Rozstanie po 5 latach

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Rozstanie po 5 latach

przez Nicholas1981 18 sie 2015, 18:04
khaleesi, a kto by tam trafił za kobietami. Nie ogarniam waszej logiki.
Nicholas1981

Rozstanie po 5 latach

przez spacenov 18 sie 2015, 21:43
Moja walka o nią poszła się srać. Miałem czas jeszcze zanim zamieszka z typem to się postanowiłem na niej wyładować i jej pocisnąć. Mogę się już cmoknąć teraz. Zabawne tylko, że jak ja ją olewałem i nie chciałem z nią gadać to zaczynała do mnie pisać, że nie jest to dla niej łatwe i jakbym miał jakiś problem to żebym dzwonił.

Rozstanie po 5 latach

przez Nicholas1981 18 sie 2015, 21:46
spacenov, olewaj ją nadal. Baby nie doceniają, co mają, póki tego nie stracą. Im bardziej się starasz tym jest gorzej.
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rozstanie po 5 latach

przez spacenov 19 sie 2015, 13:19
Jak ja olewalem to po 2 tyg dzien po dniu byly wiadomosci z jej strony. Wrócę znowu do tej metody. Jest sprawdzona i skuteczna.

Rozstanie po 5 latach

przez khaleesi 19 sie 2015, 17:35
spacenov, weś zacznij bywać wsród innym dziewczyn a na nią miej wyjebane.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Rozstanie po 5 latach

przez Nicholas1981 19 sie 2015, 17:42
khaleesi napisał(a):spacenov, weś zacznij bywać wsród innym dziewczyn a na nią miej wyjebane.

A Tobie się wydaje, że to takie proste? Wyłączasz sobie pstryczek w głowie i przestajesz nagle kogoś kochać? Czasem trzeba na to wielu lat, żeby się wyleczyć z miłości i nie ma to nic wspólnego z rozumem. Zwykle w podobnych okolicznościach postępuje się mało racjonalnie.
Nicholas1981

Rozstanie po 5 latach

przez khaleesi 19 sie 2015, 17:47
Nicholas1981, :lol: gorzej Ci piszesz u góry to samo tylko w innych słowach :?:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Rozstanie po 5 latach

przez Nicholas1981 19 sie 2015, 18:46
khaleesi, chodziło mi o udawanie olewania przed nią (przecież wiadomo, że w głębi duszy mu zależy) . Jak widać dziewczyna zachowuje się inaczej, kiedy jest traktowana z buta.
Nicholas1981

Rozstanie po 5 latach

przez spacenov 03 wrz 2015, 21:52
Tak tez sie stalo. Odezwala sie. W sumie z po części mojej inicjatywy sie ze sobą pozegnalismy. Życzyliśmy sobie wzajemnie wszystkiego dobrego w przyszłości. Z jednej strony sie ciesze, ze udało sie do takiego czegoś dojsc a z drugiej mam przez to kolejny kryzys. Pisze za każdym razem jak mnie lapie zalamka tutaj post. Byc moze Np.po roku będzie mozna narysować wykres jak coraz rzadziej po rozstaniu przychodza gorsze dni.

Sortuj wg