Nie potrafię umówić się z dziewczyną.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez posix 15 cze 2015, 20:49
Witam,

Mam 23 lata. Zawsze byłem nieśmiały i nie miałem odwagi zagadać do ludzi. Nie potrafię umówić się z dziewczyną. Nieraz gadałem z dziewczynami i flirtowałem z nimi ale mam jakąś blokadę że nie potrafię się umówić na randkę, Powtarzałem sobie setki razy że mi się uda ale zawsze to kończyło się porażką.

pozdrawiam

przez Evia 15 cze 2015, 20:52
może za poważnie do tego podchodzisz?

Spróbuj może najpierw czegoś bardziej niezobowiązującego.

Możesz też spróbować z jakąś podwójna randką, wtedy również trochę inaczej to wygląda

przez nerwosol-men 15 cze 2015, 20:56
Raz się przełamiesz potem idzie z górki nie ma co pękać
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 15 cze 2015, 22:00
posix napisał(a):Witam,

Mam 23 lata. Zawsze byłem nieśmiały i nie miałem odwagi zagadać do ludzi. Nie potrafię umówić się z dziewczyną. Nieraz gadałem z dziewczynami i flirtowałem z nimi ale mam jakąś blokadę że nie potrafię się umówić na randkę, Powtarzałem sobie setki razy że mi się uda ale zawsze to kończyło się porażką.

pozdrawiam
Może czujesz że jesteś nudny i nie masz nic ciekawego do zaoferowania?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez kotek em 15 cze 2015, 22:15
Na czym polegała Twoja porażka?
Obrazek

przez pinda 15 cze 2015, 22:54
Ćwiczenia fizyczne mogą poprawić Twoją samoocenę, podniosą poziom endorfin, a tym samym wielce prawdopodobne, iż przełoży się to na większą śmiałość względem dziewczyn. Może też na początku spróbuj na portalach randkowych, pierwsze śliwki robaczywki, ale z czasem będzie już dobrze :)
burning down the house!

przez refren 15 cze 2015, 23:22
To może się umów nie na randkę tylko na koleżeński wypad? Na rower (bo wybrałbyś się na dłuższą wycieczkę "ale samemu trochę nudno"), na bieganie ("bo samemu się ciężko zmotywować"), na nocny maraton filmowy ("bo fajniej z kimś znajomym i mniej się chce spać"), jakiś koncert czy co Ci tam pasuje. Może być wydarzenie zbiorowe (ognisko ze znajomymi czy wycieczka rowerowa). Łatwiej jak macie wspólne zainteresowania i się na ten temat zgadacie. Możesz zagadać dziewczynę czy była już na <tytuł nowego filmu w kinach>, bo nie wiesz czy warto iść. Jak nie była - "o to może się razem wybierzemy i porównamy swoje opinie". Jak była, to "chętnie poznasz jej opinię".
Pewnie to banalne rady i mam o 10 lat więcej od Ciebie, więc mogę nie być na bieżąco z metodami podrywu i sposobami spędzania czasu, ale wydaje mi się, że na nieśmiałość dobre jest traktowanie dziewczyn jak koleżanki (wyobrażasz sobie, że to taki trochę inny kumpel).

przez posix 15 cze 2015, 23:28
pinda napisał(a):Ćwiczenia fizyczne mogą poprawić Twoją samoocenę, podniosą poziom endorfin, a tym samym wielce prawdopodobne, iż przełoży się to na większą śmiałość względem dziewczyn. Może też na początku spróbuj na portalach randkowych, pierwsze śliwki robaczywki, ale z czasem będzie już dobrze :)

Staram ćwiczyć regularnie, biegam, gram w piłkę.

refren napisał(a):To może się umów nie na randkę tylko na koleżeński wypad? Na rower (bo wybrałbyś się na dłuższą wycieczkę "ale samemu trochę nudno"), na bieganie ("bo samemu się ciężko zmotywować"), na nocny maraton filmowy ("bo fajniej z kimś znajomym i mniej się chce spać"), jakiś koncert czy co Ci tam pasuje. Może być wydarzenie zbiorowe (ognisko ze znajomymi czy wycieczka rowerowa). Łatwiej jak macie wspólne zainteresowania i się na ten temat zgadacie. Możesz zagadać dziewczynę czy była już na <tytuł nowego filmu w kinach>, bo nie wiesz czy warto iść. Jak nie była - "o to może się razem wybierzemy i porównamy swoje opinie".
Pewnie to banalne rady i mam o 10 lat więcej od Ciebie, więc mogę nie być na bieżąco z metodami podrywu i sposobami spędzania czasu, ale wydaje mi się, że na nieśmiałość dobre jest traktowanie dziewczyn jak koleżanki (wyobrażasz sobie, że to taki trochę inny kumpel).

Oczywiście że tak chciałem zrobić a nie walić prosto z mostu czy się ze mną umówi. Nie potrafię zaprosić dziewczyny gdziekolwiek.

przez refren 15 cze 2015, 23:32
Po prostu spróbuj. Raz się żyje. Jak dziewczyna odmówi to trudno, dziury w niebie nie będzie, a pacjent będzie żył. Jej strata. Kiedyś się uda.

przez NN4V 15 cze 2015, 23:56
posix napisał(a):....Nieraz gadałem z dziewczynami i flirtowałem z nimi ....

Nieraz to konkretnie ile razy? Bo jeśli o tym wspominasz, to raczej niewiele.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez agusiaww 16 cze 2015, 12:50
Jak nie potrafisz, sie pytasz? A moze wybierzesz sie ze mna do kina na film...? I tyle, jak odmowi to co z tego. Nie przyjmuj tego jako porazki, czasami kogos boli głowa, nie jest zainteresowany nie ma ochoty itd, i co z tego. 100 odmowi a 10 przyjmie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Candy14 20 cze 2015, 11:41
Podobaja mi sie posty refren, . Konkret
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Po prostu maciek 21 cze 2015, 14:19
Na dobrą sprawę z tego umawiania się z dziewczynami to jak się spojrzy chłodnym okiem to nie wynika nic dobrego.......
Ostatnio miałem okazję się przekonać jak kobieta by osiągnąć swój cel jest w stanie manipulować, kłamać kręcić i to patrząc prosto w oczy bez zawahania.
Większego fałszu w życiu nie widziałem.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez ChrisMessina 21 cze 2015, 18:19
Zaproś ją do kina na romantyczny film, a potem na dobrą kolacje. Zmanipuluj jej podświadomość emocjonalną.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

Sortuj wg