Problem z chłopakiem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 18 cze 2015, 14:09
Psychotropka olała, bo?

Problem z chłopakiem

przez Psychotropka`89 18 cze 2015, 20:03
Lastin89, olała, bo ja lubię czułe smsy i zawsze je otrzymywałam <lubię je, niech to będzie infantylne, sztuczne, udawane ale to lubię i nie chciałabym tego zmieniać>. Dla mnie to oznaka, że druga strona o mnie pamięta.
Zakładając, to co napisałaś o tych fetyszach... No bez jaj. Żeby mój facet wysyłał na jakimś forum BUTY, na które się spuścił? :shock: Nope, nope, nope... :nono: Myślałam, że fetysz polega na tym, że po prostu lubi w łóżku jak założysz szpile, to że obejrzał się za jakąś fajną dziewczyną na ulicy w ciekawych botkach, też spoko, no ale są pewne granice. Dla mnie to jakieś popapranie. Nie akceptujesz tego, wkurzasz się... Myślisz, że on z tego zrezygnuje? Wątpię, w najlepszym wypadku zacznie się z tym czaić i Cię okłamywać.
Ja nie lubię skrajności. Jestem za urozmaiceniami, nowościami ale z typowym fetyszystą bym być nie potrafiła.
Dlatego...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 19 cze 2015, 01:28
Rozumiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 19 cze 2015, 01:34
Inni jakie mają zdanie w tym temacie? Co o tym sądzicie? Proszę o szczere odpowiedzi.

Problem z chłopakiem

przez Arhol 19 cze 2015, 12:02
Chodzi o to, że mam wrażenie, że mnie nie kocha, nie zależy mu na mnie,ma mnie gdzieś, olewa mnie.
Podaję na to przykład: mój facet pracuje codziennie po 14 godzin, wraca z pracy o godzinie 22. Już wiele razy zdarzyło się, że nie napisał mi nawet słowa dobranoc - przez to jest mi przykro, mam wrażenie, że ma mnie gdzieś, olewa mnie, jest mi strasznie przykro.
A on potrafi mnie tylko przeprosić i zawsze tłumaczy się tym, że był tak zmęczony, że nie zdążył napisać dobranoc...

litoości,chłop zapier*&^& jak niewolnik,i problem z cyklu #1świat bo nie napisze "słitaśnego smska",rly?
Chyba że też przy spotkaniach cię olewa,ignoruje,traktuje bez szacunku/tudzież jak przysłowiową "szmatę" - wtedy owszem,ma cię gdzieś.
Problemem faktycznym jednak jest to że gość patroszy jaszczura do butów i jeszcze chwali się tym w necie innym dusicielom,tu faktycznie lvl wtfuu jest spory i się nie dziwie że to przeszkadza.
Co na to poradzi? Nie wiem,spróbować pogadać przede wszystkim że nie bardzo ci pasuje jego nietypowe hobby i czy mógłby tego zaprzestać,aczkolwiek domyślam się że może być niemały problem,by hardkorowy fetyszysta odpuścił swoje "upodobania".
Zaś jeśli masz problemy z samooceną i zazdrością,radziłbym też psychoterapię (tyle że to moja subiektywna opinia)

I tak,faceci czasem patrzą na inne,ale nie jest to równoznaczne z tym że kurwią się na rogu każdej ulicy z inną aż do sfajczenia fujary :roll:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Problem z chłopakiem

przez Masturbow 19 cze 2015, 12:06
Arhol napisał(a):
Chodzi o to, że mam wrażenie, że mnie nie kocha, nie zależy mu na mnie,ma mnie gdzieś, olewa mnie.
Podaję na to przykład: mój facet pracuje codziennie po 14 godzin, wraca z pracy o godzinie 22. Już wiele razy zdarzyło się, że nie napisał mi nawet słowa dobranoc - przez to jest mi przykro, mam wrażenie, że ma mnie gdzieś, olewa mnie, jest mi strasznie przykro.
A on potrafi mnie tylko przeprosić i zawsze tłumaczy się tym, że był tak zmęczony, że nie zdążył napisać dobranoc...

litoości,chłop zapier*&^& jak niewolnik,i problem z cyklu #1świat bo nie napisze "słitaśnego smska",rly?

no no, a do (cudzej!) baletki wpakować węża to czas ma :nono:
Masturbow

Problem z chłopakiem

przez pinda 19 cze 2015, 12:20
Kochani. Mam problem i nie wiem gdzie napisać. Mój kolega ostatnio podwoził mnie autkiem i przez przypadek zostawiłam na tylnym siedzeniu reklamówkę z baletkami na zmianę (bo śmierdzą mi stopy), wysiadłam, podziękowałam uśmiechem za podwózkę i zapomniałam o butach! Potem upomniałam się o swoje baletki, ale on wyparł sie tego, że zostały w samochodzie! Nie wiem co mam myśleć, czy to kleptoman czy może ma inne problemy, a może ja zapomniałam i zostawiłam baletki gdzieś indziej? Gdzie teraz sa? Co o tym myślicie? Aha leki jakie biorę to:
Fluoksetyna 40mg,
Hydroksyzyna 0,25mg.
burning down the house!

Problem z chłopakiem

przez Argish 19 cze 2015, 12:25
pinda, masz po baletkach pewnie je zjadł biedaczek z głodu :hide:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Problem z chłopakiem

przez Masturbow 19 cze 2015, 12:28
pindo! baletki się już pewnie rozkleiły od lepkiej mazi, więc większego pożytku byś z nich i tak nie miała ;) kupię Ci nowe :)
Masturbow

Problem z chłopakiem

przez pinda 19 cze 2015, 12:40
Aj widzicie, mam nauczkę by nie wsiadać ze znajomym do auta, teraz będę tylko z nieznajomymi jeździć. Argish ale on dużo pracuje, gdzieś z 14h na dobę to chyba zarabia i stać go na pełnowartościowe posiłki, zatem po co by zażerał sie moimi bucikami?
Masturbow licz się ze sporym wydatkiem, rozmiar 43 :)
burning down the house!

Problem z chłopakiem

przez Argish 19 cze 2015, 12:42
pinda, pewnie lubi smak ubłoconej podeszwy i znoszonych wkładek do butów :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 19 cze 2015, 14:43
Argish napisał(a):pinda, pewnie lubi smak ubłoconej podeszwy i znoszonych wkładek do butów :P

po tym co napisaliście to już w ogóle się załamałam, kocham gościa ale co zrobić jak on ma w głowie popaprane od fetyszu, nie mam pojęcia... brak mi słów

Problem z chłopakiem

przez PannaNatalia 19 cze 2015, 15:05
Dla mnie to wszystko jest bardzo dziwne,chyba bym nie brnęła w to dalej...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 19 cze 2015, 15:07
Arhol napisał(a):

Problemem faktycznym jednak jest to że gość patroszy jaszczura do butów i jeszcze chwali się tym w necie innym dusicielom,tu faktycznie lvl wtfuu jest spory i się nie dziwie że to przeszkadza.
Co na to poradzi? Nie wiem,spróbować pogadać przede wszystkim że nie bardzo ci pasuje jego nietypowe hobby i czy mógłby tego zaprzestać,aczkolwiek domyślam się że może być niemały problem,by hardkorowy fetyszysta odpuścił swoje "upodobania".

Myślisz, że powinnam chłopakowi zaproponować wizytę u seksuologa? Może to by coś pomogło, taka terapia u seksuologa....?

Sortuj wg