Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 28 cze 2015, 23:56
jetodik napisał(a):mada1987,
Mnie nie okłamuje, bo nie ma w tym interesu. Ja zresztą niczego od niego nie oczekuję.

dla żony faceta, który ją zdradza, kłamstwo może mieć jak i dla Ciebie relatywną wartość i może sobie powiedzieć, okłamywał mnie bo nie chciał mnie zranić -> chciał dla mnie dobrze, a że jest dla mnie dalej dobry i dba o rodzinę to warto dalej to ciągnąć.

No może, ale średnio mnie to obchodzi, to jej sprawa i jej problem, jak odbiera kłamstwo.

Dlaczego zdradzacie?

przez Candy14 29 cze 2015, 00:00
Tak jaks rozmywamy temat i wciaz nie ma odpowiedzi na podstwe pytanie ...Panowie dlaczego zdradzacie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 29 cze 2015, 00:02
mada1987, wcześniej pisałaś, że się dziwisz takim kobietom, no ale moze chodzilo Ci o to, ze tak "średnio" im sie dziwisz...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 29 cze 2015, 00:04
Candy14, jak to nie ma odpowiedzi, udzieliłem jej już na drugiej stronie:
wielu z kolegów zdradzało swoje dziewczyny, każdy jeden robił to po prostu dla odmiany, partnerka z którą uprawiali seks już multum razy, blakła.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 cze 2015, 00:05
jetodik napisał(a):mada1987, wcześniej pisałaś, że się dziwisz takim kobietom, no ale moze chodzilo Ci o to, ze tak "średnio" im sie dziwisz...

Średnio mnie one obchodzą :P Bardziej mnie obchodzi, czemu ktoś zdradza i czy można kogoś kochać i zdradzać

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 29 cze 2015, 00:08
można, tak jak można mieć ulubiony album muzyczny, ale nie odgrywać go w kółko tylko od czasu do czasu posłuchać czegoś innego.

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 cze 2015, 00:12
jetodik napisał(a):można, tak jak można mieć ulubiony album muzyczny, ale nie odgrywać go w kółko tylko od czasu do czasu posłuchać czegoś innego.

Album muzyczny nie ma uczuć i nie można go zranić. Ludzi się nie traktuje przedmiotowo..

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 cze 2015, 00:15
jetodik napisał(a):Candy14, jak to nie ma odpowiedzi, udzieliłem jej już na drugiej stronie:
wielu z kolegów zdradzało swoje dziewczyny, każdy jeden robił to po prostu dla odmiany, partnerka z którą uprawiali seks już multum razy, blakła.

Czyli czegokolwiek by kobieta nie robiła, po jakimś czasie i tak zostanie zdradzona, bo się objadła. Choćby była miss polonia..Pocieszające..

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 29 cze 2015, 00:18
mada1987, nie chodzi o to czy album ma uczucia tylko o to, ze pragnienia czlowieka niekoniecznie zamykają sie w czyms/kims ukochanym, ulubionym.
Czyli czegokolwiek by kobieta nie robiła, po jakimś czasie i tak zostanie zdradzona, bo się objadła. Choćby była miss polonia..Pocieszające..

w przypadku wielu facetów tak właśnie będzie :bezradny:
inni będą fantazjowali o innych kobietach, ale nie zrealizują swoich czynów, są jeszcze inne grupy, ale te dwie to najczęstsze.
Ostatnio edytowano 29 cze 2015, 00:21 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 29 cze 2015, 00:20
jetodik napisał(a):mada1987, nie chodzi o to czy album ma uczucia tylko o to, ze pragnienia czlowieka niekoniecznie zamykają sie w czyms/kims ukochanym, ulubionym.

To na czym to ukochanie polega? Że się z kimś mieszka i spłaca kredyt? :P Myślałam, że właśnie na pragnieniu tylko tej osoby.

Dlaczego zdradzacie?

przez Candy14 29 cze 2015, 00:27
jetodik, przepraszam..nie czytalam komentarzy. hmm mowisz ze z nudy? Kurcze to ze mna cos nie tak... 6 lat i facet mi sie jeszcze nie znudzil i wciaz mam ochote na niego :bezradny: ale moze my mamy inaczej
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 29 cze 2015, 00:34
mada1987,
Myślałam, że właśnie na pragnieniu tylko tej osoby.

przypuszczam, ze kobiety denerwujące się na swoich facetów jak spojrzą na tyłek innej, wychodzą z podobnych założeń.

Candy14, pisałem o powodach facetów którzy zdradzają, a nie że każdemu po 6 latach nudzi się partnerka/partner i przestaje się mieć na niego ochote, choc mysle, ze bardzo często tak właśnie jest.

Dlaczego zdradzacie?

przez Ferdynand k 29 cze 2015, 01:11
oj tam można tysiące powodów od bo się postarzał/a bo ciągle pracuje, bo zupa- sorry dupa ZASŁONA BLE BLE DUPERELE :lol:
a tak naprawdę podsumowując bo ludzie to chu.. i ku..wy :idea:
a co ma autorka wątku do facetów laski nie zdradzają? czy nawet jeśli to k.... z miłości bo się za taką wspaniałą uważa, że przecież nie odejdzie
od niego bo cóż ile by stracił biedak tak "wspaniałą" partnerkę to lepiej jak zaspokoi pragnienia u kogoś i mu nic nie powie :lol: :lol: :lol: :?:
Naczelny Użyszkodnik

Dlaczego zdradzacie?

przez Ferdynand k 29 cze 2015, 01:12
a dobra napisała czemu
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg