Nie potrafię umówić się z dziewczyną.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez android 21 cze 2015, 19:37
Trzy punkty, które mi do głowy przychodzą na podstawie mojego doświadczeń.
1. Zapoznawanie kogoś przez Internet. Wtedy masz pewność, że dobierasz sobie osoby o podobnych zainteresowaniach, z którymi coś Cię łączy. Staraj się zapoznać z kimś, kto nie mieszka daleko, żeby szybko można było się spotkać. Na spotkaniu bywa różnie, wszystko zależy od intensywności waszej relacji internetowej. Jeśli zaszła ona daleko, to może się okazać, że nie macie o czym ze sobą rozmawiać, bo wszystko już sobie powiedzieliście albo wręcz na odwrót, że znacie się tak dobrze, że chociaż widzicie się po raz pierwszy, to gadacie jak starzy dobrzy znajomi. Jeśli relacja internetowa nie rozwinęła się horrendalnie daleko, a dogadywaliście się dobrze, to na pewno macie sobie jeszcze wiele do powiedzenia.
2. W gronie, w którym przebywasz - czy to na uczelni, czy w szkole, czy w pracy zagaduj do osób nieśmiałych i wycofanych. One najczęściej nie unikają ludzi, tylko same boją się zagadać, podobnie jak Ty.
3. Nie proponuj dziewczynie randki. Byłem w związkach, a na randce ani razu. Spotkanie, gdy przychodzi odpowiedni moment, samo zmienia charakter na romantyczny. Umawiaj się na spacer, do kina, na koncert. Nic na siłę. Cierpliwości! :-)
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

przez veronique 21 cze 2015, 21:30
ChrisMessina napisał(a):Zaproś ją do kina na romantyczny film, a potem na dobrą kolacje. Zmanipuluj jej podświadomość emocjonalną.

Niespecjalnie się znam na randkowaniu, ale to chyba straszny banał. Myślę, że wiele dziewczyn (ja na przykład) uciekłoby z krzykiem na propozycję romantycznego filmu i kolacji. No chyba, że sam lubisz takie filmy i znajdziesz taką, co to podziela.
Raczej skłaniałabym się ku propozycjom refren.

przez paveu 30 cze 2015, 01:45
nerwosol-men napisał(a):Raz się przełamiesz potem idzie z górki nie ma co pękać

A to akurat zależy jakie będą te pierwsze doświadczenia. Jak będą złe, to mogą człowieka sponiewierać i zniechęcić na długie lata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 22 lip 2015, 16:38
android, i bardzo dobre podejscie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg