Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Arhol 13 wrz 2016, 08:57
Tella napisał(a):Mówi się, że faceci tak zdradzają...no ale z kim niby? No z kobietami, a one się bardziej nie przyznają.
W ogóle nie wiem, ale chyba jednak większość facetów zdradza

Raz w D*** to nie pedał.
Po 3 razach się resetuje :pirate:
I żadne statystyki nie potwierdzają że "większość" czytaj 51% lub więcej chopuf jak i kobit się koorwią(chyba że jakieś badania,statystyka,link plz)
Ltr - long term relationship.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 13 wrz 2016, 09:00
iiwaa napisał(a):
Tella napisał(a):Mówi się, że faceci tak zdradzają...no ale z kim niby? No z kobietami, a one się bardziej nie przyznają.
W ogóle nie wiem, ale chyba jednak większość facetów zdradza

Jezeli zdradza wiekszosc mezczyzn, to zdradza i wiekszosc kobiet.

Faceci zdradzają znacznie częściej od kobiet.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez wiejskifilozof 13 wrz 2016, 10:03
Znam taki przykład.Kobieta lat 60,facet lat 55.Małżeństwo,ona nigdy nie zdradzała.On,a i owszem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez Tella 14 wrz 2016, 10:27
Wiecie co usłyszałam od znajomego (teraz już byłego)
On taki narcyzm, mięsnie, co to nie on...ma żonę, a na prawo i lewo puka inne. I wiecie co to ja jestem nienormalna, bo mu powiedziałam, że to nie życie. A on, że tak, bo żonę kocha, a inne laski się tylko przelatuje

Dlaczego zdradzacie?

przez wiejskifilozof 14 wrz 2016, 10:51
Facet tak ma,w każdej (prawie) widzi towarek do bzykania.Nie każdy owszem.

Dlaczego zdradzacie?

przez salir 14 wrz 2016, 10:54
Tella napisał(a):Wiecie co usłyszałam od znajomego (teraz już byłego)
On taki narcyzm, mięsnie, co to nie on...ma żonę, a na prawo i lewo puka inne. I wiecie co to ja jestem nienormalna, bo mu powiedziałam, że to nie życie. A on, że tak, bo żonę kocha, a inne laski się tylko przelatuje

Heh gdybym byla jego zona to przelacialabym kogos..pozniej powiedzialabym, ze go kocham...i spakowala walizki :mrgreen:

Dlaczego zdradzacie?

przez Tella 15 wrz 2016, 08:15
Poważnie takie mniemanie ma gościu o sobie, że musi korzystać z życia, a żonę to kocha.
Dla mnie to coś takiego jest chore i ona albo głupia i ślepa..albo tak samo robi

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 15 wrz 2016, 08:19
Arhol napisał(a):...I żadne statystyki nie potwierdzają że "większość" czytaj 51% lub więcej chopuf jak i kobit się koorwią(chyba że jakieś badania,statystyka,link plz)....

Owszem potwierdzają.
Już raz zamieściłem stosowne odniesienia na forum, więc bądź uprzejmy sobie ich poszukać.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez Tella 18 paź 2016, 12:19
Czytając te statystyki w internecie, gazetach... że jednak większość ludzi się zdradza, aż brak słów bierze. To po co w ogóle się wiązać.

Dlaczego zdradzacie?

przez Astowidad 18 paź 2016, 19:26
Po co? Najczęściej w nadziei na fajny i uczciwy związek. Czasem po to , by było łatwiej się utrzymać.
Zwykle:
kobiety - po to aby założyć rodzinę (dom, mąż, dzieci),
facet - po to by ktoś dbał o niego i dom i ewentualne dzieci.

Czasem się nawet udaje :lol:
"Ludzie dzielą się na dwie kategorie: na szukających sensu życia i nie znajdujących go, oraz na tych, którzy go znaleźli, nie szukając." - Emil Cioran

Dlaczego zdradzacie?

przez Tella 19 paź 2016, 12:00
No tak, ale czy jest jeszcze nadzieja by poszukac i założyć fajny związek? Człowiek już nie jest coraz młodszy

Dlaczego zdradzacie?

przez Tella 20 paź 2016, 11:16
Znajoma wiecie co mi ostatnio powiedziała (po 40tce), że kobieta nawet jak ma focha to musi dupy dawać, bo facet i tak pójdzie do takiej co mu da, a ona dalej może się gniewać

Dlaczego zdradzacie?

przez Astowidad 20 paź 2016, 15:03
Tella napisał(a):Znajoma wiecie co mi ostatnio powiedziała (po 40tce), że kobieta nawet jak ma focha to musi dupy dawać, bo facet i tak pójdzie do takiej co mu da, a ona dalej może się gniewać

:hide:
"Ludzie dzielą się na dwie kategorie: na szukających sensu życia i nie znajdujących go, oraz na tych, którzy go znaleźli, nie szukając." - Emil Cioran

Dlaczego zdradzacie?

przez Wołodi 20 paź 2016, 16:07
Mężczyźni zdradzają bo na ogół nie są już atrakcyjni łóżkowo dla swoich partnerek albo nigdy nie byli i nie mają co liczyć na bliskość od nich. Bywa też że sami wiążą się z kobietami jakie są w ich zasięgu z braku innych opcji aż kiedyś trafia się okazja zaliczenia swojego ideału i nie mogą się temu oprzeć. Kobiety zdradzają żeby: zemścić się, poczuć adrenalinę, dorównać koleżankom, zdobyć lepsze geny dla dziecka (ryzykując pozbawienie go środków finansowych xD) i tak dalej. Znacznie dalej..
zbanowany

Sortuj wg