Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 28 cze 2015, 20:38
Nicholas1981, po prostu zabrzmiało jakby 40 i wyżej były atrakcyjne a 30 jakieś zaniedbane babiszcza.
*Monika*, sprawdz teraz czy widzisz na facebooku.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 28 cze 2015, 20:43
khaleesi, nie o to mi chodziło. Sorki jeśli tak zrozumiałaś, Nie traktuj tego osobiście.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 28 cze 2015, 20:46
Nicholas1981, hehe luzik osobiście nie odebrałam ile już bronię 30, ze takie zaniedbane to one nie są chociaż tez niektóre umieją się zapuścić:P ale w zasadzie i 20 wyglądają czasem jakby miały o wiele więcej :pirate:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez *Monika* 28 cze 2015, 20:47
khaleesi, Głupio przyznać, ale chyba musiałaś zmienić dane profilowe, nie mogę Cię odnaleźć... i nie widzę...
Obrazek
Główny Moderator

Dlaczego zdradzacie?

przez Psychotropka`89 28 cze 2015, 20:49
dar napisał(a):
mada1987 napisał(a):Psychotropka potrzebowałaś do tego małżeństwa? Dla mnie to bez znaczenia, czy przysięgam przed Bogiem i innymi ludźmi, czy w 4 oczy tej osobie. Uważam, że to słowo jest jednakowo ważne, bo przecież daję je tej jednej osobie, a nie Bogu czy innym i to ona obdarza mnie zaufaniem.

Uważam, że najważniejsze jest słowo, zobowiązanie do drugiej osoby a także pokazanie klasy, a to czy przed Bogiem to już tylko dodatek. Albo ma się charakter jakieś zasady albo nie.

Oczywiście, tylko, że będąc gówniarą, nastolatką, ze starszym, nieco spapranym facetem czasem tej klasy jeszcze brakuje. Na tym polega młodość. Popełnia się błędy. Klasa czasem nie jest tak oczywista.
Ale też jakiegoś poczucia winy o to nie mam. Sama się podstawiłam, żeby się dowiedział, bo podstawiłam mu smsy pod nos. Zapytał, odpowiedziałam. Przeprosiłam. Później rozstałam się i kolejny raz przeprosiłam, przyznałam, że zachowałam się bardzo nie fair <użyłam mocniejszego zwrotu> i nic mnie nie usprawiedliwia. Nie zwalałam winy, nie robiłam z siebie cierpiętnicy. Mogłam wcześniej to zakończyć ale stało się jak się stało. Życie... :bezradny:
Dla mnie najważniejsze jest nie powiela błędów i się na nich uczyć. Święta nie byłam, nie jestem i nie będę ale umiem się do tego przyznać.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Dlaczego zdradzacie?

przez Candy14 28 cze 2015, 21:02
Dla mnie najważniejsze jest nie powiela błędów i się na nich uczyć

:brawo:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Dlaczego zdradzacie?

przez dar 28 cze 2015, 21:05
Psychotropka`89, nie powielanie błędów tym bardziej w wieku mało lat jest istotne więc odwalenie takiej akcji w wieku np 18 lat to co innego jak POWTÓRZENIE tego kilka lat później lub tego typu zabawy w wieku lat 30. Osobiście nie potępiam, nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Dobrze, że poruszyłaś temat powielania błędów bo to jest bardzo istotne. Sam święty nie jestem ale poza moimi niektórymi sztywnymi zasadami jestem zdania, że można się pomylić ale najbardziej nie lubię powielania błędów.
Poza tym mamy obecnie tak porypane czasy, że na niektóre przypadki trzeba byłoby spojrzeć indywidualne z różnych powodów, a chociażby zdarzają się związki mniej lub bardziej otwarte itd..
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 28 cze 2015, 21:47
Candy14 napisał(a):A to Cie zdziwie... rozwiodlam sie po 40 stce i wierz mi ze nie bylam przezroczysta dla zadnego faceta od 25 do 45 lat...bo tacy za mna biegali. Obecny partner z ktorym jestesmy razem 6 lat tez jest ode mnie mlodszy o kilkanascie lat i jakos nikogo to z naszych znajomych nie dziwi.

E tam, kolega przeczytał książkę i wie. A Ty burzysz całą teorię, ech. ;)

Fajnie, że tworzycie udany związek, mimo kilkunastu lat różnicy. Tak powinno być, nie metryka a chęć szczera zrobi z Ciebie miłosnego oficera. :>
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 28 cze 2015, 22:44
czegoś nie rozumiem, autorka tak sie dziwi kobietom, ze sa w zwiazku z facetem ktory je oklamuje itp., a sama sypia z takim klamca i sie przyjazni, czy cos zle doczytalem?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Dlaczego zdradzacie?

przez Candy14 28 cze 2015, 22:48
bonsai, dzieki :) Dajemy rade Niektorym gul skacze ze dajemy...
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 28 cze 2015, 22:51
bonsai napisał(a):Fajnie, że tworzycie udany związek, mimo kilkunastu lat różnicy. Tak powinno być, nie metryka a chęć szczera zrobi z Ciebie miłosnego oficera. :>

Nie dajmy się omamić statystykom. Statystyka to największe oszustwo świata :)
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 28 cze 2015, 23:34
jetodik napisał(a):czegoś nie rozumiem, autorka tak sie dziwi kobietom, ze sa w zwiazku z facetem ktory je oklamuje itp., a sama sypia z takim klamca i sie przyjazni, czy cos zle doczytalem?

Mnie nie okłamuje, bo nie ma w tym interesu. Ja zresztą niczego od niego nie oczekuję.

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 28 cze 2015, 23:36
NN4V napisał(a):
mada1987 napisał(a):...Gdyby mnie facet zdradzał, to by dostał kopa w dupę :P, a nie ścigałabym wszystkich kobiet, które wyrwał, to upokarzanie samej siebie..Tak samo, gdyby obiecywałby mi, że nie będzie pił, to nie rzucałabym się do barmanek, jego kolegów, którzy z nim piją (nawet tych, którzy namawiają), bo to w jego słowo uwierzyłam..

To jest typowe zachowanie kobiet 40+, których sytuacja na "rynku matrymonialnym" jest nieciekawa (przeźroczystość). Ta niemała grupa społeczna tworzy we własnym interesie sztuczną "moralność", polegającą na ostracyźmie wobec bogu ducha winnych kobiet. Szczególnie kobiet młodszych, które są podstawowym zagrożeniem.

.

Kobieta mojego ma ok 30 i jest bardzo piękną kobietą. Gdyby się rozstali pewnie szybko znalazłaby nowego, bo jest ładna i ponoć bardzo fajna.

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 28 cze 2015, 23:53
mada1987,
Mnie nie okłamuje, bo nie ma w tym interesu. Ja zresztą niczego od niego nie oczekuję.

dla żony faceta, który ją zdradza, kłamstwo może mieć jak i dla Ciebie relatywną wartość i może sobie powiedzieć, okłamywał mnie bo nie chciał mnie zranić -> chciał dla mnie dobrze, a że jest dla mnie dalej dobry i dba o rodzinę to warto dalej to ciągnąć.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg