Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 29 lip 2015, 13:37
mada1987 napisał(a):Nie tak łatwo mi dowalić :P do tego trzeba argumentów, a tu z takimi raczej ciężko :P

Dlaczego ciężko? Pomijając hipokryzję histerycznego moralizatorstwa:
Jakie według Ciebie perspektywy ma wasza relacja?
Czy z punktu widzenia Twoich interesów nie jest to strata czasu, ktory mogłabyś wykorzystać na budowanie własnej relacji?
Padło tu pytanie: po co? Jest to konkretne pytanie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 13:42
ale mi jest dobrze samej...potrzebuję raz za kiedy spotkać się z mężczyzną dla zachowania zdrowia psychicznego, ale nie chcę związku, przynajmniej nie teraz. Może jak odstawię SSRI to mnie amory najdą :P, ale ogólnie mam chyba zbyt wysokie wymagania, chociaż moim zdaniem są żenująco niskie. Co nie oznacza, że nie potrzebuję żadnego kontaktu z płcią przeciwną typu przytulić się, pokochać, spędzić czas, poradzić..

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 13:52
sypiasz z facetem co jest w zwiazku. jestes egoistką. Nie rozumiem mało to wolnych chętnych na sex?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 13:55
Żenująca jest twoja postawa i szczerze ale mam nadzieje,ze tamta kobieta dowie sie i rzuci takiego a i tobie sie dostanie po pysku.nie tyka sie cudzego faceta nie jestes jego znajomą tylko co z toba gada tylko sypia. obrzydliwosc
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 14:08
nie jestem egoistka, dzielę się nim hehehe. Bez jaj, on nie jest niczyją własnością, sam wybiera, co robi ze swoim życiem. Tamta kobieta wie o tym ;). Jak mnie uderzy, to jej oddam :P
Ludzie to nie rzeczy, wiesz o tym? To, że ktoś ma obroczkę na palcu, nie oznacza, że jest twoją własnością. Jeśli facet nie chce być ci wierny, to choćbyś stanęła na rzęsach nic tego nie zmienia. Kajdanów nikomu na nogi nie założysz.

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 14:21
mada1987 napisał(a):nie jestem egoistka, dzielę się nim hehehe. Bez jaj, on nie jest niczyją własnością, sam wybiera, co robi ze swoim życiem. Tamta kobieta wie o tym ;). Jak mnie uderzy, to jej oddam :P
Ludzie to nie rzeczy, wiesz o tym? To, że ktoś ma obroczkę na palcu, nie oznacza, że jest twoją własnością. Jeśli facet nie chce być ci wierny, to choćbyś stanęła na rzęsach nic tego nie zmienia. Kajdanów nikomu na nogi nie założysz.
żenada. dopiero teraz zauwazylam twoje posty i przyznam,ze winno ci byc wstyd a ty jestes z tego jakby dumna. O.o oby to sie na tobie odbiło chociaż juz sie odbija bo tylko zajęte dupki na ciebie lecą a uwierz nie jest to nic atrakcyjnego.
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 14:25
po 1. nigdzie nie napisałąm, że jestem z tego dumna, nieuważnie czytasz, po 2. nie tylko :)

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 14:30
to nie chce myśleć co to za środowiska w którym zyjesz jak wszyscy tylko zdradzaja. to czemu ich nie zapytasz tylko pytasz na tym forum?
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 14:37
Bo ludzie w twarz rzadko ci powiedzą prawdę w takich kwestiach? Jak widać nawet w internecie są zakłamani przed samymi sobą, a co dopiero w 4 oczy. Btw. chodziło mi o to, że nie tylko zajęci na mnie lecą
:P

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 29 lip 2015, 14:41
w internecie sa zakłamani... ? to znaczy gdzie sa te osoby zakłamane. jeśli ktos jest w zwiazku to moze pogadać pozartowac z płcią przeciwną ale na tym koniec jeśli ktos zdradza to jest dupkiem i co tu do wyjasniania i szukania motywów.
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 14:44
Skoro dla ciebie wystarczającą odpowiedzią jest to, że ktoś jest dupkiem, to ok, tylko nie zdziw się, kiedy ciebie to kiedyś spotka i nie będziesz potrafiła zrozumieć dlaczego lub nie daj boże tobie się noga powinie i zbłądzisz, a będziesz szukała zrozumienia. Wtedy będą cię wytykać palcem i palić na stosie. Tego ja ci życzę, skoro już tak miło się zrobiło :). Ale pewnie takie osoby jak ty są nieskazitelnego charakteru nie mylą się, nie błądzą i są wyznacznikami tego co dobre i tego, co złe. Pozazdrościć naprawdę.

Dlaczego zdradzacie?

przez aptasia 29 lip 2015, 14:47
Kij w tą zdradę, ale samo robienie swinstwa innej kobiecie jest godne potępienia.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 lip 2015, 14:48
Najlepiej założyć z góry, że inni są źli, mają inne uczucia, niż my. Postawa godna pochwały...Zobaczysz, jak znajdziesz się na życiowym zakręcie, będziesz targana przez sprzeczności i będziesz cierpieć, a zamiast pomocy dostaniesz kopa w dupę. Oby do ciebie to wróciło co teraz sobą reprezentujesz

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 29 lip 2015, 14:52
mada1987, ale zdrada zdradzie nie jest równa. Co innego, gdy komuś się "noga powinie", da się ponieść chwili, straci na moment przytomność umysłu, a co innego, gdy kontynuuje się relację, z pełną świadomością i wyrachowaniem. Ta druga opcja jest obrzydliwa, tak po ludzku. Próżno tu szukać jakichkolwiek motywów zmniejszających negatywny wydźwięk takiego zachowania. Pomijam już fakt, że trzeba być bardzo silną psychicznie jednostką, by móc ciągle oszukiwać partnera i nie zwariować (albo jest się po prostu człowiekiem pozbawionym wszelkich skrupułów).
bonsai

Sortuj wg