Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez bittersweet 04 lip 2015, 19:05
Mada, mi zadne trojkaty czy inne figury nie przeszkadzaja, szczegolnie ze sama jestem poliamoryczna.Ale jak juz tolerancja, to rowno dla wszystkich czyli klamcow i ich zon co to toleruja tez.Podejrzewam , ze jestes o zone swojego chlopaka zazdrosna i nie mialabys nic przeciwko gdyby znikneła z horyzontu.Stad Twoje wywody ze kobiety powinny wyrzucac niewiernych mezow ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 04 lip 2015, 19:36
Skąd takie wnioski? Pisałam przecież, że nie chcę z nim być, więc czy ona jest, czy jej nie ma, dla mnie to bez różnicy. Nie będę z nim nawet, gdy ona go zostawi, ani on ją. Ja ogólnie nie odczuwam zazdrości, nawet jak byłam w związkach to jej nie odczuwałam. Może miałam akurat takich partnerów, że nie dawali mi powody do niej. Moje podejście do jego żony jest takie, że trochę jest mi jej szkoda, dlatego, że ją zdradza, a po 2 dlatego, że niepochlebnie się o niej wypowiada, chociaż nie mam ochoty tego zazwyczaj słuchać. Moim zdaniem jest bardzo ładną kobietą i mogłaby mieć każdego...Nie wiem, czemu on jej nie kocha, nawet jego koledzy ją lubią. Nie jestem dumna z sytuacji, szkoda, że jest z nim, nie wiem, czy sama jest święta, ale z tego, co słyszałam, to się poświęca i bardzo go kocha...

Dlaczego zdradzacie?

przez elo 04 lip 2015, 19:41
i jak wiadomo juz czemu zdradzacie? nie chce mi sie czytac tego siedemnostostronnicowego pitolenia ale za streszczenie podziekuje
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 04 lip 2015, 20:01
Tu nikt nie zdradza, więc się nie dowiesz :P, tak sobie gadamy. Jedna koleżanka się przyznała, że była młoda i się pogubiła, a reszta to domysły.

Dlaczego zdradzacie?

przez bittersweet 04 lip 2015, 20:32
Mada pamietam watek niejakiego Spadochroniarza, ktory mial problemy bo zdradzil i probowal sie poradzic. Jedyne co sie dowiedzial to kilka stron postow, ze jest ch.ujem i gnojem i dobrze mu tak, bo zdrada jest be.Wiec nie licz na to, ze ktos zechce wysluchiwac takich info o sobie, w dodatku bez zadnych konstruktywnych wnioskow, nawet ze strony EkspertaZdrowie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 04 lip 2015, 20:55
Czyli ludzie są jednak ograniczeni :)). A podobno kto pyta, nie błądzi. Ja będę drążyć, aż poznam prawdę, nie tu, to gdzieś indziej.
Każdy wielki obrońca moralności, a we własnym domu padaka. Ludzie sobie lubią pogadać, tak samo w realnym życiu, każdy ma gotową odpowiedź na wszystko, a jakoś otaczają mnie same materialistki, zdrajcy, oszuści i zakompleksieni zawistnicy, ale zawsze swoją samoocenę można podnieść potępiając innych :D

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 04 lip 2015, 21:41
mada1987 napisał(a):Czyli ludzie są jednak ograniczeni :)). A podobno kto pyta, nie błądzi. Ja będę drążyć, aż poznam prawdę, nie tu, to gdzieś indziej. ...

Owszem, ludzie są ograniczeni.
Jaką konkretnie prawdę chcesz poznać?
W jaki sposób - pytając na forach?
Odpowiedziano Ci, że każdy przypadek jest inny.
Odpowiedziano, że zagadnienie jest wielowymiarowe.
Chcesz poznać średnią statystyczną? Czy co?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 04 lip 2015, 21:45
W obojętnie jaki sposób, przecież tu siedzą żywi ludzie, więc czemu nie tu? Nie chcę słuchać gdybadnia od osób, których temat nie dotyczy, a tu tylko takie się wypowiadają :P. Chcę kilka słów prawdy od osób, które to robią lub robiły, gdybać to ja sobie też mogę..Chcę odrobinę prawdy, która da mi do myślenia, a nie powtarzane bez zastanowienia frazesy

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 04 lip 2015, 22:08
a ja odnoszę wrażenie, że chcesz prawdy, która Tobie będzie odpowiadała - powód zdrady po którego poznaniu nauczysz się mu zapobiegać, czyli kontrolować sytuacje w związku.
te powody które nie dają takiej kontroli, starasz się wypierać lub bagatelizować.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 04 lip 2015, 22:08
mada1987 napisał(a):Chcę kilka słów prawdy od osób, które to robią lub robiły, gdybać to ja sobie też mogę..Chcę odrobinę prawdy, która da mi do myślenia, a nie powtarzane bez zastanowienia frazesy

A ja myślałem, żeś już tę PRAWDĘ odkryła:
Niestety z moich obserwacji wynika, że żadnych głębszych motywów tu nie ma tylko i wyłącznie seks, czyli rozporek...Chyba, że tu wymienić kilka, np. bo ładna, bo była okazja, bo coś innego, bo rutyna ze swoją itd., ale chodzi o egoistyczne zaspokajanie swoich prymitywnych potrzeb. Ja tak to widzę i chociaż chciałabym do tego dorobić górnolotną filozofię, to coś mi mówi, że to niestety prostsze...

To czego jeszcze szukasz?
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 04 lip 2015, 22:11
Niestety z moich obserwacji wynika, że żadnych głębszych motywów tu nie ma tylko i wyłącznie seks, czyli rozporek...Chyba, że tu wymienić kilka, np. bo ładna, bo była okazja, bo coś innego, bo rutyna ze swoją itd., ale chodzi o egoistyczne zaspokajanie swoich prymitywnych potrzeb. Ja tak to widzę i chociaż chciałabym do tego dorobić górnolotną filozofię, to coś mi mówi, że to niestety prostsze...

dokładnie o tym właśnie pisze, te prozaiczne powody, zwykłe pożądanie kobiety z którą jeszcze się tego nie robiło, która jest nowa, to powody których nie można wyeliminować, stąd autorka szuka czegoś jeszcze, jakiegoś pocieszenia w nowej pomyślniejszej teorii zdrady.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 04 lip 2015, 22:18
Nicholas1981 napisał(a):
mada1987 napisał(a):Chcę kilka słów prawdy od osób, które to robią lub robiły, gdybać to ja sobie też mogę..Chcę odrobinę prawdy, która da mi do myślenia, a nie powtarzane bez zastanowienia frazesy

A ja myślałem, żeś już tę PRAWDĘ odkryła:

To czego jeszcze szukasz?

Bez obrazy, ale wcześniej mi jechałeś, że niby wszystko wiem, jak napisalam po raz któryś, że nie wiem, tylko ja to widzę, to teraz mi piszesz, że niby wszystko wiem. Jakbym wiedziała, to bym tu nie wchodziła i nie pytała o to. Ja mam takie doświadczenia, bo jestem wolną, młodą, atrakcyjną kobietą, ale zdaję sobie sprawę, że faceci mi w 4 oczy prawdy mogą nie powiedzieć, więc szukam jej gdzieś indziej. Sam piszesz, że nie jestem obiektywna, a teraz pytasz, czego szukam? Wszystko w porządku z Tobą? :|||

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 04 lip 2015, 22:23
mada1987 napisał(a): Wszystko w porządku z Tobą? :|||

Jasne, że nie. Jestem na forum dla zaburzonych - wniosek prosty, że jestem jebnięty przez łeb.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 04 lip 2015, 22:24
Nicholas1981 napisał(a):
mada1987 napisał(a): Wszystko w porządku z Tobą? :|||

Jasne, że nie. Jestem na forum dla zaburzonych - wniosek prosty, że jestem jebnięty przez łeb.

To nie wyżywaj się na mnie :P

Sortuj wg