Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 16:27
mada1987, ok mam mentalnosć dziecka co własciwie się zgadza i masz racje.Nie zaprzeczam.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 29 lip 2015, 17:52
mada1987 napisał(a):ale mi jest dobrze samej...potrzebuję raz za kiedy spotkać się z mężczyzną dla zachowania zdrowia psychicznego, ale nie chcę związku, przynajmniej nie teraz.

Dlatego?
->
mada1987 napisał(a):Ja już byłam w związku, gdzie czułam się samotna i wiem, że nie ma nic gorszego. Teraz jestem sama i jest mi 100x lepiej, niż wtedy..żadnych perspektyw, zero nadziei na poprawę, ta samotność i pustka, to mnie wyniszczało od środka

mada1987 napisał(a):... Może jak odstawię SSRI to mnie amory najdą :P,...

Czyli konkretnie kiedy? :P

mada1987 napisał(a):... ale ogólnie mam chyba zbyt wysokie wymagania, ...

Oj tam wymagania, albo się czujesz przy kimś dobrze, albo nie. ;)

mada1987 napisał(a):..... Co nie oznacza, że nie potrzebuję żadnego kontaktu z płcią przeciwną typu przytulić się, pokochać, spędzić czas, poradzić..

Nie boisz się, że od takich kontaktów można się uzależnić?

Może właśnie celowo, by stworzyć nietrwałą relację, wybrałaś teraz zajętego faceta - świadomie lub nieświadomie?
Może uraz po nieudanym związku powiązany z potrzebą kontaktu w rezultacie sprowadził takie rozwiązanie?
Myślałaś o tym?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez Druid 29 lip 2015, 18:07
edit: doczytałam i wypowiedz jest nieaktualna :P
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 18:16
Dark Velvet, strach zapytać co napisałaś w tej zeedytowanej wiadomości :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez Evia 29 lip 2015, 18:28
mada1987 napisał(a):Rozumiem, że bez mrugnięcia okiem zafundowałabyś swoim dzieciom piekło rozwodu, przeprowadzek, łez rodziców. Wzięłabyś dzieci i poszła pod most mieszkać, bo twoja duma jest najważniejsza. Wiadomo, że tak powinno być, jak piszecie, ale życie jest trochę inne, a ludzie słabi i pełni sprzeczności.

Wcześniej w tym temacie spierałaś się ze mną, że zdradzana kobieta powinna bezwzględnie, nie zważając na nic (nawet na dobro dzieci) odejść od mężulka i pójść pod most

Jednak jeśli tyczy się to faceta (który zazwyczaj jest w dużo lepszej sytuacji niż samotna kobieta z dziećmi) to go bronisz

W końcu facet, który nie wiadomo z jakich przyczyn niszczy życie żonie, którą oszukuje i uniemożliwia jej życia na nowo, wykazuje się szlachetnością :?

Dlaczego zdradzacie?

przez Druid 29 lip 2015, 18:31
khaleesi, była to żałosna próba wzbudzenia poczucia winy albo chociaż współczucia; zrezygnowałam z niej, gdyż zdradzana wie o zdradzie, więc moim zdaniem nie mam się czego czepiać
Druid

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 18:36
:D

Evia napisał(a):
mada1987 napisał(a):Rozumiem, że bez mrugnięcia okiem zafundowałabyś swoim dzieciom piekło rozwodu, przeprowadzek, łez rodziców. Wzięłabyś dzieci i poszła pod most mieszkać, bo twoja duma jest najważniejsza. Wiadomo, że tak powinno być, jak piszecie, ale życie jest trochę inne, a ludzie słabi i pełni sprzeczności.

Wcześniej w tym temacie spierałaś się ze mną, że zdradzana kobieta powinna bezwzględnie, nie zważając na nic (nawet na dobro dzieci) odejść od mężulka i pójść pod most

Jednak jeśli tyczy się to faceta (który zazwyczaj jest w dużo lepszej sytuacji niż samotna kobieta z dziećmi) to go bronisz

W końcu facet, który nie wiadomo z jakich przyczyn niszczy życie żonie, którą oszukuje i uniemożliwia jej życia na nowo, wykazuje się szlachetnością :?

To są właśnie podwójne standardy i moralność. jeden może a drugi nie :lol:
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez Evia 29 lip 2015, 18:47
khaleesi napisał(a):To są właśnie podwójne standardy i moralność. jeden może a drugi nie :lol:

Tak naprawdę to nawet trudno to nazwać podwójną moralnością, ponieważ zdradzana kobieta pozostająca w takim związku, rezygnuje z własnego szczęścia na rzecz dzieci
Facet, który zdradza i pozostaje w związku łapie dwie sroki za ogon
Ma przy sobie rodzinkę i pociumcia jeszcze na boku
No i jeszcze nie musi płacić alimentów

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 29 lip 2015, 18:49
No, czyli wychodzi na to, że nieźle się ustawił chłopak, a my tu szukamy dziury w całym.
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 19:10
bonsai, :lol: może autorka tematu zamieszka z nimi i będzie wszysto ok hahaha. :D Kuzwa jak harem.
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 22:53
khaleesi napisał(a):bonsai, :lol: może autorka tematu zamieszka z nimi i będzie wszysto ok hahaha. :D Kuzwa jak harem.

yyyy....nie. nie fantazjuj

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 22:55
Evia napisał(a):
khaleesi napisał(a):To są właśnie podwójne standardy i moralność. jeden może a drugi nie :lol:

Tak naprawdę to nawet trudno to nazwać podwójną moralnością, ponieważ zdradzana kobieta pozostająca w takim związku, rezygnuje z własnego szczęścia na rzecz dzieci
Facet, który zdradza i pozostaje w związku łapie dwie sroki za ogon
Ma przy sobie rodzinkę i pociumcia jeszcze na boku
No i jeszcze nie musi płacić alimentów

Nikt jej nie broni romansować. Myślę, że teraz więcej na nich wydaje, ciężko pracuje, by zapewnić im jakiś byt. Ona zarabia jakieś grosze. On też rezygnuje z własnego szczęcia na rzecz dzieci...Nie róbcie z kobiet takich sierot...

Dlaczego zdradzacie?

przez zima 29 lip 2015, 22:59
większość bab jest po prostu głupia.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 23:00
Evia napisał(a):

No bo moim zdaniem powinna, ale tutaj się z taką lekkością o tym mówi, jakby to był dylemat, czy kupić chleb, czy bułki na śniadanie. Jakby ludziom serce nie pękało przy takich wyborach...Nie wiecie, nawet ja nie wiem, kim ona jest i co robi. Może sama nie jest aniołem...

Sortuj wg