Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 08 wrz 2016, 12:43
Rabinizm napisał(a):
iiwaa napisał(a):Poza tym nawet jeżeli kobieta z przyczyn zdrowotnych nie może współżyć tak "normalnie", to przecież ma jeszcze no... buzię i ręce. To nie jest jakaś istotna przeszkoda.

No ale właściwie o co się rozchodzi? O nagłe wyrośnięcie kolców w pochwie czy zaszycie jej? Jeśli moszna oralnie i manualnie, to można również dowcipnie.

Malo wiesz jak widac.

Dlaczego zdradzacie?

przez ladywind 08 wrz 2016, 12:44
Rabinizm napisał(a):
iiwaa napisał(a):Poza tym nawet jeżeli kobieta z przyczyn zdrowotnych nie może współżyć tak "normalnie", to przecież ma jeszcze no... buzię i ręce. To nie jest jakaś istotna przeszkoda.

No ale właściwie o co się rozchodzi? O nagłe wyrośnięcie kolców w pochwie czy zaszycie jej? Jeśli moszna oralnie i manualnie, to można również dowcipnie.

O to, że kobieta nie jest przedmiotem do "ruchania" ale też człowiekiem i z różnych przyczyn może nie mieć ochoty wspołżyc docipnie

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 08 wrz 2016, 12:48
ladywind napisał(a):
Rabinizm napisał(a):

O to, że kobieta nie jest przedmiotem do "ruchania" ale też człowiekiem i z różnych przyczyn może nie mieć ochoty wspołżyc docipnie

Nie, nie o to. Racz nie odpowiadac za mnie.

Nie miec ochoty ile? 2 miesiace? To smieszne. A oralnie juz ma?
Nie kompromituj sie dziewczyno. Wspolczuje partnerowi.

Rabinizm, mialam w mlodym wieku infekcje, zalapana zapewne w toalecie. Leczylam sie dwa miesiace i seks oralny wchodzil w gre, o tyle klasyczny nie.
Pozniej mialam nadzerke i rowniez musialam miec "przerwe" w tym "normalnym" wspolzyciu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez Rabinizm 08 wrz 2016, 12:49
iiwaa napisał(a):Malo wiesz jak widac.

Nie przerzucaj na mnie swojej agresji. Nie musisz mnie lubić ani szanować, ale daj spokój z projekcjami.

ladywind napisał(a):O to, że kobieta nie jest przedmiotem do "ruchania" ale też człowiekiem i z różnych przyczyn może nie mieć ochoty wspołżyc docipnie

Na chłopski rozum, jeśli nie chce współżyć dowcipnie, to oralnie raczej też nie? Oral to raczej tylko wtedy, kiedy kobieta czuje się zobowiązana do zaspokojenia mężczyzny, ale wtedy ssanie będzie dla niej wątpliwą przyjemnością.
Chyba, że mówimy o grzybicy pochwy i dużej chuci.

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 08 wrz 2016, 13:01
Rabinizm napisał(a):
iiwaa napisał(a):Malo wiesz jak widac.

Nie przerzucaj na mnie swojej agresji. Nie musisz mnie lubić ani szanować, ale daj spokój z projekcjami.

ladywind napisał(a):O to, że kobieta nie jest przedmiotem do "ruchania" ale też człowiekiem i z różnych przyczyn może nie mieć ochoty wspołżyc docipnie

Na chłopski rozum, jeśli nie chce współżyć dowcipnie, to oralnie raczej też nie? Oral to raczej tylko wtedy, kiedy kobieta czuje się zobowiązana do zaspokojenia mężczyzny, ale wtedy ssanie będzie dla niej wątpliwą przyjemnością.
Chyba, że mówimy o grzybicy pochwy i dużej chuci.

Odpowiedzialam Ci wyzej. Rozne moga byc przyczyny "niemoznosci".
Nie wyzywam sie. Po prostu sa przeciwwskazania medyczne, ktore uniemozliwiaja normalne wspolzycie, niekoniecznie grzybica. Chocby nadzerka i bakterie - przeciez nie chcialam meza zarazic, bo sama zarazilam sie w kiblu.

Dlaczego zdradzacie?

przez ladywind 08 wrz 2016, 13:01
Nie, nie mam, i tak, wiem, co to jest - mam studenta z zespolem aspergera, sam sie przyznal.
Możesz nie wiedzieć czy masz. U niektórych jest to widoczne, a u innych wręcz niezauważalne dla otoczenia.

Nie martw sie, diagnoze wystawi mi psycholog. Nie stwierdzil zaburzen na tym polu, lubie byc czasem wredna suka - ot wewnetrzna satysfakcja
ja sie o to nie martwię, chciałam tylko byś zwrociła na to uwagę., bo ja wczesniej pisałam, czytając Ciebie odnoszę wrażnie, że możesz to mieć. Wiadomo, że od stawiania wszelkich diagnoz jest psycholog.
Na tym polu wszystko (nawet lanie wlasnej kobiety) sprowadza sie do zaburzen psychicznych
Na tym polu lanie kobiety jest jak najbardziej zaburzeniem psychicznym. Nie jest to zachowaniem normalnym. Zaś kobieta nie jest niczyją własnością.

Dlaczego zdradzacie?

przez ladywind 08 wrz 2016, 13:02
nie masz czego wspołczuć , ponieważ obecnie nie mam partnera ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 08 wrz 2016, 13:21
ladywind napisał(a):
nie masz czego wspołczuć , ponieważ obecnie nie mam partnera ;)

To w takim razie wspolczuje komu innemu ;)
Nie, nie mam Aspergera. Po prostu nie przepadam za kilkoma osobami tutaj.
A uczucia i emocje zostawiam dla bliskich.

Dlaczego zdradzacie?

przez ladywind 08 wrz 2016, 13:31
Nie, nie mam Aspergera. Po prostu nie przepadam za kilkoma osobami tutaj.
No to ok.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Dlaczego zdradzacie?

przez Wołodi 08 wrz 2016, 14:33
Ludzie zdradzają dlatego że często dlatego że osoba z którą się związali nie jest spełnieniem ich marzeń jednak nadal chcą wpuścić/wejść w kogoś atrakcyjniejszego. Nie warto niszczyć perspektywicznej relacji dla jednorazowego numerka ale trudno nie skorzystać z okazji puknięcia kogoś spoza swojej ligi gdy się nadarza, bywa że jedyny raz w ciągu życia. Wcale mnie to nie dziwi ani bulwersuje. Na co dzień jesteś z Buzek aż tu nagle na szkoleniu wczuwasz IOI od Krupy, kto by nie wymiękł moralnie?! (i stwardniał fizjologicznie ;> )
zbanowany

Dlaczego zdradzacie?

przez elo 08 wrz 2016, 14:37
nie moglabym byc z facetem ktory wie czym jest IOI i sie jeszcze do tego przyznaje :D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Dlaczego zdradzacie?

przez Wołodi 08 wrz 2016, 14:55
elo napisał(a):nie moglabym byc z facetem ktory wie czym jest IOI i sie jeszcze do tego przyznaje :D

Dlaczego taka wiedza ci przeszkadza skoro nawet nie wiesz co to znaczy? Oh wait.. xD
zbanowany

Dlaczego zdradzacie?

przez elo 08 wrz 2016, 15:00
Wołodi napisał(a):
elo napisał(a):nie moglabym byc z facetem ktory wie czym jest IOI i sie jeszcze do tego przyznaje :D

Dlaczego taka wiedza ci przeszkadza skoro nawet nie wiesz co to znaczy? Oh wait.. xD

niestety wiem bo swego czasu zaglebilam sie w temat i zaluje :D

serio jesli ktos mysli ze z naszym forum jest zle i jestesmy pieprznieci to pociesze was bo moglo byc gorzej - i o losie ja tam bylam
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Dlaczego zdradzacie?

przez ladywind 08 wrz 2016, 15:01
Nie warto niszczyć perspektywicznej relacji dla jednorazowego numerka ale trudno nie skorzystać z okazji puknięcia kogoś spoza swojej ligi gdy się nadarza, bywa że jedyny raz w ciągu życia.
Bo kto by gotował, sprzątał czy prał brudne skarpety :D

Sortuj wg