2015, 23:25
no, niech Bóg.
Masturbow

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 03 sie 2015, 23:32
Wolfx napisał(a):mada1987, Wy robicie na Sobie jakieś eksperymenty psychologiczne czy jak?
Nie ogarniam już tego,no i nie przebrnąłem przez całe 53 strony tego wątku ;)

hahahah jakie znowu eksperymenty? :D Przecież pisałam, że nie chcę z nim być i nie traktuję tego poważnie, tylko jako substytut. Nie pochwalam też zdrady, ja nigdy nie zdradziłam i nie potrafiłabym. Nie czuję tylko wyrzutów, jako osoba, z która ktoś zdradza. Byłam tylko ciekawa, co sobie myślą zdradzajacy :P

Dlaczego zdradzacie?

przez Wolfx 03 sie 2015, 23:34
mada1987, Nie ogarniam naprawdę i nie chce mi się czytać tych 53 stron ;)
Wolfx

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 03 sie 2015, 23:44
Wolfx napisał(a):mada1987, Nie ogarniam naprawdę i nie chce mi się czytać tych 53 stron ;)

nie warto, nic odkrywczego tam nie ma :P

Dlaczego zdradzacie?

przez Wolfx 03 sie 2015, 23:49
Mogę wysłuchać na tel. byłoby szybciej i można by chyba więcej zrozumieć ;)
Wolfx

Dlaczego zdradzacie?

przez hobbyturysta 03 sie 2015, 23:56
idz mada do zakonu jak ci z chlopami nie idze :D
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 03 sie 2015, 23:58
ale tu nie ma wiele do rozumienia :P. Nie zaangażowałam się w związek bez przyszłości, a on jest chyba nieszczęśliwy w swoim i sobie skacze na boki, no i tak to wygląda, ot cała historia :P

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 03 sie 2015, 23:59
hobbyturysta napisał(a):idz mada do zakonu jak ci z chlopami nie idze :D

ale co mi nie idzie? :) właśnie idzie mi, wszystko zgodnie z planem, tego potrzebowałam, to dostałam. Dobrze jest, jak jest, co będzie- zobaczymy

Dlaczego zdradzacie?

przez Arhol 04 sie 2015, 14:06
Pewnie gotujesz lepsze ziemniaki jak jego szona,w ziemniakach siła i w razie ocen innych,pamiętaj tylko buk ken dżadż ju
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 04 sie 2015, 16:22
To było głębokie, dziękuję, będę miała na uwadze..

Sortuj wg